Trol Intermedia Sp. z o.o.

Wronki

Opinie o Trol Intermedia Sp. z o.o.

nickname 2014-12-30 14:14:54
Kiepska płaca, która w większości przypadków rozdzielona jest na dwie umowy (um. o pracę oraz zlecenie). bardzo duża rotaocja. mierna komunikacja na poziomie całej firmy
starypracownik 2015-01-14 16:00:31
o widzę że w trolu znowu nowi i już ex :) z poznańskiego oddziału niewiele osób pracuje choć 1-1,5 roku
zatrudniają studentów a potem po 3 miesiącach szukają nowego tańszego zamiast dać podwyżkę i jakies normalnie pieniądze
co do umowy to nic się nie zmieniło - już od dawna rozbijane były na dwie umowy w celu oszczędności firmowych a kosztem pracownika

nickname 2015-01-21 13:57:15
Kolejne ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko i do tego samego działu wisi w sieci. kolejne zwolnienia? może ludzie sami zaczynają odchodzić? nie ma jak to właściwy "kierownik" na właściwym miejscu.
gośćć 2015-11-09 11:58:03
problem miał głównie dział e-marketingu, (usunięte przez administratora). Zero komunikacji, brak kompetencji managera, wsparcia dla swoich pracowników i walki o nich. (usunięte przez administratora)Teraz manager działu się zmienił i jest 100 razy lepiej. Lepiej późno niż wcale.
slof 2016-04-19 19:03:37
Dokładnie tak @rftg. Na podstawie doświadczenia i posiadanych kwalifikacji określa się zarobki w Trol Intermedia.
Zostaw swoją opinię o Trol Intermedia Sp. z o.o. - Wronki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trol Intermedia Sp. z o.o.