Opinie o Active Company Sp. z o.o. w Okuniew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Active Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Active Company Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Company Sp. z o.o. w Okuniew

nick Nowy wpis

Nie polecam, omijać jeśli chce się mieć zdrowe nerwy

Drukarz

Co z tego, że obiecują duże rabaty jak nie potrafią się wywiązać z obietnic. Nie mają piecy Lainoxa na stanie bo mówią, że Rational jest zły i się psuje . Już się dowiedziałem, że były na stanie. ŁATWO SPRAWDZIĆ. Podstawowy sprzęt z Hendi jak deski czy noże ... Zajmuje im to miesiące pomimo wpłaty za całość asortymentu . Kolejne komisgastro.pl . Zapłać i nie doczekasz się na sprzęt. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

@Drukarz

Niejaki Tomaszek prosi o pisanie otwartym tekstem, a nie incognito ! Chętnie podejmę wyzwanie i odpowiem publicznie na te niejasne zarzuty - skoro nie ma Lainoxa i Rational się psuje to dlaczego sprzedajemy to i to ? Ps. Jestem zainteresowany proszę o korespondencję.

@Drukarz

Jako Dyrektor Generalny Active Company Sp. z o.o. Sp.k. proszę "Drukarza" o kontakt ze mną w celu wyjaśnienia powyższej kwestii. Absurdem jest fakt niejako nasza firma wyraża się źle o piecach Rational ponieważ jesteśmy Dealerem nr.1 w Polsce w sprzedaży tychże właśnie pieców. Skoro stać "Drukarza" na pisanie oficjalnych paszkwili to mam nadzieję stać również na kontakt z firmą bo z treści pozostawionej tu wiadomości żaden z pracowników Active Company nie jest w stanie nawet domyślać się z kim mamy do czynienia. Fakt powyższy uważam za wielce krzywdzący i nie mający odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ps. Jestem żywo zainteresowany korespondencją w sprawie opisywanej przez "drukarz".

mik Nowy wpis
@Tomasz

Ja tylko skromnie zauważę, że nie dostaliśmy jeszcze ekspresu. Trochę czasu już minęło od deklaracji dostawy. Wysłałem @ na oficjalną skrzynkę :)

Czy jest możliwość pracy w Active Company Sp. z o.o. na część etatu?

Starywyjadacz

Ta firma juz upada, nie placi dostawca i pracownikom. Trzwba uciekac z tonacego okrętu a szkoda, bo mieli dobre ceny

@Starywyjadacz

Póki co okręt na wodzie, pandemia nie oszczędza branży HoReCa, ale mimo wszystko działamy w pełnym składzie. Od I lockdown firma zatrudnia wszystkich dotychczasowych pracowników z tym samym wynagrodzeniem. Przykre, że jeden z nich pisze takie komentarze będąc wciąż na "pokładzie"...

Rafał
@Tomasz

Jak wygląda pensja w Active Company i czy firma zapewnia pracownikom samochody służbowe? Liczę na jakieś informacje w tej sprawie, mam nadzieję że niedługo dowiem się czegoś w tym aspekcie.

@Tomasz

Nie wiem czy na wodzie czy pod wodą ale nikt w firmie nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Tydzień temu opłaciłem proformę na kwotę 20 tys PLN. (usunięte przez administratora)

szach Nowy wpis
@Marcin

Może udałoby się tej firmie zrobić pozew zbiorowy?

szach Nowy wpis
@szach

Witaj, szach nie jestem zainteresowany. Doszliśmy do porozumienia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Active Company Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Wojtek

Rozmowa odbywa się po polsku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Company Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Tomasz

Szanowna Pani Magdo to jest bardzo poważne oskarżenie! Pragnę Panią poinformować, że wobec tego wpisu wystąpiliśmy o ustalenie Pani danych oraz adresu IP komputera z którego dokonała Pani tego komentarza i po tych ustaleniach skierujemy sprawę do Sądu o zniesławienie i rozszerzanie nieprawdziwych informacji.

Magda

Bardzo Pana przepraszam , poprosiłam już o usunięcie mojej opinii . Wycofuję się też ze złożonej wcześniej negatywnej opinii .

Maciej

Witam, czy Active Company poszukuje pracowników, a konkretnie kierowców?

Rafał
@Maciej

Jakiś czas temu była prowadzona rekrutacja na kierowcę magazyniera, ale jest już nieaktualna. Może spróbuj bezpośrednio w kadrach dowiedzieć się więcej na temat obecnych przyjęć i daj znać, czy udało Ci się zdobyć posadę.

@Maciej

Chcesz być zdrowy psychicznie. To sobie odpuść. (usunięte przez administratora)

Maciej
@Marcin

@Marcin A to dlaczego? Słyszałem o tej firmie dużo dobrego, ale jakieś 8 lat temu, od tamtego momentu nic, coś się zmieniło?

Alex

@xyz o co chodzi z tą barierą komunikacyjną? Na linii szefostwo - pracownicy? Nie wiadomo dokładnie czego wymagają czy co?

Nius

Bardzo konkretnie i profesjonalni doradcy. Warto wydać kilka procent więcej i pozostać od początku do końca w dobrych rękach. Ważniejsze dla mnie jest to, że świetny kontakt i opieka już po zamknięciu inwestycji. To bardzo dla mnie ważne żeby miec pełne wsparcie w moim biznesie.

xyz

Z wpisów Szanownych Zarządzających firmy Active Company Sp. zo.o wnioskować należy, że istnieje bariera komunikacyjna po stronie tak idealnej firmy. Nastąpiło znaczne obniżenie standardów moralnych wynikających, jak się powyżej tłumaczą ludzie na Generalnych stanowiskach z gwałtownych przemian gospodarczych, bo są nr 1 na rynku sprzedaży w/w produktów. Jako osoba bezstronna, czytając wpisy zauważam, że brak utrzymania kontaktu z firmą osób zewnątrz oraz zerwanie go ewidentnie wynika z chęci posiadania restrykcyjnej władzy przez nich. Z jednej strony robią z siebie ofiary pokrzywdzone, a z drugiej próbują podporządkować sobie środowisko i ludzi, aby bez skrupułów podporządkować sobie populację czytelników i ich wypowiedzi w celu własnych korzyści. Jest to portal, na którym każdy zainteresowany może zostawić swoją opinię. Niestety tylko firma może używać ostrych i soczystych ubarwionych strumieni słów, odbiegających od realnych prawd, a wobec innych podnosi krytykę i obwinia. Osobiście czytając wpisy ludzi pracujących w tej firmie uprzedziłam się do korzystania z takich firm i mam wątpliwości do jakości obsługi i rzetelności, brak otwartości na konstruktywną krytykę, tylko główne cele to profity.

Paulina

Nie polecam, ostrzegam ! Byłam na rozmowie o pracę pod koniec kwietnia. Wszyscy zadowoleni, chcieli, żebym podjęła pracę. Poinformowałam, że mogę zacząć od początku maja gdyż do końca kwietnia jestem na okresie wypowiedzenia. Pani z którą rozmawiałam (Elwira ?), powiedziała, że nie ma problemu i żebym zaczęła już "na spokojnie" po weekendzie majowym. Otrzymałam katalogi zawierające ofertę asortymentu, abym do 7.05 się zapoznała itd. Tak więc 7.05 miałam się zgłosić do pracy. W sobotę 5.05 dostałam sms (tak, ciężko zadzwonić, lepiej wysłać sms) żebym nie przychodziła w poniedziałek, ponieważ znaleźli osobę, która mogła podjąć pracę od razu. Bardzo dziękuję, że nie otrzymałam tego sms 7.05 rano, przed pracą! Skoro znaleźli szybciej kogoś do pracy, to czy taki wielki problem był, żeby mnie poinformować o tym wcześniej ? Przez ten czas odrzuciłam kilka innych propozycji pracy. No cóż... takie zachowanie świadczy tylko o właścicielach tej niepoważnej firmy.

@Paulina

Szanowna Pani Paulino, Proszę nie odmawiać pracodawcy możliwości swobodnego decydowania o zatrudnieniu w jego firmie. Zanim zdecydowała się Pani na ten komentarz mogła Pani wykonać telefon bądź też pojawić się w firmie ( mieszka Pani 5 min drogi pieszo od firmy )i rozwiać Swoje wątpliwości w kwestii zatrudnienia. Tak bardzo chciała Pani pracować, że zabrakło chęci z Pani strony żeby podjąć "walkę" o proponowane stanowisko pracy. Jedyne za co mogę Panią przeprosić to forma, której użył pracownik w celu poinformowania Pani o decyzji zarządu. Został poproszony o wykonanie telefonu, a przesłał Pani sms-a. Ps. I tak w ramach odpowiedzi na Pani zarzut również nie polecam i przestrzegam przyszłych pracodawców przed Pani osobą ! Teraz wiemy, że decyzja zarządu o niezatrudnianiu Pani była SŁUSZNA ! Na spotkaniu starała się Pani trzymać "poziom" i zachwalała Pani swoje kompetencje w kontaktach z klientami, a finalnie okazała się Pani mało profesjonalną. Nie ma Pani prawa oceniać firmy i panujących w niej warunkach pracy, a do tego służy ten portal - nie przepracowując w tej firmie ani jednego dnia.

admin

Czy w firmie Active Company Sp. z o.o. istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Company Sp. z o.o. - Okuniew

Active Company Sp. z o.o.