Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe

Opole

Opinie o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe

anonim 2011-06-10 00:46:20
Czy ja wiem czy tak dobrze się pracuje? Jest taki co ma za duże mniemanie o sobie i staje się poprosu zwykłym ....... Na szczęście jest to pojedyncza jednostka (człowiekiem nie nazwe bo trzeba nim być). Wystarczy to jednak do zatrucia powietrza.
zick 2014-11-19 20:05:46
Nepotyzm, wazeliniarstwo.
Prezes zatrudnia swoich, córkę, zięcia, kuzyna, szwagra,który przyszedł na "przechowanie", kiedy wyleciał ze stanowiska prezydenta KK(znowu startował i przegrał), wystarczy?
Ludzi traktuje przedmiotowo, na pierwszy rzut oka miły, słodki, przyjazny. Naprawdę mściwy, pamiętliwy, tolerujący tylko takich, którzy przytakują. Jeśli jest ktoś kto jest samodzielny i myślący, niszczy go. Jednocześnie układny, przekupny dla ludzi, którzy są ponad nim. To wszystko tworzy atmosferę w firmie beznadziejności. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla ludzi zdolnych, ambitnych samodzielnych i myślących. Ja tej firmie dziękuję!!!
pracownik 2015-06-13 23:42:58
Firma w której pracę znajdują platfusy znajomków z PKN- Jarzembski ( mężulek, który kręci z B.Z, Pani z kadr- Jędrzejewska ) wkręt po mężu z BT z PKN).Zwykłe pknowskie wkręty oraz pozostałe dziesiątki ludzi zatrudnionych tylko dlatego, że kogoś znają.Bez wiedzy, bez umiejętności ale ze znajomościami na wyższych szczeblach.

Unikać!! Firma krzak gdzie znajdują zatrudnienie ludzie z PKN. Reszta to zwykłe muły robocze.

PS. jak jesteś z Płocka to masz lepszą sytuację ywjściową tylko dlategop, że pchodzisz z tego miasteczka.
Również Pracownik 2015-10-03 13:57:44
Chyba coś się Państwu pomyliły firmy. Przykre, że Pan Pracownik trafił do firmy mając znajomości (podaje że pracę można tylko tak zdobyć) na szczęście nie jest to OCS ponieważ w naszej firmie nie ma i nigdy nie było osób o nazwiskach, które Pan wymienia.U nas ludzie są przyjmowani do pracy w otwartych rekrutacjach na podstawie kwalifikacji i zostają ci którzy się sprawdzą. Jest dobry socjal.
john 2015-11-02 10:57:22
czy ktos aktualnie pracuje w CS i serwisuje stacje? jakie firma daje wyposazenie jak rozlicza zlecenia i ile placi?
pozdro
wiesiu 2015-11-03 18:43:27
Witam zapraszam wszystkich do pracy w CS, warunki finansowe bardzo dobre, socjal, wczasy, flota samochodowa itd.., ale jeśli nie serwisowałeś Stacji Paliw daj sobie spokój... Pozdrawiam wszystkich którzy mówią, że w OCS nic się nie robi "kto nie robi to nie robi". Szkoda, że nie ceni się pracujących, Praca marzeń:)
wiesiu 2015-11-12 19:30:34
Ta wypowiedz moja to była ironiczna!!! Zarobek jest, ale nie dla ludzi tylko właściciela pakietu 99%... jak jesteś słaby nie przychodź do OCS. Musisz wszystko umieć bo i tak nikt z Tobą nie będzie chciał pracować!!!
BEZ WAZELINY 2016-07-11 19:51:04
chyba głębiu wazelina ci uderzyła do głowy jaki socjal jakie zarobki 1800zł śmiech i brak poszanowania
BEZ WAZELINY 2016-07-11 20:07:17
Pracuję w tej "firmie" parę lat,o wiele za długo jak czytam te wpisy to mnie krew zalewa socjal wczasy dobre zarobki -1800 na ręke może 2000 z godzinami nadl. Możliwość rozwoju jakiego rozwoju ,miła atmosfera bzdura na kołach. Jak bym czytał SF Morda w kubeł i masz tyrać Na szacunek przełożonych nie masz co liczyć,jesteś śmieciem bez szacunku.
siwy wiesiu 2016-07-17 20:16:14
Dalej było ironiczna wypowiedź ;) absolutnie podpisuje się pod Twoimi słowami - dno totalne, zatrudniają obecnie idiotów nikt mądry nie chce przyjść!!! za te kokosy!!!
jak_zyc 2016-08-31 13:15:01
Pracuje w tej firmie już od jakiegoś czasu. W tej chwili już jestem na etapie - jestem tu stanowczo za długo. Praca i atmosfera w niej nie byłaby zła jeżeli kierownictwo by się trochę zmieniło. Totalny brak organizacji. Na stację jedzie po kilka samochodów serwisowych a później na zebraniach słyszysz, że to wasza wina że nie ma wyników. Samochody stare jak świat. Możliwości awansu zero. Premie może i kiedyś były ale teraz można już tylko o nich pomarzyć. Podstawa i kilka nadgodzin jak ci sie uda je jakoś zrobić. Może się i nie narobisz ale i nie zarobisz. Znajomemu bym nie polecił tej pracy.
jak_zyc 2016-08-31 13:15:39
jak_zyc 2016-09-01 14:15:10
@mateusz w oddziałach nie masz żadnej drogi awansu. Co innego w centrali. No chyba że któregoś z kierowników/inspektorów wyrzuca ale to raczej nie jest możliwe. Na początku każdy kto przychodzi do pracy jest ambitny i się stara ale jak za twoje dobre chęci i starania dostaniesz jeszcze reprymende to samo ci się odechciewa...
rfg 2016-09-01 15:37:13
jak to nie ma mozliwsoci awansu? to trochę dziwne
Zostaw swoją opinię o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe