ATC American Trading Company Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ATC American Trading Company Sp. z o.o.

iks 2014-11-27 17:15:32
Cz ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w administracji?Jaka jest główna księgowa we współpracy? jak właściciele?
mmalicjaaaa 2015-09-30 11:19:36
Ja pracuje na kuchni w Express Marche. Wypłata zawsze na czas, po okresie próbnym umowa o pracę i atmosfera też nie najgorsza.
nikaaaa 2015-10-10 00:14:07
Jak najbardziej jest zapotrzebowanie na kasjerów pomoce kuchenne, kucharzy i zmywak np, w gal dominikanskiej.
Andrzej 2016-07-13 10:01:20
Firma bardzo przyjazna pracownikowi, wszystkie wypłaty zawsze na czas. Dużym plusem jest możliwość przejścia na umowę o prace po okresie próbnym. Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych pracowników, przez co cały proces szkolenia przebiega miło i przyjemnie. Pracowałem w dwóch restauracjach tej firmy i mogę polecić tego pracodawcę.
ana 2016-08-18 15:23:24
Całkiem niezła firma, pracowałam dwa lata jako kasjerka, zarobki zadowalające. Atutem jest elastyczny grafik i atmosfera na restauracjach.
Ola 2016-08-25 17:41:59
W Marche pracuje już drugi rok. Plusem jest na pewno to, że można wyrobić dużo godzin. Mimo nawału pracy atmosfera jest ok, przynajmniej na Dominikańskiej. A co do pieniędzy, oczywiście mogliby płacić więcej.
ania 2016-09-16 15:32:21
Dwa lata temu pracowałam w księgowości w dziale rozliczeń i miło wspominam tą pracę. Niestety zmieniłam miasto zamieszkania i musiałam się zwolnić. Atmosfera bardzo przyjemna, a dziewczyny pomocne. Główna księgowa jest wymagająca, ale na pewno bardzo kompetentna. Zawsze była pomocna.
Bella 2016-09-26 13:24:31
Firma rozwojowa, możliwość pracy w restauracji najbardziej nam odpowiadającej no i elastyczny grafik. Praca ciężka, wymagająca, tak samo jak kierownictwo ale wynagrodzenie zadowalające.
gosia 2016-10-06 12:25:03
Ja pracowałam w Poznaniu w Starym Browarze na kasie. Nie można narzekać, tylko czasem nogi bolą. Bardzo szybko czas leci, a co jakiś czas wpadają premie.
Zostaw swoją opinię o ATC American Trading Company Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATC American Trading Company Sp. z o.o.