Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Ostaszewo

Opinie o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

niezadowolony 2014-11-14 15:41:04
Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. Nie miła atmosfera, kadra zarządzająca wzięta z przypadku, brak perspektyw jakiegokolwiek rozwoju i i świadomość bliskiej upadłości firmy.
Gemini 2016-04-17 22:28:14
Nie polecam pracy w tej firmie. Sam tam pracowałem i mogę stwierdzić,ze nie wiadomo czego chcą. Złe wrażenie zrobili na mnie kierownicy, to przez nich ta firma jest w tak kiepskiej sytuacji. Szkoda, bo ma potencjał.
kili 2016-04-18 18:49:47
Stanowczo odradzam!!!
Słabe zarobki. Nie dbają o doświadczonych pracowników i wszyscy dobrzy uciekli już lub uciekną za chwilę. Wszystko tylko jest na „gatke” a jak przychodzi co do czego to nie pamiętają. O wszystko trzeba walczyć samemu. Zero perspektyw i rozwoju tylko znajomki maja dobrze.
Nick1 2016-08-04 15:31:15
O jakiej stabilności mowa, skoro firma jedzie na wiecznym minusie!!!!! Gdyby nie Okaya to już dawno, by upadła. W normalnej sytuacji, gdyby właścicielem był ktokolwiek inny - tej firmy dawno, by już nie było!!!!
Zostaw swoją opinię o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.