Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

zuza 2011-10-23 13:25:37
Jeżeli pracę za 7,50 uważasz za super to czemu tam dalej nie pracujesz?
Wirek1910 2012-01-10 21:10:33
Beznadziejny pracodawca,wyzyskiwacz.Nie szanuje ludzi nie placi wynagrodzenia.Chcecie byc zdrowsi to omijajcie go z daleka.(usunięte przez administratora).Facet ktory pisal ze taka super firma to jest chyba z rodziny albo sam sie on wylansowal,ale ludzie z Lodzi juz go znaja
pysia 2012-03-14 21:57:51
Całkowicie się zgadzam,a (usunięte przez administratora)to mało powiedziane,nie płaci za nadgodziny,wpada jakby piorun go strzelił,a pierwszą opinię chyba napisał sam żeby łapać naiwniaków.
Boguś 2012-04-19 23:44:04
Racja... właściciel jest niepoważny i niesłowny, zalecam szczególną ostrożność każdemu kto chce z nim robić interesy
Miriom 2016-04-21 15:00:49
Mam wrażenie, że powinieneś dołączyć do Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe jeśli się nad tym zastanawiasz, sytuacja jest korzystna, w sumie coraz bardziej, ja Ci szczerze polecam
Zostaw swoją opinię o Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe