KB Pomorze Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o KB Pomorze Sp. z o.o.

spawacz 2014-10-12 09:38:19
Witam! miałem okazje pracować w tej firmie i żałuje. PATOLOGIA jakiej jeszcze nie widziałem, jakby mogli to by zajechali pracownika..., a prowadzący (imie i nazwisko) zatrzymam dla siebie :), gorszego idioty to nie widziałem. Jednym słowem nie polecam i przestrzegam...
ACE 2014-10-17 18:29:47
Pracowałem w tej Firmie i na pewno nie mam złej opinii.
Po pierwsze idzie się do pracy a nie na wakacje.
A jeśli ma ktoś namiary na firmę w której się leży i dostaje pieniądze to podajcie namiary :P
Pytacz 2016-02-23 19:53:32
Kolego chyba wiem o kim piszesz. Właśnie na tę kanalię trafiłem.
Trzeba mieć nerwy ze stali, albo się powiesisz.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
jarecki 2016-04-18 14:58:17
Witam,
nie polecam, rozliczają z norm spawaczy kiedy nie ma za duzo roboty a pozniej płacą grosze do ręki, to samo dotyczy firm które dają ludzi do pracy, to nie ta firma co kiedys, nie ma to jak oszukac innych
miaki 2016-04-23 18:28:53
jako elektryk chyba nie mają tak żel, znaczy nei amcie tak zle, bo raczej pracownicy z dlugim stażem mogą liczyć już na cos wiecej na jakie premie również, na poczatek wiadomo,że od razu nie dostaniesz jakiejs gory kasy.
Zostaw swoją opinię o KB Pomorze Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KB Pomorze Sp. z o.o.