Prater Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Prater Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 16:16:57
Łatwo znaleźć zatrudnienie w firmie Prater Sp. z o.o.? Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie? Czekamy na Twoje opinie.
wkręcony 2015-10-02 21:09:35
To że prezesem jest prawnik usypia czujność. Wydaje się zwykła akwizycja. Gdy dostarczyłem kilka zleceń kontakt z firmą sie urwał. Nie dostałem wypłaty nie mówiąc juz o prowizji. Próbowano mnie też obciążyć kosztami materiałów reklamowych przekazanych mi do pracy. Pan prezes umie zciagać należności.
Prater. Sp. z o.o. 2015-12-23 13:21:43
Mamy prośbę, aby nie rzucano bezpodstawnych oskarżeń na naszą firmę. Każdy potrafi być bohaterem anonimowo w internecie, natomiast problem pojawia się gdy trzeba rozmawiać o faktach. Co do kwestii materiałów reklamowych to podlegają one zwrotowi w przypadku ich nie wykorzystania. Jeżeli takiego zwrotu nie było, a materiały nie trafiły do kontrahentów to normalnym jest, że za powierzone, a nie zwrócone mienie trzeba oddać pieniądze. Niestety bardzo często pracownicy nie potrafią uszanować narzędzi, które są im wydawane bezpłatnie aby ułatwić ich pracę. To co dobrze wychodzi takim ludziom to bezpieczne anonimowe rzucanie oskarżeń nie znajdujących potwierdzenia w faktach.
malwina p. 2016-04-23 18:44:56
droga firmo, ja żadnych oskarżeń nie zamierzam rzucać, szanuję bardzo waszą działalność w dziedzinie wierzytelności i windykacji, jednocześnie chciałbym wiedzieć czy osoby świeżo po studiach też zatrudniacie
Zostaw swoją opinię o Prater Sp. z o.o. - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prater Sp. z o.o.