Muzeum Motoryzacji i Techniki

Otrębusy

Opinie o Muzeum Motoryzacji i Techniki

zetor55 2012-08-09 14:48:51
Szkoda czasu i nerwów na tę \"instytucje\" Beszczelnośc właścicieli sięga zenitu .Zatrudnij się jeśli jesteś masochistą, lubisz poniżanie i nie potrzebujesz pieniędzy.
pomocnik 2012-09-28 09:35:01
Potwierdzam. Wytrzymałem tam kilka miesięcy, chyba bardziej z ciekawości, bo obyczaje w tej firmie to kuriozum.
Nie wspomną o warunkach higienicznych i płacach.
zwiedzający 2014-10-06 19:26:32
muzeum jak muzeum , wiele ciekawych eksponatów a także wiele ciekawych eksponatów w "krzakach" - szkoda! tyle właściciel ma placu - mógłby pomyśleć nad eks innych swych art dzieł a ma ich sporo , co do obiektu budzi zastrzeżenia , ale to nie jest ważne , byłem/łam , ciekawe miejsce, auta błyszczą - chyba mają super ekipie sprzt , a tak na marginesie muszę pochwalić jedna os tam - pani czarne włosy związene w kucyk średniej budowy - bardzo przemiła osoba daję urok tej instytucji, odwiedzać warto.
Da Vinci 2016-04-21 18:38:40
Czy do Muzeum Motoryzacji i Techniki są potrzebni ludzie po jakichś studiach, np. bibliotecznych czy historycznych? Jestem bardzo ciekawy tego jak jest naprawdę w tej branży, muzeum lubię, samochody też
Zostaw swoją opinię o Muzeum Motoryzacji i Techniki - Otrębusy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Motoryzacji i Techniki