KB Pomorze Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o KB Pomorze Sp. z o.o.

spawacz 2014-10-12 09:38
Witam! miałem okazje pracować w tej firmie i żałuje. PATOLOGIA jakiej jeszcze nie widziałem, jakby mogli to by zajechali pracownika..., a prowadzący (imie i nazwisko) zatrzymam dla siebie :), gorszego idioty to nie widziałem. Jednym słowem nie polecam i przestrzegam...
ACE 2014-10-17 18:29
Pracowałem w tej Firmie i na pewno nie mam złej opinii.
Po pierwsze idzie się do pracy a nie na wakacje.
A jeśli ma ktoś namiary na firmę w której się leży i dostaje pieniądze to podajcie namiary :P
Pytacz 2016-02-23 19:53
Kolego chyba wiem o kim piszesz. Właśnie na tę kanalię trafiłem.
Trzeba mieć nerwy ze stali, albo się powiesisz.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
jarecki 2016-04-18 14:58
Witam,
nie polecam, rozliczają z norm spawaczy kiedy nie ma za duzo roboty a pozniej płacą grosze do ręki, to samo dotyczy firm które dają ludzi do pracy, to nie ta firma co kiedys, nie ma to jak oszukac innych
miaki 2016-04-23 18:28
jako elektryk chyba nie mają tak żel, znaczy nei amcie tak zle, bo raczej pracownicy z dlugim stażem mogą liczyć już na cos wiecej na jakie premie również, na poczatek wiadomo,że od razu nie dostaniesz jakiejs gory kasy.
piczek 2017-01-25 20:38
witam w tej firmie pracowałem w holadi i po polsce jako firma to nie jest zła tylko ci co niedawno nosili kable dla spawacz zostali brygadzista i dobiło in szapan do głowy pozdrawiam andrzej napewno mnie tam znaja
darek 2017-03-31 20:28
dodam tylko tle że kadra kb na rafinrji jest w miare ale złamas który dzieli robote to za p... k.... firma do bulu cię zajedzie sobota niedziela a jak coś nie tak to spadaj
ja 2017-09-19 19:52
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , bylem podwykonawca , jak oni traktuja ludzi to na to moga sie tylko zgodzic ludzie z Bangladeszu lub Ukrainy i jeszcze jedno kazdy na kazdego donosi to jest chyba warunek zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o KB Pomorze Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KB Pomorze Sp. z o.o.