Opinie o Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa w Jawor

x Nowy wpis

Z tego co widzę na internecie często kogoś szukają do pracy. Trzeba się nauczyć szukać.

K.G. Nowy wpis

Hej! Przepracowałam w tej firmie kila ładnych lat. Moja praca i zaangażowanie było zawsze doceniane i bardzo dobrze wynagradzane. Regularnych podwyżek i takiej umowy życzyłabym sobie w kolejnej mojej pracy. Restauracja znakomicie zarządzana przez świadomych tego biznesu ludzi, którzy wiele mnie nauczyli. Pozdrawiam!

sajber Nowy wpis

no niby jak tu chcę dawać uo prace to ciekawe po jakim okresie

gość

Trzeba śledzić głównie olx bo tam są informacje o pracy w danym mieście. A teraz bez stabilnego zatrudnienia nikt nie chce pracować, więc prawie wszędzie gwarantują umowę o pracę. Wysil się i napisz do firmy - na pewno Ci odpowiedzą.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Jawor
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jawor
ACTION Poland Sp. z o. o.
Z Jawora

Ja pracowałam tam pewien szmat czasu i na szefostwo złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobrze płacą i wraz ze stażem pracy dostaje się duże podwyżki. Praca jak praca. W gastronomii trzeba się liczyć z pracą w weekendy i wszystkie święta (w tym sylwester i nowy rok). Jednakże jest to premiowane. Jedyne na co mogę narzekać to na niezdrową konkurencję wśród pracowników. Robienie komuś na złość to chleb powszedni. Jednak to jest coś na co szefostwo nie ma wpływu.

Do: z Jawora
@Z Jawora

Czy ja wiem. Szef ma wpływ na złośliwe zachowanie pracowników. Wystarczyłoby tylko ich zwolnić i po kłopocie. Po co kogoś takiego trzymać? Nie ma ludzi niezastąpionych. Są tylko niewyszkoleni.

xxxxxxxxx

według mnie jest w porządku. praca w gastronomii - nie dla obiboków. nauczyć się można sporo. pensja dobra i na czas. nie powiem nic złego

Qwerty

Praca w porządku - jak to w restauracji, dużo pracy niezależnie od ruchu. Inni pracownicy w porządku, atmosfera jest ok, szefowie też na plus. Zarobić można ładnie. Moja ocena jest pozytywna

WWW

Pracowałam w tej firmie i nie zgodzę się ze złymi opiniami. Szefostwo jest wymagające, ale konstruktywne i nie znoszące obiboków. Praca w gastronomii nie należy do łatwych, zwłaszcza, że klienci potrafią czepiać się bardzo wielu szczegółów. Dlatego się nie dziwię, że wobec pracowników są stawiane wysokie wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o zaangażowanie w pracę. Osoba, która to dobrze zrozumie jest w stanie nie tylko dobrze się porozumiewać z szefostwem, ale też dużo się nauczyć, a przede wszystkim dobrze zarabiać. Bo zarobki tutaj są naprawdę dobre (nawet porównując z wrocławską gastronomią), a problemów z płatnościami czy nie dotrzymywaniem umów nigdy tu nie doświadczyłam.

xxx

ta... szefostwo ktore nigdy nie odpowie dowidzenia i dziewczynki ktore usmiechaja sie na sile wyczuwa sie napieta atmosfere

oszukana

Sluchajcie ! niedawno moja znajoma bylana na okresie probnym w restauracji ratuszowej. (usunięte przez administratora) Zostawala wykorzystywana do mycia garow i podlog przez caly dzien. Istna masakra opowiadala za nawet na 5 minut nie mozna bylo usiasc , odpoczać. (usunięte przez administratora) Odradzam prace w tej restauracji to jest jakas kpina , wykorzystuja ludzi i tyle .

ona

dokladnie zgadzam sie jak najbardziej z wypowiedzia bylej pracownicy!! praca w tej knajpie to tragedia.

magda.

a dlaczego nie warto?z chlopakami cos nie tak?bo chcialam tam wlasnie zlozyc swoje cv.....

jaworzanka

Nie zgadzam się z ani jedną opinią w/w. To wszystko to stek kłamstw. [usunięte przez moderatora] Nie polecam pracy w tej knajpie....

Zostaw merytoryczną opinię o Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa - Jawor

Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Side To Side Michał Rusiecki Restauracja Ratuszowa