Active Company Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Active Company Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 18:15
Czy w firmie Active Company Sp. z o.o. istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.
Drukarz 2017-05-11 22:49
Co z tego, że obiecują duże rabaty jak nie potrafią się wywiązać z obietnic. Nie mają piecy Lainoxa na stanie bo mówią, że Rational jest zły i się psuje . Już się dowiedziałem, że były na stanie. ŁATWO SPRAWDZIĆ. Podstawowy sprzęt z Hendi jak deski czy noże ... Zajmuje im to miesiące pomimo wpłaty za całość asortymentu . Kolejne komisgastro.pl . Zapłać i nie doczekasz się na sprzęt. Nie polecam. Zainteresowanym prześlę korespondencję z niejakim Tomaszkiem na priv. Żenada
Tomasz 2017-06-16 08:27
Niejaki Tomaszek prosi o pisanie otwartym tekstem, a nie incognito ! Chętnie podejmę wyzwanie i odpowiem publicznie na te niejasne zarzuty - skoro nie ma Lainoxa i Rational się psuje to dlaczego sprzedajemy to i to ? Ps. Jestem zainteresowany proszę o korespondencję.
Zostaw swoją opinię o Active Company Sp. z o.o. - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Company Sp. z o.o.