Opinie o Tecweld Barbara Polak w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tecweld Barbara Polak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tecweld Barbara Polak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tecweld Barbara Polak w Bytom

Bercik

Tecweld firma zajmująca się między innymi sprzedażą sprzętu spawalniczego. W swojej ofercie posiadają spawarki z linii DIGITEC z pełnym cyfrowym sterowaniem są to spawarki choć chińskie aczkolwiek wysokiej jakości dla profesjonalistów.Wszystko dobrze jak jest dobrze a jeśli nie no to mamy gwarancję! I tu pojawia się problem bo oddajemy sprzęt do serwisu a serwis tecweld nie jest w stanie usunąć prostej usterki dlaczego? a no dlatego że nie mają ani żadnego sprzętu diagnostycznego ani programu ani też personelu odpowiednio przeszkolonego do napraw spawarek z lini digitec. Ich naprawa polega na wymianie płyty na płytę i często próbując naprawić jedno uszkadzają drugie! I ja się pytam po co mi ta gwarancja!!! Poprostu porażka!!!

RamaA Nowy wpis
@Bercik

Nie wiem dlaczego ludzie kupują sprzęt w takich firmach. Produkty bardzo słabej jakości z serwisem niemal zerowym

niewiem

Nie warto nawet brać pod uwagę pojechania na rozmowę. Wysłałem CV na stanowisko handlowca w biurze, ale z racji na moje doświadczenie zostałem zaproszony na rozmowę jako serwisant. Pan, który prowadził rozmowę zachwalał jak to firma się nie rozwija i ile budują hal. Właściwa rozmowa odbyła się w konwencji 3 : 1, przy czym jeden pan (chyba kierownik serwisu) miał mnie trochę w poważaniu i klepał w komputerku. Następnie dostałem kilka pytań i oczywiście ani słowa o wynagrodzeniu. Kiedy w końcu sam sprowadziłem rozmowę na ten tor, panowie nie byli zadowoleni( coś w stylu: to on chce pieniądze za pracę?). Oczywiście stawki mi nie podano, ale jak powiedziałem, że za mniej niż 3200 neto na start nie przyjdę, to miny panów prowadzących rozmowę zrobiły się mocno nietęgie i usłyszałem, że za takie pieniądze nie ma szans, bo niby trochę wiedzy mam, ale jestem elektromonterem a nie elektronikiem( doskonale to było widać w moim CV, a mimo to mnie za prosili, pytanie po co) i musieli by mnie trochę podszkolić(żeby nie było, to lutować i diagnozować usterki potrafię, chodziło tu raczej o bardziej skomplikowanie elementy, gdzie wystarczyło mi tylko pokazać metodę, a nie uczyć włączać miernik). A więc jeśli ktoś chce iść pracować za stawkę pani z żabki(o ile nie mniejszą) to proszę bardzo, reszcie radzę omijać szerokim łukiem.

Kamila
@niewiem

Cześć, czyli rozumiem, że nie spodobała ci się oferta firmy Tecweld, jeśli chodzi o wynagrodzenie i podejście do kwestii wynagrodzenia. A ciekawa jestem, czy dowiedziałeś się czegoś więcej o tym, jak się tam pracuje. Chociażby tego, w jakim systemie praca się odbywa. Powiesz coś więcej?

RamaA Nowy wpis
@niewiem

Dokładnie taka rozmowa przebiegła w moim przypadku. Chcą Supermena a oferują mniej niż minimum, czasy dawania (usunięte przez administratora) 200ł się skończyły i nie z nami Hans te numery. Totalna porażka ze względu na bardzo słabe warunki płacowe i socjalne. Brak merytorycznej rozmowy ZDECYDOWANIE Nie polecam.

Adam Nowy wpis

Czemu się nie wywiązali? Czy w takim razie ubiegałaś się o zwrot części kasy? Pewnie nie wyrobili się w terminie.

Btm xzy

Nie Polecam firmy TECWELD!! Kierownik chodź i tylko cały czas naciska ze trzeba robić normy stoi nad tobą i ci marudzi oraz cały czas patrzy ci na ręce do wszystkiego się potrafi doczepić.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tecweld Barbara Polak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bolek Lolek

(usunięte przez administratora). Szefowa ciągle niezadowolona, Szef chodzi i wyciska soki z pracowników za pośrednictwem Pana Kierownika. Norma, normy, a gdzie ludzkie zdrowie. Zero nauki, zero kursów, zero szkolenia - wszystko w biegu. Nie szanują pracowników. Zastanówcie się czy na pewno chcecie w takich warunkach pracować.

Aneta

@mixnadal jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się jak aktualnie wygląda w niej praca. Czego mogą oczekiwać osoby, które myślą o Tecweld jako potencjalnym pracodawcy? Jakie są plusy pracy w firmie, a co warto by jeszcze poprawić?

fakt

firma tecweld a raczej serwis tecweld bo to z nimi miałem do czynienia! kilkakrotnie odsyłałem do nich spawarkę i po każdej ich naprawie było tylko gorzej aż w końcu całkiem ją popsuli!!! bez urazy ale ktoś powinien na moje oko zmienić branżę np. na handel pietruszką na targu a nie dobierać się do tak odpowiedzialnej pracy!!!

ferencs

Zarobki w przypadku spawaczy @ropi są wysokie, ale nie w każdym przypadku, jeśli nie posiadasz doświadczenia to wiele raczej nie zarobisz, z czasem dobrze jest też jak zrobisz sobie odpowiednie uprawnienia, wtedy zarobki rosną

tylkotyle

tą firmą powinna zając sie telewizja i pokazac wszystkim w jakich warunkach szkodliwych dla zycia i zdrowia sie tam pracuje.. Moze to by ich nauczylo szacunku dla pracownikow...

mix

Jestem pracownikiem w firmie Tecweld. Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Niech pracownicy zastanowią się, czy ich stanowisko jest uczciwe(usunięte przez administratora) wypłaty są zawsze w terminie, że o premiach nie wspomnę. Niezadowolonemu proponuję zmienić pracę. Znajdzie się dziesięciu innych na wasze stanowisko, uczciwie wykorzystujących swoje godziny pracy. I jeszcze jedno, szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego. nieprawde wypisujesz

nataniel

jesteś włąścicielką i oceniasz to ze swojej pozycji czyli jak zwykle we wszystkim masz rację (usunięte przez administratora)

=======

Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim zeby osoba przepraszala za wystawienie zlej opini o pracodawcy ...Podziwiam i gratuluje odwagi..

ANNA

CHCIALAM ZA TO WSZYSTKO TO ZNACZY ZA TE OPINIE KTORE BYLY NAPISANE SZCZERZE PRZEPROSIC WIEM ZE TAK NIE POWINNAMBYLA PISAC ORAZ WIEM ZE OSOBY KTORE SA O TO POSADZANE SA NIEWINNE .... NAPRAWDE TEGO ZALUJE ...I PROSZE NIE WYCIAGAC POCHOPNYCH WNIOSKOW CO DO TYCH OSOB..... JESTEM OSOBA KTORA TEZ TAM PRACOWALA... SAMA BEDE DO WAS DZWONILA .

kleopatra

....chcialam dodac wieloletnia byla pracownica...

xyz

olgierd12

no wreszcie ktos zacza po malu pisac prawde o tej firmie , sam tam pracuje i widze j(usunięte przez administratora)Warto sie tak reklamowac .Bezstresowa praca smiechu warte..a rzeczywistosc calkiem inna...

Zostaw merytoryczną opinię o Tecweld Barbara Polak - Bytom

• Jak się pracuje w Tecweld Barbara Polak?

Zobacz opinie na temat firmy Tecweld Barbara Polak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecweld Barbara Polak?

Tecweld Barbara Polak
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042