Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych

Kościan

Opinie o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych

anonim 2011-02-25 14:49
Muszę stwierdzic, iż praca w folplaście to nie szczyt marzeń. Praca w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej i w święta za marne pieniądze. Co innego obiecują podczas rekrutacji a co innego jest w rzeczywistości. Można też trafic na stanowisko gdzie jest totalne tyranie. Stąd znaczna rotacja wśród pracowników.
klient 2014-11-03 15:57
ta firma, to jakaś kpina. Kto im przyznał tytuły: Diament Forbesa i za co? Czekam na głupie próbki już pół roku, chociaż jestem stałym klientem. Innym stanowczo odradzam nawiązywanie współpracy.
xxx 2015-01-25 11:25
Jezeli chcesz dostac garba to polecam,praca w systemiw 12/24 12/48...jedzenie w biegu idziesz 3 razy na 5 minut zjesc szybko skibke chleba...Atmosfera fatalna nowy pracownik nie ma lekko gdyz nie ma kto wytlumaczyc,bo za malo osob pracuje na zmianach i wszyscy biegaja w kolo maszyn
nowy 2015-02-10 12:46
Jeśli lubisz jak szef cie dominuje i ma cie za idiotę który zrobi dla niego wszystko To Wpadaj Śmiało Takich Tu Potrzeba
stary 2015-02-10 15:42
Ten w tej śmieszniej grzywce każdy wie o kogo chodzi to w domu mu mówią ze fajnie wygląda z ta grzywką a po kątach mają z niego breche i my też
Były pracownik zaskoczony wypłata. ..... 2016-10-11 19:22
Nie polecam nikomu chyba że ktoś chce zapieprz ac przez miesiąc dzwigajac worki 25 kg Przez 12 godzin około 3 palety po 1270 kg za miesiąc meczarni marne 1300zl na wypłatę to jakieś żarty i zero za premie uznanIowa od brygadzisty współczuję jak ktoś tam dłużej pracuje i gratuluję wytrzymałości normalne wykorzystywanie ludzi i jak ktoś tam chce pracować niech zobaczy na porsche i bmw i inne na to pracujemy...nie polecam gorąco. ..
anonim11 2016-11-04 09:02
Faktycznie jest praca ciężka ale płaca jest na czas, za nocki i nadgodziny jest zapłacone. Mi się nie zdarzyło, żebym premii nie dostał. No ale jako ktoś pracuje nie pełen miesiąc no to trudno się spodziewać Bóg wie czego..... No i brygadzista patrzy kto jest na L4, ile przerw na fajkę wykorzystuje a pozostali robią za niego
rafał 2017-05-29 17:19
ile osób zatrudniają ? może za mało i dlatego
Zostaw swoją opinię o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych - Kościan
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych