Kebab House Production Poland Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Kebab House Production Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 17:09:33
Mieliście okazje pracować w firmie Kebab House Production Poland Sp. z o.o.? Jak oceniacie proces rekrutacji, współpracowników? Czekamy na Twój komentarz!
oNNa 2015-09-16 19:25:51
Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk i brak szacunku do drugiej osoby.
Miras 2016-07-12 11:48:09
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej umówiony na godzinne a i tak czekałem jak ............... mało profesjonalne traktowanie ewentualnych pracowników .Propozycja pracy na umowę zlecenie najniższa krajowa na rękę 1400 szkoda zachodu. Jeśli będziemy podejmować takie oferty pracy to idziemy na rękę takim oszustom pracodawcom .Nie podejmujmy pracy za najniższą krajową twardo stawiajmy swoje warunki niech wiedzą ze niema w czym przebierać i proponować ludziom takie upokarzające warunki , dlatego taki jest rynek pracy sami godzimy się na takie traktowanie. Propozycja umowa zlecenie a resztę do ręki a po 3 miesiącach zobaczymy i tak następny pracownik i następny na 3 miesiące gdzie nasze emerytury co z tego ze masz prace co to za praca ? traktuje się nas w ten sposób jak niewolników nie podejmujcie pracy na takich warunkach to może się cos zmieni na rynku pracy i zaczną nas szanować !!!! Rozmawiałem z pracownikami powiedzieli syff ludzie się zmieniają non stop kierowcy odchodzą sami ludzie się zwalniają . jaka płaca taka praca !!!! Nie polecam powiedzieli .........
Kierowca 2016-08-04 10:12:17
Absolutnie nie polecam tej firmy uwłaczający stosunek do pracownika wyzysk finansowy umowy zlecenie a na rozmowie obiecywał inne warunki przemiał ludzi jak w młynku wynagrodzenia to raczej stypendium omijac z daleka pracodawca Turek
adi 2016-08-30 09:40:44
Syff Nie polecam !!!! masakra wynagrodzenia śmiechu warte !!!
XL 2016-08-30 09:56:31
Byłem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną to sobie posiedziałem 40 min az Pan Prezes mnie przyjął już lekceważące podejście do pracownika, a na propozycje pracy za 1500 zł roześmiałem się i wyszedłem za takie wynagrodzenie to może sobie Pan Prezes zatrudnić swoją rodzinne aa tylko chyba musi ich sprowadzić z zagranicy....Niepoważna firma opinie wcześniej czytane się potwierdzają .
Zostaw swoją opinię o Kebab House Production Poland Sp. z o.o. - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab House Production Poland Sp. z o.o.