Milenium Pizza

Otwock

Opinie o Milenium Pizza

anonim 2011-02-13 11:06:33
To są tłuste proste chłopaki,pseudo biznesmeni,którzy nie płacą ludziom pieniędzy ze pracę w ich firmie,starają się to robić jak najrzadziej.
Podstarzałe,rozpieszczone chłopaki.
Najbardziej szkoda mi ludzi,którzy przychodzą tam do pracy po raz pierwszy,którzy nie mają porównania i są [usunięte przez moderatora],nie tylko przez brak płacy(trzy dni próbne,bezpłatne,HA! )
Gdyby ktoś powiedział o moich dzieciach takie rzeczy jak słyszałem to jest tylko jedna możliwość.
srati 2011-03-26 13:46:44
Jak pracujesz 260 godzin w miesiącu razy 7 złotych to rzeczywiście miesięcznie niezły zarobek;)
eeeej 2016-05-02 09:45:52
Na pewno tyle czasu się u nich nie pracuje @alwal, tylko można liczyć na normalne godziny pracy, ale wiadomo czy pojawi się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Mam doświadczenie w robieniu pizzy więc byłaby to dość fajna opcja na start u nich. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Milenium Pizza - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milenium Pizza