Hotel Santorini ***

Kraków

Opinie o Hotel Santorini ***

Gwóźdź do trumny. 2015-03-15 16:05:34
Polecam pracę w tym hotelu, każdemu kto nie ma za grosz szacunku do siebie. Pracownicy spiskują, nie ufają sobie nawzajem, kłamią, kłamią i jeszcze raz kłamią. Jeżeli się tam zatrudnisz to gwarantuję, że będziesz miał mnóstwo przyjaciół przy sobie, którzy za Twoimi plecami będą Cię kalać na każdy sposób jaki im wpadnie do głowy. Na umowę nie masz co liczyć chyba, że popracujesz parę lat za marne grosze, z których nie będziesz się w stanie utrzymać (jeżeli chcesz pracować w normalnym wymiarze czasowy - natomiast jeśli chcesz zarobić 1500 to licz się z tym, że 250 godzin mniej więcej musisz przepracować). NIE POLECAM
Szkoda gadać 2015-03-15 16:09:38
Praca za marne grosze, zero szacunku i w dodatku przekręty pracowników biurowych. Jeżeli tam jesteś licz swoją pensję dokładnie i pilnuj tego co Twoje..
toe 2016-04-26 20:51:27
@diana szkoda bo jednak atmoafera w firmie jest bardzo wazna..codziennie sie z tymi ososbami widzisz i nie wyobrazam sobie zeby chociaz do pracy w zlej atmosferze przec iez to wtedy jest dodatkowy stres
Zostaw swoją opinię o Hotel Santorini *** - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Santorini ***