DKM Labour

Hull

Opinie o DKM Labour

robert 2009-09-13 21:53:05
banda [usunięte przez moderatora]którzy stworzyli [usunięte przez moderatora] dla polaków praca po 12 h a nawet więcej wszystko rozliczane według jednej stawki nie płacą nic więcej za nadgodziny jawna dyskryminacja polaków w stosunku do angoli poza tym nic nie idzie załatwić w tym dkm-ie jeszcze Adam to w miarę konkretny jest facet ale reszta [usunięte przez moderatora]czy[usunięte przez moderatora] nie nadaje się [usunięte przez moderatora] do zamiatania ulic a co dopiero do noszenia niebieskich kasków z resztą co ja wam będe pisał i się denerwował zapraszam na forum [usunięte przez moderatora] tam jest dużo opisane ale jeszcze nie wszystko dzięsiątki osób nie mogą się mylić acha nie słuchajcie tych co nogi boga złapali jak dostali stawke 8gpb /h bo pewnie tylko w [usunięte przez moderatora]im włazili a
pi 2016-05-22 22:24:35
musisz poszukać w internecie,. onni zatrudniają w Wielkiej Brytanii chyba ponad 1500 pracowników więc na pewno są rotacje i kolejne zatrudnienie ciągle, ciekawe tylkonile teraz wynagrodzenia jest u nich
Zostaw swoją opinię o DKM Labour - Hull
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKM Labour