Opinie o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. w Ostaszewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. w Ostaszewo

Bronisław

Z ich strony wynika, że zapewniają zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie, opiekę medyczną, imprezy integracyjne, czy dofinansowanie nauki angielskiego. Kiedy ostatnio była taka impreza integracyjna i gdzie to się może odbywać? No i jak z pensją, zwłaszcza, jak się tu dopiero zaczyna? Pytam, bo nie chwalono tu firmy w ostatnich wpisach, zwłaszcza co do zarobków właśnie, jak i podwyżek oraz przełożonego.

@Bronisław

Ostatnia impreza była w zeszłym roku. W tym już chyba nie będzie. Zwrot kosztów tylko trochę oddają. Angielskiego nie ma dla produkcji. Ubezpieczenie i opieka coś tam jest ale cienkie

Madzia Nowy wpis

Jest oferta pracy dla Magazyniera na ich stronie internetowej. Wymagają uprawnień na wózki widłowe i chcą też doświadczenia w obsłudze takiego wózka. Ile tego doświadczenia ma być? Nie ma to znaczenia, czy jednak inaczej patrzą na doświadczenie 2 lata, a inaczej na 7 lat i zawsze wezmą osobę z większym doświadczeniem? Jest tu obecnie tylko jedno miejsce dla magazyniera??

Koleżanka z produkcji Nowy wpis
@Madzia

Zastanów się dobrze zanim zmienisz swoje miejsce pracy na PTO. Firma słabo stoi i zwalnia ludzi. Zabrali pracownikom nawet owoce i drożdżówki wydawane w tygodniu. Cięcie kosztów widać jak na dłoni. Strach myśleć jak będzie wyglądał 2024 rok. Życzę całej załodze aby zwolnienia nas ominęły. Jeśli chodzi o doświadczenie raczej nie jest najważniejsze. Wielu młodszych magazynierów radzi sobie lepiej niż stare pryki. Pozdrawiam serdecznie.

Bronisław Nowy wpis

Piotr Nowy wpis
@Bronisław

Jeśli nie masz honoru i godności to miejsce jest idealne dla Ciebie. Praca na produkcji za najniższa krajowa plus jakaś śmieszna premia która i tak jest ucinana w kazdej okazji. Praca w hałasie i brudzie. Menadzer produkcji w swoim biurze urządził sobie centrum dowodzenia z którego obserwuje każdego pracownika i szuka powodów żeby go zbesztać. Dodatkowo robi to również poza godzinami swojej pracy. Nie rzadko odnosi się do swoich pracowników w sposób wulgarny. Tak jak już ktoś wspomniał nagradza pracowników za kablowanie i to jest jedyna opcja żeby zarobić więcej pieniedzy. Podwyżki sa tylko raz w roku kiedy podnoszona jest płaca minimalna. Żadne szkolenia jeżeli juz jakimś cudem się znajda nie maja wpływu na pensje, jedynie więcej jest wymagane od pracownika za te same pieniądze. Coraz większe problemy maja z zatrudnieniem ludzi. Mało kto po pierwszym dniu pracy decyduje się zostać. Przychodzą rzuty nowych ludzi, z których zostaje po 1-2 osoby. Nie chcą pracować ani Polacy ani Ukraińcy. Prawie polowe załogi na prasach stanowią skazani z ZK w Inowrocławiu bo już nikt inny tu nie chce pracować.

Czy w Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zmienia się z dnia na dzień ale tylko na gorsze. Pozdrawiam

Olga

jakis konkret, co sie zmienia na co ???

@Olga

Konkretów nie będzie.

Olga

Dlaczego nie? Chodzi o zmiany na nowy rok jakieś, coś konkretnego wymyślili? I tak w sumie to czy mieliście coś na święta w tym roku?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Technik Elektronik
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Konstruktor 3D
B.A.U.S. At Sp. z o.o.

Czy w firmie Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Magazynierzy mogą zrobić uprawnienia na suwnicę ale na produkcji możliwości rozwoju nie ma

Gabriela
@Marek

Ale rozumiem, że jak magazynier zrobi te uprawnienia, to jako suwnicowy zarobi więcej, tak? O ile? Bo rozwój bez podwyżki to raczej nie rozwój...

@Gabriela

Witam. W pto nie ma żadnych szkoleń dla pracowników produkcyjnych. Szkoli się tylko i wyłącznie pracowników biurowych. Pracowników produkcyjnych się nie szkoli właśnie dlatego żeby nie dawać podwyżek. A suwnice czy wózki nie mają większego znaczenia przy wynagrodzeniu.

Weronika

Czemu nie ma szkoleń dla pracowników produkcyjnych? W sensie pracownik który ma opcje zarabiać wiecej, pracuje chętniej. Rozmawiał ktoś o tym z szefostwem? Z jakiego zakresu są szkolenia dla pracowników biurowych?

@Weronika

Szefostwa takie rzeczy nie interesują. Menadżer produkcji daje jakieś premie za donoszenie na innych ale do tego nie trzeba szkoleń. Ogólnie w zakładzie jest słaba atmosfera, kierownictwo napuszcza jednych pracowników na drugich. Istnieje bardzo rozbudowana polityka donoszenia. Ogólnie nie polecam, sam szukam czegoś innego.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nagasaki

Samochód? W Japonii mamy śmigłowce służbowe

Robert

Firma działa od 2006 roku, aktualnie dobrze oceniana ,a pracuje się również dobrze.

@Zdenerwowany zdr, na forum niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych osób oraz ich publiczne obrażanie. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin dlatego Twój komentarz może zostać usunięty.

prawnik
@Marta

Proszę o usunięcie komentarza Zdenerwowany zdr w trybie natychmiastowym Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest niedozwolone używanie danych osobowych

Nick1

O jakiej stabilności mowa, skoro firma jedzie na wiecznym minusie!!!!! Gdyby nie Okaya to już dawno, by upadła. W normalnej sytuacji, gdyby właścicielem był ktokolwiek inny - tej firmy dawno, by już nie było!!!!

kili

Stanowczo odradzam!!! Słabe zarobki. Nie dbają o doświadczonych pracowników i wszyscy dobrzy uciekli już lub uciekną za chwilę. Wszystko tylko jest na „gatke” a jak przychodzi co do czego to nie pamiętają. O wszystko trzeba walczyć samemu. Zero perspektyw i rozwoju tylko znajomki maja dobrze.

Gemini

Nie polecam pracy w tej firmie. Sam tam pracowałem i mogę stwierdzić,ze nie wiadomo czego chcą. Złe wrażenie zrobili na mnie kierownicy, to przez nich ta firma jest w tak kiepskiej sytuacji. Szkoda, bo ma potencjał.

niezadowolony

Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. Nie miła atmosfera, kadra zarządzająca wzięta z przypadku, brak perspektyw jakiegokolwiek rozwoju i i świadomość bliskiej upadłości firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.?

Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.