Yamaha Szkoła Muzyczna

Szczecin

Opinie o Yamaha Szkoła Muzyczna

Kuba 2011-11-25 03:13
Jako praca z dziećmi - fajna sprawa, nieźle płatna. Natomiast atmosfera fatalna.
aaa 2012-03-19 18:17
A ile płacą?
Monia 2016-04-19 22:44
Osoba z wykształceniem muzycznym to jest faktycznie ciężka sprawa, mało ich teraz, ale wiadomo, że z pewnością znajdą się specjaliści, jeśli jesteś takim aplikuj
Niezadowolona 2017-02-21 14:56
Niestety nie polecam - ale odnoszę się tylko do placówki w Zdrojach. Mówiąc ordynarnie -śmierdzi grzybem, warunki w salach spartańskie, szkoła na pewno zarabia dużo kasy na uczniach, więc mogłaby chyba pozwolić sobie na remont placówki. Dziecko było tam tylko na jednych zajęciach a wróciło do domu nieładnie pachnące. Zapisałam małą do Artyzu na Mieszka I, bo z prawego brzegu przez szosę poznańska jest to jakieś 15 minut jazdy autem i jestem bardzo zadowolona :) młodsze dziecko też tam zapiszę ale to juz na rytmikę :)
Zostaw swoją opinię o Yamaha Szkoła Muzyczna - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yamaha Szkoła Muzyczna