Niezapominajka Apteka

Opinie o Niezapominajka Apteka

JU

"To ogłoszenie jest już nieaktualne." tak mi się pokazuje, jak wchodze w ofertę na technika farmaceutę. To nie będzie już rekrutacji w najbliższym czasie? Szkoda, a można wiedzieć, jak płacą takim osobom, które nie mają wyzszych studiów? I czym się u nich różnią obowiązki aktualnie?

bokizrywac
@JU

na technika potrzebujesz mieć papiery na technika farmacuete więc tak z ulicy cię nie wezmą

bokizrywac
@JU

pewnie będą szukać ale czy na tą aktualizację to nikt ci nie zapewni tego

limka
@bokizrywac

Długo się czeka na odpowiedź? Po jakim czasie się z tobą kontaktowali?

borsuk
@limka

do mnie sie odezwali kilka dni po wyslaniu cv i odrazu sie umowilismy na przyszly tydzien na rozmowe, po rozmowie tez nie czekalam jakos specjalnie dlugo, wiec mysle ze u mnie to trwalo tak z 3 tygodnie

borsuk
@borsuk

aaaale nie oznacza to tego, ze kazdy tak bedzie mial, chociaz mysle ze na ogol im to sprawnie idzie

@borsuk

Czy podczas rozmowy rekruterzy sprawdzali jakoś kompetencje? W sensie był jakiś konkretny test kompetencji? Czy tylko rozmowa o oczekiwaniach, obowiązakach i dośiwadczeniu?

@limka

Czy rekrutacje są zdalne jeszcze dopytam?

@limka

nie pamiętam dokładnie ile to trwało, bo jak już wyżej pisałem pracuję długo, ale nie przypominam sobie żeby się dłużyło czy przeciągało, rekrutacja raczej z tych sprawniejszych

bangol
@jijko

ja miałem stacjo ostatnio

AbbA
@jijko

Raczej nie, myślę że nadal stacjonarnie przeprowadzają.

Kalmar
@AbbA

Szybko po rozmowie zacząłeś pracę?

dak
@Kalmar

ja mialam akurat szczescie, bo rozmowe mialam w polowie miesiaca, po tygodniu dostalam odpowiedz z decyzja i po kolejnym tygodniu zaczelam prace, bo akurat sie nowy miesiac zaczynal wiec sie idealnie zgralo wszystko :)

@Kalmar

ja z tego co pamietam tez zaczelam prace jakos po 2/3 tygodniach od decyzji, takze sprawnie to idzie raczej w kazdym przypadku

power
@ded

myślisz że w miesiąc się tak idzie wyrobić ze wszystkim? mówię tutaj o przedziale czasowym od momentu wysłania cv do realnego przyjścia do pracy

Gagga

Kto decyduje o tym, kiedy zaczyna się pracę? Będę mogła poprosić żeby zacząć np od nowego miesiąca?

ster
@Gagga

zazwyczaj pracodawca ustala takie rzeczy, myśle że wiele rzeczy jest do dogadania więc musisz spróbować i najlepiej już na początku zaznaczyć, że chciałabyś od nowego miesiąca zacząć

barszcz
@Gagga

nie ma z tym problemu, z doświadczenia jak pracodawca cię chce to ten tydzień/dwa różnicy mu nie robi

Zielony mech
@bangol

Skoro ostatnio to mozesz powiedziec jak rekrutacja przebiegala? Jak na swiezo to warto zapytac! :)

@JU

Ale skąd założenie, że już nie będzie?

Pacio

Czy w zawodzie farmaceuty najpierw trzeba odbyć staż?

prec
@Pacio

no chyba byłeś na studiach nie, to wiesz co robić

Vitamina
@prec

ja na przykład jestem na studiach i zastanawiam się jak wyglądają takie początki w aptekach :)

gryk
@Vitamina

jak w każdej innej pracy, wiedzę po studiach już masz musisz tylko nauczyć się jak w praktyce się poruszać i jakie są ustalenia na miejscu

Zaji
@gryk

długo zajmuje taka nauka ogarniania wszystkiego w praktyce? ile to tobie zajęło?

Maanou
@Zaji

Obstawiam, że to taki zawód w którym musisz umieć się poruszać od a do z, więc trochę napewno to zajmie

reder
@Zaji

moim zdaniem niezbyt długo. wszystko płynnie szło w moim przypadku

reder
@reder

no chyba że na jakichś naprawde kiepskich ludzi trafisz, ale nie zakładałbym tego z góry raczej ;p

trot
@reder

co masz na myśli mówiąc o kiepskich ludziach, w jakim sensie?

szklana pogoda

atmosfera w pracy to też pewnie w pewnym stopniu loteria?

Nutrysz
@szklana pogoda

dokładnie, zalezy od miejsca i tego jak się z ludźmi dogadujesz

Czesc
@szklana pogoda

tak, zalezy na kogo trafisz ale ja nie narzekam i nikt ze znajomych tez nie slyszalam zeby narzekal specjalnie na kogos

pożyteczny piżmak
@Czesc

powiedziałbyś coś może o stabilności pracy tutaj? wolałbym uniknąć miejsca, w którym ludzi niespodziewanie się dziękuje za współpracę

@pożyteczny piżmak

czytając forum natknąłem się już na podobne pytanie i widziałem że odpowiadali ludzie że nie ma nieoczekiwanych zwolnien

@pożyteczny piżmak

mogę ci od siebie potwierdzić, nikt tutaj nikogo z zaskoczenia ani za nic nie zwalnia

@pożyteczny piżmak

pracuję już naprawdę długo i cenię sobie tę pracę, wypłaty są zawsze na czas, fajne dodatki, dobra organizacja, mnie takie warunki odpowiadają

QO
@Beztroski

Dodatki pozapłacowe? Czy można liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze? Jeśli tak, to za co? Jak to jest? :D Opowiedz coś więcej na ten temat.

Heros

Jeszcze bym się dopytał jak tutaj wygląda kwestia szkoleń, są jakieś konkretne?

nowa
@Heros

tez jestem ciekaw jak te szkolenie wyglądają, ma ktos jakies aktualne info???

nowa
@nowa

tez sie nad tym zastanawiam - czy takie szkolenia to firma jakos organizuje albo sponsoruje?

niki

zastanawiam sie tez czy takie szkolenia dla pracownikow sa w godzinach pracy, czy po?

AbbA

Głównie wewnętrzne, ale zewnętrzne też się zdarzały.

Kalmar
@niki

podbijam pytanie i w ogóle takie szkolenia zdarzają się wyjazdowe?

dak
@niki

ja bylam na jednym ktore bylo w godzinach pracy, ale nie pracuje tu jakos dlugo wiec sie jeszcze srednio orientuje

Wosk
@dak

Takie warte uwagi to szkolenie? można się czegoś nowego nauczyć czy głównie jakieś podszkalanie się z tych umiejętności, które się już ma?

Przymiotnik
@QO

Też się chętnie dowiem jak tutaj się prezentuje kwestia płacowy dodatków

@Wosk

moim zdaniem zawsze jest warto na takie szkolenia pójść, jest szansa, że akurat coś nowego ci wpadnie do umiejętności

Zielony mech
@ded

Tematy szkolen wczesniej sa pewnie znane?

neli

ja się mogę wtrącić i powiedzieć od siebie że wdg mnie najbardziej na plus jest chyba sama organizacja pracy i fajni ludzie, no i oczywiście kasa też nie najgorsza

Halibut
@neli

Prawda, w moim punkcie ludzie też są bardzo przyjemni, łatwiej się pracuje w takiej atmosferze

Agila
@Halibut

Od poczatku nie bylo z tym problemu? Nowy pracownik jest mile widziany?

Fantazja
@Agila

Taak na spokojnie, każdy zostaje życzliwie przyjęty

piatek
@Agila

zdecydowanie nowi są super przyjmowani moim zdaniem

TG
@neli

W sieci znalazłam właśnie ofertę pracy i myślę, aby na nią zaaplikować. Zanim to zrobię, to chętnie dowiem się coś więcej na temat organizacji pracy. W ofercie napisano, że apteka jest czynna od 8 do 20 bez weekendów. Czy w takim razie można spodziewać się zmian dwunastogodzinnych? Pomimo tego, że jak oferta mówi jest to praca na 1/2 etatu... Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ponoć atrakcyjne, a według Ciebie nienajgorsze. Co to właściwie oznacza? Proszę o widełki.

@TG

Wszystkie apteki mają ustandaryzowane godziny otwarcia, czy to się różni w zależności od lokalizacji?

Doms Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

W jaki sposób przebiega kwalifikacja na praktyki zawodowe?

Zobelle

Jestem zadowolona z pracy w Niezapominajce. Na atmosferę nie mogę narzekać, projekty są dostosowane do potrzeb. Benefity są w porządku, program rekomendacji też się sprawdza. Bardzo polecam każdemu kto chce wykonywać ten zawód, bo można naprawdę się związać z tą firmą na lata :)

Twitch
@Zobelle

A ile już tam pracujesz? Brzmi fajnie to co piszesz, może podeślę im swoje CV.

@Zobelle

Pisząc o programie rekomendacji masz na myśli że jak kogoś polecisz do pracy to dostajesz za to dodatkową premie? Można tak zarekomendować kilku pracowników?

Koralova
@Twitch

A wiesz może gdzie aktualnie można szukać ogłoszeń z Niezapominajki?

@Zobelle

Powiesz coś więcej o tych benefitach jak to wygląda?

@Zobelle

I czy jest możliwość żeby dostać multisporta? Jeśli tak to po jakim czasie?

@Koralova

Ja patrzyłem na farmacji i na mega. Na tym drugim jest kilka aktualnych ogłoszeń

@Bora

Masz tą platformę multilife, dostęp do jakiegoś systemu ubezpieczeń na życie no i rabaty pracownicze z tych rzeczy co mi teraz do głowy przychodzą

@Bora

Tak, jest multisport i chyba się go dostawało po okresie próbnym. Nie wiem, nie korzystam

bambino
@aptekarz

ubezpiecznie na zycie, a zdrowotne tez jest?

Dodo
@bambino

Jest program opieki medycznej dla pracowników oraz ich rodzin

philipp plein
@Dodo

za członków rodziny należy dopłacić w razie jak ktoś chce kogoś ubezpieczyć w ten sposób?

philipp plein
@Dodo

i czy za pracownika w całości płaci pracodawca?

Koko
@aptekarz

możesz nieco bardziej przybliżyć kwestię platformy multilife? chyba nie kojarzę jak to do końca działa

Koko
@aptekarz

orientujesz się przypadkiem w jakiej części ten multisport jest opłacany przez pracodawcę a w jakiej przez pracownika

Naleśnik
@Koko

Chyba zawsze się opłaca brać jak się regularnie korzysta, zazwyczaj jest to jakaś konkretna kwota (mówię na podstawie poprzednich zatrudnień)

szapper
@Naleśnik

multisport się całkiem przydaję, przyznaję

szapper Nowy wpis
@Koko

najszybciej bedzie jak sobie w internecie poczytasz o wszystkich opcjach

Śrud

Na stronie farmacja nie mają nowych ofert, ktoś kojarzy czy teraz w ogóle nie ma?

@Śrud

a na ich stronie nie ma żadnej sekcji z ogłsozeniami?

orka

to na linkedinie nie dodaja ogloszen? wydaje mi sie ze tam tez mi sie przewijaja jak tak szukam ostanio

orka

ile jesli mozna spytac czekales na odzew od nich? ogolnie prace polecasz?:)

Misio
@orka

właśnie, powie ktoś też coś o rekrutacji skoro jesteśmy w temacie? jak to wygląda?

Misio
@orka

Jeśli uda mi się dostać zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną to ile mnie czeka etapów?

Mur
@Misio

dwa etapy w formie rozmów plus decyzja,

Mur
@Misio

atmosfere dobrze wspominam podczas całego procesu

wrobel
@Mur

polecacie to miejsce jako pierwsza prace?

wrobel
@Mur

chcialabym sprobowac sie tu zatrudnic ale nie wiem czy bez doswiadczenia mam jakiekolwiek szanse

ann
@wrobel

jesli w ogloszeniu doswiadczenie nie jest wymagane to mysle ze tak. i tak jest okres probny ktory jest zarowno dla pracodawcy jak i pracownika, wiec bedziesz miec odpowiedni czas na wdrozenie sie w pracy.

ann
@Mur

moge potwierdzic, ze u mnie rozmowa rekrutacyjna rowniez przebiegala w milej atmosferze.

bey

3mies. okresu probnego pewnie? A następna umowa jaka jest?

Lok
@bey

Jesli chodzi o okres probny na uopie to rzeczywiscie byly w moim przypadku 3 miesiace, a nastepna umowa akurat na rok tylko, ze wiesz ja nie wiem jak jest u kazdego z osobna, byc moze to od czegos zalezy kto na ile nastepna umowe dostaje. :)

Lok
@Lok

Tym bardziej, ze umowa o prace nie jest jedyna mozliwa forma zatrudnienia wiec nie moge byc pewna.

Bawół
@Lok

Wypowiesz się proszę jak wyglądają te pierwsze trzy miesiące tutaj? Są takie typowo wdrożeniowe?

Bawół
@Lok

Czy ktoś na początku Ci pomaga i pokazuje co i jak?

prec
@Bawół

na jakim stanowisku doprecyzuj

lekko

magister farmacji np?

Sabata
@prec

Ogólnie gdybyś powiedział jak wyglądają początki w aptece to będę wdzięczna. Zaczynałeś tutaj po studiach?

mfko
@Sabata

jak będziesz na ostatnim roku studiów to bedziesz musiał odbyć pół roczny staż po którym otrzymasz pwz i wtedy już po studiach zatrudniach się jako magister farmacji w aptece, więc początki w zasadzie ogarniasz na studiach

mfko
@mfko

chyba że idziesz na technika, to jakoś inaczej to wtedy działa jak jesteś po technikum, ale szczerze to nie wiem jaka jest droga rozwojowa w tym przypadku, moze ktoś inny ci odpowie

Opis
@mfko

żeby zostać technikiem farmaceutycznym rzeczywiście musisz ukonczyć technikum a potem dobyć jeszcze dwuletni staż w jakiejś aptece

pitt

kojarzysz jak jest w innych działach tutaj?

pitt
@pitt

czy czasami bez doświadczenia przyjmują?

Corgi
@bey

Możesz sobie wybrać czy wolisz umowę o pracę, zlecenie czy B2B

puff
@Corgi

myslicie że opłaca się przejść na b2b (od zera)?

curry
@orka

mogę szczerze polecić :) w moim przypadku trafiłam na naprawdę fajny zespół i kadrę także jeśli znasz się na pracy i jesteś pozytywnie nastawiona wszystko powinno pójść dobrze

Dodo
@curry

opowiesz moze jak u ciebie rekrutacja wyglądała? ;) ile trwała, o co cie pytali na rozmowie, czy byly jakies specjalistyczne pytania? z góry dzięki!

Zobacz
@Dodo

telefonik, potem spotkanie i czekanie na decyzje jak wszędzie :)

szklana pogoda
@Zobacz

spotykałam się z większą ilością etapów takich rekrutacji, więc miłe zaskoczenie

Goplana
@Bawół

spokojnie jak zaczynasz pracę to nikt nie będzie oczekiwał, że wszystko sam na początku będziesz robił, każdy potrzebuje wdrożenia i na pewno ktoś cię wprowadzi najpierw w obowiązki :)

Izka
@Mur

A na czym polegała rozmowa na pierwszym etapie, a na czym na drugim? Różniły się czymś od siebie? Była to rozmowa cały czas z tą samą osobą? Może masz jakieś wskazówki, jak się do niej przygotować? :) Z góry dzięki.

Chaos
@Zobacz

możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy?

Wosk
@Chaos

Podłączam się do pytania sam bym się chętnie czegoś o realiach pracy tutaj dowiedział

@Chaos

dla mnie warunki są naprawde dobre, tez ciezko tak odpowiedziec jakims konkretem bo pytanie dosc ogólne, ale w porównaniu do moich wczesniejszych prac to naprawde tutaj jest o niebo lepiej i póki co nie zamierzam zmieniać tej pracy

power
@ded

wypłaty są na czas? nie ma nigdy zawirowań żadnych?

BT
@Zobacz

a ile gdzieś tak czeka się na feedback? odzywają się do każdego? czy tylko do osób, które otrzymały tę pracę?

hial
@power

z wypłatami problemów nie ma praca jest wypłacalna

ster

z tego co ja słyszałem to właśnie podobno tak jest, że jak po rozmowie jest negatywna decyzja to dzwonią i tak

barszcz
@ster

no tym co tutaj piszą ciężko w sumie powiedzieć jakby o tym pomyśleć XD

gunder

hehe no lepiej żebyśmy się nie dowiedzieli, a powiedz czy jak już kiedyś tutaj składałem ale wtedy akurat dostałem lepszą kontrofertę to starać się ponownie czy z beigu mnie skreślą?

Naleśnik
@gunder

Raz składałem do jednej firmy 3 razy cv i za trzecim się udało, moim zdaniem zawsze warto próbować jak ci zależy

szapper
@Naleśnik

pewnie cię przyjęli z litości już po takim czasie XD jest to jakiś sposób :P

Justyna

Hej, myśle o aplikowaniu na technika na Kraków, ciekawi mnie tylko czy może wiecie, firma szkoli również z systemu KAMSOFT czy już raczej trzeba mieć wssystko w jednym palcu? Miałem go na studiach ale mało pamietam wiec pytam

Andrew

Dostać się tam graniczy z cudem, etapy rekrutacji jak do NASA, kogo oni szukaja? Takie ciężkie studia a robią problemy jeszcze cały czas się ogłaszają chory system

Milena
@Andrew

Czy ja wiem, moim zdaniem przesadzasz. Jak faktycznie znasz się na fachu, to wcale nie jest tak trudno.

Natia
@Andrew

a to mieliby brać każdego kto się nawinie? Trochę mijałoby się to z celem nie uważasz?

ironiczny
@Andrew

moze po prostu za wysokie progi na niektore nogi (czyt. twoje)

Dosia
@Natia

to chyba dobrze, że trzymają poziom, zresztą to odpowiedzialna praca, więc to normalne, że nie przyjmą byle kogo

Wanda
@Dosia

To czego tu wymagają, że on do NASA to przyrównał?

no cóż
@Wanda

chyba po prostu się nie udało...

Motywator
@Andrew

Andrzeju "Wszystko jest możliwe, a co nie jest, zajmuje tylko trochę więcej czasu"

czykita
@Motywator

a jak tobie się tu pracuje, co powiesz? atmosfera warunki ludzie?

pikapika
@czykita

powiem tak jest okej, nie ma co się rozwodzić bo praca to praca dzień dniowi nie równy, ale dla mnie jest w porządku mój zespół jest bardzo fajny i jestem zadowolona

ironiczny
@pikapika

a na jakim to stanowisku?

kuki
@Andrew

Dziwne, ja dwa dni po złożeniu CV już byłem zaproszony na rozmowę, a 3 dni po rozmowie miałem mieć pierwszy dzień w pracy...

@uczeń
@kuki

A o co pytają na rozmowie rekrutacyjnej? Konkretne pytania o działanie leków , dawkowanie ?

Pork

od wielu czynników to zależy, nie tylko od ilości ale również od ich kompetencji czy dostępności rekrutujących co nie

CF
@Pork

a to jesteś w stanie coś napisać odnośnie tego jakie są pożądane przez nich kompetencje? dostępność rekrutujących? dobrze rozumiem, że raczej osoba, która ma już jakąś pracę, ale chce ją zmienić i ma określony okres wypowiedzenia raczej nie ma co do nich startować, bo nie bardzo chcą poczekać na pracownika?

Nirmala

cześć, ktos może chciałby się podzielić wrażeniami z pracy w mieście Kraków? jest jakis punkt, który robi szczególnie dobre wrażenie?

Nirmala
@Nirmala

i ogólnie coś więcej powiedzieć o tym jak się pracowało czy praca była znośna czy praca jest stabilna :)

MN

Szukają magistra farmacji, to jestem ! :D tylko chciałam zapoznać się z opiniami, jak polecacie. Czyli umowa 3 miesiące a później na rok tak? Czy premie są od pierwszych dni czy dopiero po okresie próbnym ? Zastanawiam się też czy praca jest nocna ?

Czy często się zdarza tak, że nie przedłużają umów po okresie próbnym? W innych miejscach spotkalam się z takimi praktykami niestety

KA.

Raczej nie ma takich sytuacji celowych, jeśli ktoś się nie nadaje to wiadomo, że nigdzie nikomu takiemu nie przedłużą moim zdaniem. Zresztą okres próbny jest dla obu stron, nie tylko dla pracodawcy, równie dobrze pracownicy też mogą sobie zrezygnować wedle uznania.

KA.

U mnie też jest o tyle dobrze w aptece, że my z dziewczynami się naprawdę fajnie zgrałyśmy. Podejrzewam, że nie wszędzie się tak trafia, ale nie ma co się zniechęcać jak się jeszcze nie spróbowało.

KA.

Więc tak już podsumowując rotacji nie ma częstej, jeśli obie strony są zadowolone. A czasami nawet mogą być zadowolone, ale nie ma wyboru, bo a to przeprowadzka a to zmiana branży. Nigdy nie wiadomo. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że pomogłam.

Balia
@KA.

a pamiętasz może jak tu w ogóle jest z rekrutacją i jak to wygląda? Na jaki czas dostałaś pierwszą umowę?

Rowry
@Balia

no ogólnie to jak wyślesz cv to dzwonią do ciebie i tak wstepnie gadają i póxniej jestes zapraszany na spotkanie, gdzie juz tak porządnie cie wypytauja o doswiadczenie, kompetencje i takie tam, no i potem czekasz na feedback

Rowry
@Balia

najpierw to dosatejsze okres próbny a potem dopiero zwykła umowe i ten okres to tak chyba standardowo trzy miesiące wynosi

bambino
@Rowry

chodzi o umowe o prace oczywiscie prawda? nie zlecenie?

border
@bambino

o, a zlecenie też tutaj jest możliwe? bo to by było świetne dla mnie

@border

tak jest możliwość pracy zdalnej jakby ci bardzo zależało

@Rowry

wiesz co ja nigdy zleceniowki nie brałem, ale chyba w obu przypadkach działa to tak samo? i na uopie i na zleceniu jakaś forma próbnego chyba jest?

@border

sorry przejęzyczyłem się chciałem napisać oczywiście, ze jest mozliwość pracy na zlecenie nie, ze zdalnie xd

Kamil
@mogban

To dobrze, że poprawiłeś, bo ja już trochę się ucieszyłem a bym się zdziwił, jakbym aplikował hehe. Zlecenie to też w sumie spoko, że dają taką możliwość. Od razu zapytam, czy wiesz, czy warunki płacowe na zleceniu są lepsze? Jest jakiś tu wyznaczony czas w firmie po którym ze zlecenia można na umowę o pracę przejść?

vasa
@Kamil

nie wydaje mi sie zeby na zleceniu mialy byc lepsze warunki, po pierwsze to raczej na umowie o prace jest zazwyczaj lepiej bo masz prawo do urlopu i do benefitow, a na zleceniu jedynie studentom najczesciej sie oplaca pracowac, bo chca ''wiecej zarobic''

Ewcia
@vasa

Ale jak to na zleceniu nie ma żadnych benefitów, to pracownik nie może korzystać z opieki medycznej? - jeżeli takowa występuje. No i właśnie, skoro już przy benefitach jesteśmy, to powiesz co oni takiego oferują pracownikowi?

Sabena
@Ewcia

Z tego co pamiętam to miałam tutaj Multisporta, ubezpieczenie i zniżkę pracowniczą :)

kropka
@Sabena

w przypadku umowy zlecenia czy o prace? czy to bez roznicy i tu i tu są benefity?

kropka
@Sabena

czy przy umowie o prace jest okres probny i jak dlugi on jest wtedy?

Sonka
@kropka

Ja miałam okres próbny który trwał 3 miesiące :)

Sonka
@kropka

Potem naturalnie dostałam umowę o pracę na dłuższy okres, więc prawdopodobnie się sprawdziłam :D

Blum
@Sonka

a jakiś konkretny? po jakim czasie na nieokreslony można iść?

Blum
@Sonka

jak z wdrożeniem na początek? dobrze pokazują co i jak?

rebe
@Blum

mysle, ze dobrze na poczatku jest wszystko wytlumaczone i pokazane. mialam tez duze wsparcie od bardziej doswiadczonych kolezanek wiec albo mialam szczescie i tak dobrze trafilam, albo faktycznie przykladaja sie jesli chodzi o wdrozenia. raczej bedziesz zadowolona :)

@rebe

To dobrze, że wdrażają na początku, bo zawsze jest to ważne zaraz po tym, jak człowiek do pracy się dostanie. Mam pytanie o margines błędu jaki tu dają? Bo wiadomo na początku człowiek wielu rzeczy jeszcze nie umie nawet po okresie wdrożenia. Czy są tu wyrozumiali dla osób, które trochę wolniej przyswajają wiedzę ale za to solidnie? Czytałem, że tu okres próbny normalnie jest. Upewnię się, czy standardowo trwa on 3 miesiące?

hektor

jeśli chodzi o takie techniczne rzeczy typu gdzie co jest itd. no to nikt nie bedzie od razu od ciebie oczekiwał że od razu wszystko zapamiętasz no ale im szybciej tym lpeiej

@hektor

Czyli wdrożenie raczej polega na ustaleniu gdzie leżą konkretne leki. A jeśli chodzi o dyżury to też tu są? Pracownik na okresie próbnym też może je brać?

INKA

Tez nie do konca rozumiem co tu moglo byc takim marginesem bledu. To nie jest tak, ze nabijesz nie te jablka co trzeba, bo sie tak na poczatku zdarza - w tej branzy jest troche inaczej.

Piotrek
@INKA

Wiadomo że nabicie nie takich leków może spowodować duże konsekwencje. Chyba nie o to chodziło. Bardziej gdzie szukać konkretnych leków albo co jest na magazynie, a co jeszcze zamówić. Pewnie sprzedaż bezpośrednia jest na początku pod nadzdrem innego pracownika. Mam racje?

Wikx

Początki zawsze są najbardziej stresujące więc skoro tak reagujesz to może napiszesz coś wiecej?

JJ

Z ogłoszenia dla farmeceuty do jednej z krakowskich aptek wynika, że jest masa szkoleń, jakieś campy, jakieś lider dermo. Dalej - uczestnictwo w kursach w ramach szkolenia ciągłego farmaceuty na punkty. Jakie punkty? Do tej pory pracowałam w aptece niesieciowej i te wszystkie frazy to dla mnie zagadka. Kto wie, co się kryje za nimi?

Kot

działa wam strona internetowa niezapominajki?

@Kot

Tak, działa normalnie

Taska

Działa, ale nie widzę tam ogłoszenia, które znalazłam na innej stronie. Technik farmaceutyczny w Krakowie - czy ktoś potwierdzi, że jest to aktualne ogłoszenie? Bo nigdy na tej stronie tak szczerze nie byłam.

Jo
@Taska

a na której stronie patrzysz? :p ja szukałam na farmacji ale nie widzę ofert :(

Lilkaz
@Jo

Na ich stronie jest trochę tych ofert więc tam sobie sprawdź

aassia
@Lilkaz

wlasnie tak sobie przegladalam teraz i sa ogloszenia, na spokojnie jest calkiem sporo. i na technika i na magistra, tylko ja nie patrzylam na ich stronie a na jakiejs z ogloszeniami po prostu

dżej
@aassia

a podpowiesz na jakiej? też z chęcią przeglądnę jak to wygląda

dżej
@aassia

i w ogóle zastanawiam się jak tutaj wygląda rekrutacja? długo czekaliście na informacje?

Sterter
@dżej

chciałbym sie tez dopytac czy w razie nieudanej rekruytacji informuja o tym? bo wolalbym nie czekac w nieksonczonosc na odpowiedz

fauna
@Sterter

wydaje mi sie ze powinni cie poinformowac, bo jak mnie rekrutowali to powiedzieli ze dostane informacje zwrotna czy sie dostane czy nie. na szczsecie sie udalo, ale wydaje mi sie ze faktycznie daliby ci odpowiedz jesli sie nie uda

paw
@fauna

a tutaj jest taki jeden typowy etap rekrutacji czy więcej?

paw
@fauna

aha i czy sprawdzają kompetencje w trakcie? albo w jaki sposób, jest jakiś test typowy??

Wezyr
@paw

tak najpierw masz wstepna gatke szmatke po ktorej sie umawiacie na normalna rozmowe z jakims kierownikiem czy koordynatorem

humm
@fauna

a powiesz jakie zmiany najczesciej macie w aptece?

Hert
@Wezyr

rozmowa typowa jak wszędzie i etapy też takie same, rozmowa telefon i potem w ztery oczy

Hert
@humm

od apteki zależy w jakich godzinach jest otwarta

blossom

spokojnie, obowiązuje tu system zmianowy więc nie musisz się martwić

Ewka
@blossom

Na ile zmian się pracuje? I w jakich godzinach? Czy apteka otwarta jest też wieczorem?

mew
@Ewka

maks na dwie, ale godziny otwarcia aptek się różnia między sobą

mew
@Ewka

najlepiej wygoogluj sobie apteke do której składasz cv i sprawdź jakie mają godziny pracy

OW
@mew

A tutaj w aptece wiesz w jakich godzinach pracują? To znaczy po zamknięciu trzeba jeszcze zostać z godzinę żeby coś uporządkować? Czy godzina zamknięcia dla klientów jest też godziną zakończenia pracy dla pracowników?

@OW

Też właśnie się zastanawiam w jakich godzinach się tutaj pracuje, ale to pewnie zależy od danej apteki??

@OW

Czy wszystkie apteki mają te same godziny? :D

@OW

Ale co do tych godzin to pewnie nie jest to coś takiego jako korpo że minuta w minutę kończysz i odbijasz kartę ;D

orpod
@Ostrok

nie, punkty mogą różnic się miedzy sobą godiznami otwarcia

orpod
@Ostrok

nie odbijasz karty ale apteki też przed czasem nie zamkniesz przecież...

Deva
@orpod

Jak to wygląda z ilością zmian? Czy ktoś się orientuje po ile godzin się pracuje?

Deva
@orpod

Chociaż domyślam się że skoro są inne godziny otwarcia to są też inne godziny zmian ale chodzi mi o to czy jest to jakoś ustalone, że są przykładowo dwie albo trzy?

@orpod

Mozesz powiedziec jakie benefity firma oferuje pracownikom?

@INKA

Milo by bylo, jakby oferowali ich wiecej niz w mojej jeszcze obecnej pracy..

Rayka
@INKA

Możesz liczyć spokojnie na parę fajnych benefitów, chociaż też nie wiem ilu tak naprawdę oczekujesz. Jest ubezpieczenie na życie i takie OC, masz tez możliwość multisporta z multilife. I oczywiście są całkiem fajne rabaty dla pracowników. To tak między innymi.

Rayka
@INKA

A w obecnej serio masz aż tak źle? Przykre, że w tych czasach niektóre firmy się jeszcze nie dostosowały do pewnych standardów, nie zastanawiaj się nawet tylko przenoś jak masz taką możliwość.

Anja
@Rayka

Czym jest to połączenie multisporta z multilife? Wcześniej się nie spotkałam z czymś takim.

tradi

do końca nawet nie wiem czy to musi być w pakiecie z tym multisportem czy oddzielnie też to dają

Meow

Hej, widziałam ogłoszenie na innej stronie do pracy tutaj na 1/2 etatu. Czy jeśli się zatrudnię na 1/2 etatu to czy jest możliwość przejścia później na cały etat na przykład po pół roku?

pret
@Meow

wydaje mi sie ze jesli bedzie zapotrzebowanie to oczywiscie ze tak, w koncu jak juz bedziesz sprawdzonym pracownikiem to lepiej zwiekszyc tobie etat niz szukac kogos nowego

humiś
@pret

a jak jest z w ogóle pracą tutaj? powiecie coś więcej?

humiś
@pret

myślę właśnie od jakiegoś czasu żeby tutaj przejść i zastanawiam się nad warunkami i wszystkimi rzeczami okołopracowniczymi.

Goia

Cześć, widzę na stronie, że można w tych aptekach odbywać staże, nie wiecie może jakie umowy oferują?

@Goia

Jeszcze jedno pytanie - wymagają pełnej dyspozycyjności?

@Goia

Okej i jeszcze jedno, wybaczcie że tak rozwlekam ale piszę co na bieżąco przychodzi mi do głowy. Benefity? Przysługują te same co reszcie pracowników?

staż
@Goia

wydaje mi się, że takie kwestie jak dyspozycyjność ustalasz już bezpośrednio na rozmowie :)

staż
@Goia

a do reszty pytań również się przyłączam, bo myślałam, czy by tutaj właśnie nie rozpocząć stażu, także może ktoś z pracowników da znać :)

kuki
@staż

Zależy czy to staż technika czy magistra.

@kuki

Wiesz jak to wygląda w kwestii stażu technika?

Anx

Po ile osób jest na jednej zmianie w aptece?

dorito
@Anx

pewnie zależy od wielkości apteki.

@Anx

A ile przerwy przysługuje w trakcie dnia?

selena

ktoś tu wspomniał o zniżkach, moglibyście coś więcej na ten temat napisać?

Rollo
@selena

jakie oprócz zniżek są benefity?

porgo

widzę, że ogólnie dużo kandydatów do pracy, ja dopiero ogarniam firmę, więc czy ktoś z większym stażem mógłby się wypowiedzieć czy warto?

anelka
@porgo

według mnie warto, spokojna praca w zawodzie

Kornelia
@porgo

Warto, warto. Pracuje tu już od jakiegoś czasu i z czystym sumieniem polecam. Od mojego pierwszego stażu minęło już trochę czasu, teraz można nazwać mnie już starym wyjadaczem ;) Dużo szkoleń zapewniają i ciekawe projekty.

@Kornelia

Za szkolenia nie trzeba dopłacać? Firma je w całości finansuje? Jest jakiś pakiekt szkoleń do wykorzystania w ciągu roku czy nie ma żadnych ograniczeń?

doceniam

Wydaje mi się że niezapominajka to jedna z sympatyczniejszych sieci. Nie wiem od czego to zależy, może kolory, nie wiem, ale zdecydowanie wygrywa na tle innych

donka
@doceniam

ja doceniam za obsługę i sama szukam tu zatrudnienia także może się uda

donka
@doceniam

cv już poszło, także zobaczymy czy coś z tego będzie

anelka

trzeba być cierpliwym, z tego co pamiętam to ja osobiście nie czekałam jakoś długo

Rejen

Na dyżurach nocnych w aptekach urzęduje farmaceuta czy technik?

Mira
@Rejen

W jakich miastach są całodobowe niezapominajki?

dorito
@Mira

po co ci wykaz wszystkich miast?

@Rejen

W teorii powinien być magister z tego powodu, że np. technik nie może wydawać niektórych leków.

inn
@Deryia

a można się zgłaszać na nocki? czy jak to jest ustalane w grafiku?

@Deryia

Jak magister to ile takich dyżurów zwykle przypada w miesiącu? Za nocki płacą więcej? Ile jest dodatku za dyżur?

techniczka

Jeśli chodzi o stanowisko technika farmacji to powiem tak: warunki zatrudnienia są przyzwoite, nie należą ani do najlepszych ani do najgorszych. Co do atmosfery, ludzi, kierownictwa - wszystko zależy od konkretnej apteki, nikt nie jest w stanie przewidzieć co się komu trafi, ja jestem zadowolona ale czy traficie na tak samo przyjaznych ludzi jak ja tego nie mogę zagwarantować, różne są przypadki.

po szkole
@techniczka

no ja właśnie się przymierzam tu zaaplikować na to stanowisko, trudna jest rekrutacja do was?

@techniczka

Przyzwoite to jakie konkretnie? Rozumiem że atmosfera zależy od apteki na jaką się trafi ale jeśli chodzi o zarobki to są podobne niezależnie w jakiej placówce się pracuje, co? A benefity? Masz jakieś?

@Marcin

Nie mam porównania co do zarobków osób w innych lokalizacjach, a jeśli chodzi o benefity to np. karta sportowa, ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki na produkty.

selena
@Deryia

jakie te zniżki? od kiedy przysługują i na co konkretnie?

@Deryia

Dziękuję za info o benefitach. Jeśli chodzi o opiekę medyczną to można dołączyć kogoś z rodziny? Do karty sportowej też jest taka możliwość czy trzeba dopłacać?

stella
@Marcin

no jak jakieś dodatkowe osoby to raczej się dopłaca, ale czy jest taka możliwość w ogóle to nie mam pojęcia, bo mi takie info niepotrzebne

Evvel

Jak przygotować się do rozmowy o pracę, macie jakieś wskazówki?

@Evvel

Z kim w ogóle będzie się ta rozmowa odbywać? Ktoś z HR czy kierownik apteki?

rejw
@Evvel

Rozumiem że chodzi o pracę a aptece a nie centrali?

@rejw

Jesteś w stanie coś przybliżyć na ten temat?

po szkole
@Evvel

mnie interesuje praca w aptece, ktoś ma jakieś wskazówki? o co was pytali?

ignes
@po szkole

trzeba się przygotować? jest bardziej formalnie czy na luzie?

@ignes

No jasne że trzeba się przygotować, jak zawsze. Czy będzie na luzie to zależy z kim ci się trafi rozmowa ale warto pokazać ze swojej strony profesjonalizm i być przygotowanym na różne pytania z podstawowej wiedzy.

anabell
@ignes

Warto się przygotować. Z tego co pamiętam to u mnie rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, czy na luzie? to zależy jak ktoś to interpretuje ;) ale uważam, że było konkretnie, bez lania wody i przede wszystkim z szacunkiem Pani odpowiadała na moje liczne pytania, a trochę ich było haha

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

• Jak się pracuje w Niezapominajka Apteka?

Zobacz opinie na temat firmy Niezapominajka Apteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezapominajka Apteka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niezapominajka Apteka?

Kandydaci do pracy w Niezapominajka Apteka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niezapominajka Apteka