Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana

Kraków

Opinie o Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana

anonim 2011-03-04 07:40:19
Pisała Iwona a tekst jest napisany w formie męskiej. I do tego jest wymieniona pełna nazwa firmy, której raczej ludzie szukający tam pracy nie znają. Ogólnie mogę powiedzieć, że właścicielami jest dwóch śmiesznych gości, którzy nie szanują pracowników a co najgorsze nie wypłacają pieniędzy. Szkoda czasu.
Skur3byk 2011-03-11 12:46:27
Miałem koleżanke ktróra tam pracowała nie polecam
Krzyś i Przemuś 2012-02-26 23:27:40
IWONA to jak widać jakaś prowokacja, tak czy inaczej restauracja jest prowadzona przez dwóch pajaców, którzy nie szanują pracowników, nie płacą pieniędzy na czas. To co się dzieje w tej "restauracji" to jedna wielka szopka, gdzie psy właściciela (zadufanego w sobie, grubego dupka) są ważniejsze od klientów jak i pracowników. Odradzam jakąkolwiek współprace, również dostawcom, którym też niechętnie płacą.
lolo 2012-05-06 15:55:42
o tak zgadzam się!!!ostrzegam wszystkich przed właścicielami tego lokalu, są bardzo nieuczciwi i nie spłacają swoich długów. Opieszałość i bezczelność!!!
mleko 2012-06-08 12:53:13
zgadzam się w 100%!!!
Łucja 2016-04-23 09:44:14
Szukam pracy jako kelnerka, byłam już w kilku miejscach na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem trochę podłamana. Słyszałam, że w Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana, mają dobre warunki zatrudnienia, ale z tego co czytam boję się i o tą rozmowę, choć mam nadzieję, że od Waszych ostatnich komentarzy coś się zmieniło :)
Zostaw swoją opinię o Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana