Opinie o PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. w Rosko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. w Rosko

Tadziu N.....

Jako kierownik i po części szef, zamiast tu płakać i smęcić , weźcie się w końcu do roboty lenie i (usunięte przez administratora) śmierdzące, do niczego się nie nadajecie............ Gdyby nie ja,to byście wyjadali mi że śmietnika.

Czy te przemyślenia opera Pani na styczności z pracującymi w firmie osobami? Ludzie sobie zwykli tu pomagać, a przynajmniej jeden drugiemu nie przeszkadzać? U mnie w firmie nie da się już wytrzymać i od stycznia może bym do Was dołączył, o ile relacje między ludźmi są zdrowe?

???? Nowy wpis

Czyli w wątku ktoś podszywa się pod kierownika, zastanawiam się po co, ale dobrze, że napisaliście bo po przeczytaniu miałem mieszane uczucia. Znalazłem ogłoszenie, że firma poszukuje Specjalisty do spraw zaopatrzenia. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia więc odrazu wspólne, że moje doświadczenie to ponad 10 lat na podobnym stanowisku. Jak tu wyglądają zarobki? Nie mniej niż 7 tysięcy będzie za miesiąc?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

To nie firma tylko jawne(usunięte przez administratora)ludzi. To nie ma nic wspólnego z uczciwa działalnością, to jest poziom (usunięte przez administratora). Szczerze? Strach tam pracować, do dzisiaj ciężko mi się przyznać do tego, że tam robiłem szef nie wypłaca pracownikom lub zalega wiele miesięcy dodatkowo (usunięte przez administratora)pracownikom oraz innym współpracującym . właściciele ostatnio często widywani pod wpływem (usunięte przez administratora) . celowo założyli spółkę zoo aby wymigać się od płacenia oraz kontroli .

Tadziu N.....

Elżbieta
@Tadziu N.....

Mam wrażenie, że ta wypowiedź nie jest prawdziwa. Czemu piszesz tu takie krzywdzące rzeczy? Śmieszy Cię to?

@Tadziu N.....

Żal mi cię człowieku,jesteś bardzo upośledzony umysłowo. Jakbyś był trochę mądry to wiedziałbyś że podszywanie się pod kogoś grozi artykuł 190 kk po drugie jakbyś użył trochę mózgu powiedziałbyś że kierownik nie dałby takiego spisu jak ty wpisałeś pod jego imieniem. Pozdrawiam

Zuźka

Czytałam tutaj, że kiedyś było tutaj dofinansowanie dla osób dojezdnych do pracy ale zostało zlikwidowane w okresie covida. Wiecie może czy teraz firma opłaca lub dofinansowuje dojazd do pracy? Moze ktoś powie na jakim poziomie są zarobki w firmie, bo zastanawiam się czy w ogóle warto dojeżdżać kilkanaście km?

Gość Nowy wpis
@Zuźka

Firma dowozi pracowników autobusami zależy skad jesteś a co do zarobków to na początek najniższa krajowa

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
BERGMAN Deutschland GmbH
Julia

Jakie są zarobki ?

Julia

Czy przyjmujecie pracowników nowych umowa zlecenia ? Głównie chodzi mi o pracę w week ponieważ od poniedziałku do piątku pracuje :)

Jaka atmosfera jest między działami w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.?

Mar

Jakość produktów Danex beznadziejna w grzybach maślakach znajduje się ziemia oraz piasek (ściółka ) Produkt został zakupiony w sieciach biedronka Brak jakiej kolejek odpowiedzi firmy w tej sprawie Pozdrawiam

@Mar

No to słabo jak takie drobiazgi tam można było znaleźć. :/ To zgłoszenie to kiedy do nich poszło i czy masz ewentualne zdjęcia?

Czy w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. zatrudniani są obcokrajowcy?

Aktualnie nie.

Aneta

nie wiesz może jaki jest tego powód ? w dobie obecnej sytuacji gdzie dużo Ukraińców szuka pracy może firma zmieni do tego podejście?

@Aneta

Będzie więcej pracy na sezon to może będą przyjmować.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami się zwalniają

@Gość

Drugie pytanie odpowiedziane, a co z pierwszym? Bo tu widzę, że ktoś tu kiedyś pisał o jakimś braku szacunku i problemach z podwyżkami, dalej tak jest? Czy coś jeszcze masz do dodania?

Czy w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zawsze mam jeden przelew z całą wypłatą.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hubert

Kiedyś starałem się u nich o pracę to po wysłaniu CV dzwonili do mnie i była rozmowa w firmie. Potem była już decyzja o zatrudnieniu. wszystko trwało jakieś 2 tygodnie. Fajne jest to, że dzwonią bez względu na wynik rozmowy.

ogólnie to moj wpis nie ma na celu obrażaniu firmy, ale niestety firma Danex to porazka, żaluje kazdego dnia tam spędzonego, jeśli nie jesteś z roska ani nie masz tam żadnej rodziny po żadnym pozorem tam nie idź. Z pracowników dojezdnych robią kozłów ofiarnych, którzy nic nie umieją a broń Cie boze zeby oni poszli do wagi a Panie z roska do taśmy. Panie roskowe to paniusie ktore nie wiedzą co to znaczy pracować na tak zwanej "best". brygadzistki nie są aż tak złe chodź z całej szóstki, dwie z nich nie ubliżają nikomu. Jedna zaś karze tak zasuwać z towarem że wszystko leci na podloge my to zbieramy z podlogi i z powrotem na taśme, a potem wy to jecie....... zabrali ludziom dojazd do pracy a teraz się głupio śmieją, żadnego dofinansowania do dojazdu nawet nie dadzą tłumaczą się COVIDEM. Praca tam jest naprawde bardzo ciężka. jeszcze warunki i te minusowe temperatury idzie sie tam zajechac za najniższą krajową bez mozliwosci dorobienia. Ja podziekuje raz na zawsze..

Bartek

Dodam jeszcze zero szacunku dla pracownika info ma być produkcja żywności jak w butach się chodzi po niej i jedzie do klientów błagam ale tego nie rozumiem. Sanepid i kontrolę tam naslac.

Czy PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. zapewnia kartę multisportu?

Paulina

Nie, ale gdzie tu w okolicy można z tej karty skorzystać?

waduko

Ludzie już mają tam pracy dosyć najniższa krajowa w minusowych warunkach żenada W Bi DW niech sobie sami robią za te pieniądze

Co jaki okres czasu w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. można ubiegać się o podwyżkę?

Nie doczekamy się nigdy, najlepiej stąd uciekać . Wszystko pozabieraki, weekendy wypłaty obniżone rękawiczki odliczone co jest w ogóle chore bo robiąc w żywności co chwile jest zmieniany towar a tu brak rękawic a gdzie tu dopiero podwyżka????

Tak to prawda lepiej tam nie pracowac. A kierowniczki to powinny być zwolnoione za to jak traktują pracowników .Masakra

Kierowniczki? Raczej niektóre brygadziski nie maja szacunki do pracownika i nie zdaja sobie sprawy co to jest mobbing. Już nie jedna osoba odeszła przez takie traktowanie. Każdy pracownik wie o jakie Panie chodzi..

QZY

super zakład placi na czas praca nie najgorsza a że kierownictwo szaleje nie ma co sie przejmowac jak traktują ludzi to zaraz sami bedą pracowac kamery widzą wszysko tylko nie to co oni robia i jak traktuj ludzi WSTYT TYLKO PSUJECIE OPINIE FIRMIE PROSZE NIE USUWAC OPINI

@QZY

Tak to prawda i trwa do dzisiejszego dnia

Ewelina

Czyli - według Was - największym problem w firmie PHU "DANEX" stanowi jej Kierownictwo. Może warto byłoby w takim razie szczerze porozmawiać na ten temat z samym Szefem. @Praconik, jak sądzisz? Miałoby to w ogóle jakiś sens?

edek

(usunięte przez administratora) 1900 zł wypłaty

Czy zdarzają się nadgodziny w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.?

Tak soboty są pracujące więc dodatkowe godziny są. A tak po godzinach zostać to nie

Marian

Pani kierownik Krystyna R chodzi do pracy? Bo jej sąsiedzi zarażeni?

@Marian

chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. - Rosko

• Jak się pracuje w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PHU "DANEX" Sp. z o.o. Sp. K.