Opinie o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych w Kościan

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych w Kościan

Bercik

Opinie o firmie i poszanowania pracownika w większości niepochlebne. Ale to wpisy z lat 2016-2018. A jak jest dziś w tej firmie? Bardzo czekam na uczciwie opinie zanim się tam zgloszę.

@Sam

Piszesz, że atmosfera ok... Czyli pracownicy dogadują się między sobą oraz z szefostwem? Poza tym, w jakiej wysokości są dofinansowane te obiady? Jeśli chodzi o wczasy pod gruszą, to od czego zależna jest ich wysokość?

Maja
@Bercik

A na jakie stanowisko chcesz się zgłosić? Ja nie widzę żadnych ofert do nich, chyba że tak po prostu chcesz zadzwonić czy coś. Albo ja źle patrzę po prostu.

@Maja

Tak po prostu chcę się dostać na dobrze płatne stanowisko gdzie będę doceniony za swój wkład w rozwój firmy i szanowany za umiejętności i z racji wieku.

Sam
@Bercik

Jak jest dobrze to nikt nie pisze. Atmosfera jest ok, pracownicy są doceniani za swoją pracę, jest dofinasowanie do obiadów, wczasy pod gruszą. Szanują człowieka, jeśli jest jakiś problem to sytuacja jest szybko wyjaśniana. Jest ok, polecam

@Sam

W jaki sposób pracownicy są doceniani za swoją pracę? Słownie czy finansowo? Jakaś premia? :) Ooo, a w jakiej części firma sponsoruje obiad? Połowę? I w jakich godzinach w pracy jest przerwa, aby skonsumować posiłek? :D

Zbyszek Nowy wpis

Czy nadal szukacie Automatyka UR. Jak warunki pracy trzeba ciągle coś robić cxy jest chwila przerwy.w kanciapie.

Czy w Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Cartman102 Nowy wpis

Pierwszy miesiąc próbny na umowie zlecenie, potem już o pracę

@Cartman102

Ale czy umowa o pracę jest na czas nieokreślony po tej zleceniówce? A jak jest z zarobkami, jesteś w stanie przybliżyć widełki płacowe u nich panujące? Z opinii wynika, że praca jest doceniana, chciałbym wiedzieć jak to wygląda pod kątem zarobkowym zanim zdecyduje się do nich aplikować, gdy pojawi się taka możliwość.

Barbara

Brat nakręcił się na pracę na kierowcy wózka widłowego, ale jakiś jego kolega już dawno pracował jako operator maszyn i mowił mu, że jest lepiej. Ktoś może jeszcze z pracujących może się wypowie jak to jest naprawdę? Na jakich maszynach się pracuje, sa w dobrym stanie? Co znaczy stałe podnoszenie kwalifikacji, da się tam wyrobić jakieś dodatkowe uprawienia? Co do tych dni wolnych i pracy w święta, to nie ma szans na negocjowanie z tym? :/

Stasiu
@Barbara

Chłopaki co widziałem jeżdżą na wózkach linde to dobry sprzęt, a co z dniami wolnymi to weekendami także pracują, wiec pewnie nie można negocjować

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gal Anonim

Pracując, akceptujesz pracę w weekendy i święta, a dużo ludziom z czasem to nie odpowiada, wybierasz rodzina w te dni albo praca. Praca też często na 4 brygady, więc w święta i weekendy chodzisz za normalną stawkę jak za pracę w normalne dni, a w normalne dni pracujące siedzisz w domu. Wybór człowieka.

@Gal Anonim

wybór wyborem ale czemu nie mogą po prostu płacić więcej w te dość subiektywnie niekorzystne dni dla kogoś? Z czego to wynika skoro np., z tego co wyczytałam za nadgodziny normalnie płacą

@Marzena

Fajnie byłoby, gdyba za każde subiektywnie gorsze dni dla pracownika, zakład płacił więcej.... :-) Ja takie mam w poniedziałki i piątki :-) Pracuję w firmie ponad 10 lat i polega to na tym, że co 2 dni idę do pracy, a co 4 tygodnie weekend mam wolny. Czyli pracuję 15-16 dni i tyle samo mam wolnych dni. Przychodzę dodatkowo to mam płacone za nadgodziny. Dla mnie jest to ok

@Marzena

Tak, płacą za nadgodziny, tylko chodząc w systemie 4 brygadowym masz ich mało, a nadgodziny masz płacone dopiero powyżej normy czasu pracy (np. powyżej 168h w miesiącu), a jeśli idziesz do pracy w sobotę, niedzielę, w święta, a nie masz w danym miesiącu nadgodzin, to masz zapłacone w te dni jak za normalny dzień a nie ma żadnego dodatku za pracę w weekendy.

@Andy

Zależy jakie gorsze dni ktoś uważa, w moim przypadku były to niedzielę, Wszystkich Świętych, Dzień Niepodległości za takie dni nie ma dodatku żadnego.

@Gal Anonim

I to jest pełnoprawnie tak? Pytam, bo myślałam, że KP stanowi jednak inaczej. Bo to na umowie o pracę jest, zgadza się?

@Marzena

Tak, jest umowa o pracę i jest to zgodne z KP, ponieważ chodząc 4brygady masz ciągłość pracy, więc niedziela jest traktowana tak samo jak zwykły dzień roboczy i analogicznie wypada Ci w grafiku w zwykły dzień roboczy wolne.

Joanna
@Gal Anonim

A za nocki też nie ma dodatkowego wynagrodzenia? ;) Dużo jest was tam na zmianie?

Johny
@Gal Anonim

Mam zapłacone za wszystko. Idę do pracy 15-16 dni / miesiąc. Jeśli mam więcej godzin niż jest nominał to mam 100% nadgodziny. za nocki jest dodatek. Brygady są 8-9 osobowe. Polecam!!!!!

@Joanna

Nocki miałem dodatkowo płatne, w moich odpowiedzich bardziej chodziło że przez system cztero brygadowy święta i weekendy są płacone jak zwykle dni, jeśli nie ma nadgodzin. Dlatego ludzie się zwalniają bo weekendy lepiej siedzieć z rodziną a nie w pracy ????

@Gal Anonim

ten system pracy to tu od zawsze jest czy go w jakimś okresie wprowadzili? Pytam, bo się zastanawiam czy mimo wszystko nie mogliby pójść na rękę i nie zapłacić w święta więcej... Nie było nawet rozmów na ten temat?

@Marzena

Są działy że system był od początku 4brygadowy, a są też takie działy że został narzucony z dnia na dzień. Rozmów nie było.

@Gal Anonim

Nie zgadzam się, my mieliśmy zmianę na 4 brygady, która była wcześniej około 1 tydzień do 2 tygodni wcześniej ustalona. Najpierw był próbny harmonogram, żeby sprawdzić czy wszystkim początek zmian odpowiada. Na innych działach system przed wprowadzeniem też był omawiany.

@Andy

no to ciekawe czemu takie różne perspektywy macie. i widzisz ten system już wszędzie u was został? co na to ludzie, chyba nie każdemu jednak to leży? firma jakoś to komentuje?

Pedro

W tej firmie niema pszanowania dla pracownika w dni wolne ustawowo nakazuja isc do pracy bo jakis system chory po 12 h se wymyslili obluda żenada zero człowieczensywa

Jan
@Pedro

co ty opowiadasz !!!! System nie zmienia się od lat. Szef na halach, gdzie można wyłączyć maszyna robi wolne - urlop. Tak jest od lat Dodatkowo mamy większą kasę za 1 listopada :-) :-) Jak się nie podobało to już nie pracujesz???? Po co mącisz???? Dla mnie jest wszystko ok - jasne zasady.

Miły
@Pedro

Zgłaszając się do pracy pracodawca przedstawia Ci warunki pracy. Informuje że jest taki system a nie inny. Robisz 12h po dwa dni ale kolejne dwa dni masz wolne i tak na zmianę. Więc nie wiem o jakiej obludzie mowisz i zero człowieczeństwa skoro nikt przed Toba nic nie ukrywa tylko mowi jak sie pracuje. A jak komuś sie nie chce pracowac to zawsze cos wymysli

Jacek
@Miły

Witam zamierzam od przyszłego tygodnia podjąć pracę w folplast. Pozdrawiam

Nina

Witam. Firma żenada. Zero poszanowania dla pracowników. Liczy się tylko ten co donosi i przytakuje szefostwu. Nie docenia się rzetelnego pracownika. Płaca nie powala, jak masz dużo nadgodzin to wtedy może wyjdziesz na prostą.

@Nina

Serio liczy się ten co donosi? A tak właściwie to na co konkretnie i jakie były tego konsekwencje?

@Nina

To czemu jeszcze pracujesz? Ja pracuję kilka lat i - kasa, koledzy i szefostwo - jest ok. Nie donoszę i mnie szanują, za to co robię. Mam problem, coś jest nie tak zgłaszam.

Seba
@Andy

Andy ma rację. Szkoda, że masz problem i go nie rozwiązujesz. Nie muszę donosić na kolegów, być (usunięte przez administratora) itp. itd., żeby mnie wszyscy szanowali. Cała reszta ok. Fakt nadgodziny dają kasę - i o to chodzi

Rtopip

Nie polecam

Małgorzata
@Rtopip

Czemu? Możesz rozwinąć?

ZZ Top
@Rtopip

A ja polecam. Pierwszy miesiąc jest trudny- dużo nowych rzeczy - uczą. Później też pomagają. Najważniejsze to chcieć

Teresa
@ZZ Top

O, to można tam chyba zdobyć dużo doświadczenia? A płaca dobra za to?

Ile zarabia operator maszyn produkcyjnych?

Ryszard

Ta firma robi taki hałas że pobliscy mieszkańcy nie mogą spać, powinni coś z tym zrobić i się tym zainteresować.

@Ryszard

Wyje jakieś urządzenie na pół Kościana powinni wysłać tam telewizje bo to jest nie do wytrzymania

Jakie są warunki zatrudnienia w Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych?

Sołecki

Jak w Polskim Radio. Pytają o "zapasanie kafy" ;)

Robisz po 12godz za marne pieniądze. Nie polecam

Jan
@Tomek

Zaczynasz z niską stawką na początku ale później kasa rośnie, ja jestem zadowolony. Super ludzie

Emma

Witam jak wygląda praca kobiet w tej firmie?? Ile zmian i po ile godz z góry dziękuję za odp.

Kostek

Jeśli firma ma opinię dobrego pracodawcy to normalne, że ludzie są zadowoleni z pracy, polecam.

Wiadomo jakie zarobki ma magazynier? Jak wygląda praca? Ile godzin?

Anonin
@Nowy

Trochę godzin jest do nadrobienia ale 4-5tys spokojnie idzie wyciągnąć.

Eryk

Generalnie to dobry pracodawca. Zarobki są uzależnione od wielu elementów i są indywidualnie negocjowane.

Aleksandra

@thor, rozumiem, że pracujesz w Folplast Wytwórnia Wyrobów Foliowych, tak? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? @NN, a Ty jesteś pracownikiem Folplast Wytwórnia Wyrobów Foliowych? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu osobom z Kościana i okolic?

NN

Ktoś pomylił firmę....

thor

Praca kobiet ma inny charakter praca panów, operatorzy maszyn mają inne stawki niż dziewczyny. Każdy wie co i za ile. Ale pracuje im się fajnie. Musiał to pisać jakiś zazdrosny chłopak albo mąż..... Ukraińcy nie pracują tak jak Polacy ale co się dziwić...

Aleksandra

Bardzo proszę osoby wypowiadające się w wątku o zachowywanie kultury wypowiedzi i ogólnie przyjętych norm dobrego zachowania. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was chciałby podzielić się swoją merytoryczną opinią na temat pracy w Folplast Wytwórnia Wyrobów Foliowych? Czy praca w tym miejscu jest ciężka?

Zostaw merytoryczną opinię o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych - Kościan

• Jak się pracuje w Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych?

Zobacz opinie na temat firmy Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych?

Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych