Restauracja Leśna

Łubniany

Opinie o Restauracja Leśna

admin 2016-07-24 05:56
Masz jakieś aktualnewieści o Restauracja Leśna? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.
Bolek 2017-07-28 15:39
Obiady niesmaczne.bez przypraw.widac ze nowy wlasciciel nie ma pojecia o gotowaniu.poprzednia wlascicielka dbala o smaczne obiadki.ludzi byly tlumy i kazdy zadowolony.teraz wlasciciel sam sprzata i robi to b. niechlujnie i niesmacznie na to wszystko patrzec.jednm slowem kazdemu odradzam.
Bolek 2017-07-28 15:43
Sylwek 2017-07-28 21:19
Tak tez bylismy.racja obiad do kitu.kelnerki sie szamoca.wlasciciel wyprasza gosci twierdzac ze stoliki niby zarezerwowane a caly czas obserwowalem i byly puste.wlasciciel malo elegancki.jednym slowem odradzam.????????
Marta 2017-07-31 15:33
Tak też się przekonałam że nie warto tam zajrzeć.to nie ma nic wspólnego z smacznymi obiadami poprzedniej właścicielki.teraz są niedoprawione niczym.zimne.rosol z kostki bulionowej.zenujace jak właściciel sprzata stoły po gosciach.gdy zwróciłam uwagę to właściciel odpowiedział ze to on tu jest szefem i on zarządza jak gotujemy.podsumowujac nie warto.marta.
Georg 2017-08-09 14:09
To po co tam jesz.jedz do dworku pod lasem.tam pyszne jedzonko ładnie podane a jakie kelnereczki mniam mniam.????????
Georg 2017-08-09 14:10
Sonia 2017-08-10 18:46
Nigdy więcej w leśnej.odradzam również.
Sonia 2017-08-13 21:00
Dajcie spokój w niczym nie przypomina tej restauracji co za wcześniej wlascicielki.tam to się chciało jeść.smaczne.duze porcje.a teraz pozal się Boże.ocena niedostateczna.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Leśna - Łubniany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Leśna