Magellan S.A.

Łódź

Opinie o Magellan S.A.

admin 2015-08-18 17:03
Czy rekrutacja w Magellan S.A. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.
:( Magellan to najgorsza firma 2017-06-13 21:53
Uważajcie na tą firmę! Nigdy nikomu nie poleciłabym tej firmy, kiedy się na nią decydowałam, znajomi, którzy mieli tu doświadczenia mówili, że najgorszemu wrogowi by jej nie polecili :/ a ja poszłam, bo miałam dosyć obecnej pracy, która w porównaniu do tego gówna, była sielanką. Mobbing, żenująca kultura organizacyjna, managerowie, którzy nawet często poziomem nie dorastają do specjalistów, kultura mobbingu i ogólnie syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam, uważajcie i pytajcie znajomych, ja żałuję, że tu przyszłam, mam nauczkę a przyszłość :( Co dziwne, ta firma jest znana z mobbingu, a nie ma prawie żadnych komentarzy, pewnie dlatego, że pracują tu same "białe kołnierzyki", które nie mają takiej tendencji do dzielenia się informacji. Odradzam tego pracodawcę
Zostaw swoją opinię o Magellan S.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magellan S.A.