Opinie o TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. w Świdnica

Czy TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ja Nowy wpis

Tak firma oferuje umowę o pracę.

Tomek Nowy wpis

Cześć. Słyszałem dobre opinie o firmie. Chcę złożyć kandydaturę. Jestem po zawodówce ale pasjonatem rowerów. Z kim mogę się skontaktować ?

misiek Nowy wpis

jak wygląda praca w tej firmie czy jest okej czy tylko narzekanie albo inaczej jak wygląda dzień pracownika w tej firmie?

Czy w TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. panuje luźna atmosfera?

Stenia

Tak jest ok

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jordan

Szkoda, że firma ma takie kijowe opinie, szukałem od dawna zakładziku rowerowego, żeby robota choć trochę sprawiała przyjemność i nawiązywała do pasji. Jak mam się męczyć psychicznie za grosze to szukam dalej. Pozdrawiam.

Remik

W firmie gorący czas żniw to i na forum nie ma komu zostawić kilku zdań opinii?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

ktoś

W grudniu od świąt do końca roku firma jest nieczynna.

Hrabcio

Przykro jest na firmę patrzeć a szkoda bo miała potencjał na rozwój. Zmarnowano kapitał ludzki jaki firma posiadała. Pracownicy nauczyli się żeby nie wychylać się z pomysłami tylko "rąbać tabelki" i ogólnie co szef i kierownik nakazują.. Stanowisko na którym pracowałem było ogólnie pasjonujące do momentu kiedy wtrącał się "wszystko wiedzący " oraz jego pomagier "wszystko potwierdzający". Powiem tak odejście z firmy było jedną z lepszych decyzji bo zobaczyłem że są firmy normalnie zarządzane a nie teorią chaosu i sufito logi. Każda zmiana którą chciał pracownik wprowadzić musiał przebić beton. Jak się udało coś ciekawego to WIELKA CISZA ale jak nie..... Pozdrawiam Spokojna dusza

troll

jedna z moich pierwszych prac po szkole średniej ciesze że ten człowiek uwolnił mnie od siebie dzisiaj mam własną firme i dobrze egzystuje w życiu ;) przestrzegam młodych ludzi przed pracą w tej firmie najgorsza możliwa praca na start nędzne pieniądze nędzna atmosfera i brak poszanowania dla człowieka jakiegokolwiek nie pozdrawiam.

Edyta

@marcin a na jakim dziale pracowałeś/ pracujesz ?

Marcin B.
@Edyta

Na magazynie

Marcin B.

W sumie nie rozumiem tego hejtu. Mi bardzo dobrze pracuje się w tej firmie na magazynie, ekipa bardzo ok, kierownik również w porządku. Dobre godziny pracy jak dla mnie (8:00-16:00) i wolne weekendy. Żadnego mobbingu nie doświadczyłem i nie widziałem go na dziale, na którym pracuję. Wg mnie wszystko jest ok.

Beata

Przeglądałam oferty pracy i znalazłam dwie tej firmy: https://pracodawcy.pracuj.pl/tora-zajdel-ii-sp-z-o-o,54457. TORA-ZAJDEL II szukają Magazyniera i Konsultanta ds. sprzedaży. Jaka jest atmosfera w tej pracy, polecacie?

Kalafior
@Beata

Radze poszukac czegos innego pieniadze tam zarobione nie sa warte nerwow

Xxc

Wreszcie ktos napisal prawde o wielkiej pani koordynator na pakowaniu,zgrywa wielka dame a sloma jej z butow wystaje.od kilku lat udaje ze pracuje,ciezsze prace zlecajac kobietom na pakowaniu,sama niejednokrotnie nie za wiele robila,do jej obowiazkow nalezy zapewne odbieranie prywatnych przesylek od kurierow,,pracownika potrafi tak obgadac kazdego,sama na siebie niech popatrzy czy ona jest taka idealna,bo do idealu to jej jeszcze bardzo duzo brakuje

Gadzina

Człowieku ty się tam nie pchaj jak nie chcesz dostać nerwicy. Zwłaszcza że idzie zima a o tej porze warunki jakie panują w tej firmie są jak w średniowieczu. Na pakowaniu temperatura wynosi 10-16 stopni, kobiety zgrabialymi palcami muszą pakować elementy. Na magazynie 0 stopni, a w biurze od 16 do 20 stopni. Ja się pytam gdzie jest inspekcja pracy????

Olga
@Gadzina

Myślę, że dobrym pomysłem, byłoby bezpośrednie zgłoszenie problemu niskiej temperatury do kierownictwa firmy. Dzięki temu, być może udałoby się znaleźć wyjście z sytuacji. Jak w TORA-ZAJDEL II funkcjonuje wymiana informacji pomiędzy pracownikami, a szefostwem w przypadku, gdy istnieje konieczność rozwiązania problematycznych kwestii?

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tora-Zajdel II Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Bobo
@admin

Nie chcę nie pójdę naqet z polecenia przez PUP

Bobo

Dno ręka rękę myje dobre sobie zakaz wolności słowa. ...

Gugu

Jesteśmy pewni że nic nie można napisać pozytywnego na temat tej firmy i pracy w niej wyzysk i krytyka zarówno na magazynie jak i na pakowaniu zwłaszcza wielka pani "koordynator" która rządzi na pakowaniu, siedzi i nic nie robi wykorzystuje na każdym kroku pracownika myśli że jest Bóg wie kim.

Aaa

W końcu ktoś napisał prawdę o tej firmie i pani koordynator. Ja to jeszcze zastanawiam się dlaczego ludzie z tej firmy nie złoża wspólnego wniosku do sądu pracy o mobbing.

ziom

klapa

Dariusz

Jakie warunki czekają dla konsultanta ds handlowych? Jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. - Świdnica

• Jak się pracuje w TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

TORA-ZAJDEL II SP. Z O.O.