Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Poznań

Opinie o Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

jakiś ja 2012-06-15 17:25
obiecanki cacanki... obiecywane 4-6 tysi miesięcznie jest nie do zarobienia... z twoich pieniędzy są zabierane zaległości klientowskie!!! realnie przy dobrym miesiącu i łaskawości konkurencji można zarobić około 2100 - 2300 na łapę
p 2012-07-06 14:53
jakiś ja - 2012-06-15 17:25:49

nieprawda, bo około 3500, tylko trzeba PRACOWAĆ :-)
staszek 2012-07-17 16:13
ze współpracy z Golsem jestem bardzo zadowolony.
Współpracujemy już prawie 3 lata.
Uprzejma, kompetentna załoga.
Jak wszędzie zdarzają się potknięcia, ale normą jest życzliwość i biznes
jakiś ja 2012-08-26 13:53
ale na bank nie jako przedstawiciel!!!
wacław 2012-11-06 12:55
Boska firemka !!!
he 2012-11-20 16:27
wacław - 2012-11-06 12:55:56

Boska firemka !!!
z okolic kosmosu na bank... od klientów słyszałem że trochę naciągają i faktycznie u konkurencji można taniej wyrwać to samo dokładnie... nie mówiąc już o śmiesznych promocjach - idę do sklepu i taniej kupuję niż oni próbowali sprzedać dla sklepikarza.. heheh śmiech na sali
Coś tu nie gra 2015-10-05 13:15
Jakie znane marki? Schivaki? To żadna marka - chińskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panasonic - popieram, jedyna znana marka która utrzymuje golsa na powierzchni. Spectrum - spoko produkty z Chin ale ich własna sieć dystrybucji lepiej sobie radzi
P 2016-01-07 12:34
Uprzejmie proszę by wszelkie zapytania czy uwagi kierować na mój email:
piotr@gols.pl

Chętnie ustosunkuję się do każdego komentarza, z wrodzoną firmie życzliwością
były pracownik 2016-01-21 21:25
czy pan właściciel zatrudnia jeszcze ludzi na lewo bez zatrudnienia albo tylko pół etatu a robisz na cały i jak przychodzi do wypłaty to robi ludzi w konia właściciel zarozumiały bufon cham i prostak
aha 2016-02-17 11:34
witam, jak się pracuje w tej firmie, dostałam ofertę pracy jako konfekcjoner. proszę o jakieś info
czarek 2016-04-01 15:20
jeśli ktoś tak pisze o Innym, sam wystawia sobie 'godne' świadectwo.
Wszystko pasuje, ale nie do Tego Człowieka !!! Na litość
kimeleon 2016-05-11 22:09
ugi, a jesteś przekonany że oni każdemu dają umowę o pracę ? Słyszałem, że w tym momencie to raczej umowa zlecenie jest dla każdego a na umowę o pracę trzeba sobie zasłużyć. Z tego co słyszałem nie jest to niemożliwe.
robercik 2017-01-25 09:30
trzeba oddać sprawiedliwość, że nie ma chyba mocniejszego gracza w bateriach Panasonic w Polsce.
robercik 2017-01-25 09:30
tomek_szymczak 2017-03-08 13:43
sympatyczny zespół.
osiągnięcia budzą uznanie !
Karolina 2017-08-10 08:53
@tomek_szymczak rozumiem, że poleciałabyś pracę w Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe dla osób ceniących sobie pracę w zespole? Czy są jeszcze jakieś inne plusy pracy w Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.
Zostaw swoją opinię o Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe