OSM Łask,

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łasku

Opinie o OSM Łask,

Ługownik 2016-02-22 18:54:30
c.d. Zdając sobie sprawę z jaką kliką w OSM Łask mam do czynienia,wynająłem
adwokata stanisława kasiora ze Zd-Woli i złożyłem wniosek o kasację do SN.
SN kasację oddalił ,ze względu na przekroczenie wszelkich terminów. Okazało
się ,że adwokat kasior celowo "uwalił" moją sprawę.Zna prezeska skorka, mają
działki rekreacyjne po sąsiedzku.Potwierdziło się przysłowie, że świnia świni...
Złożyłem skargę na kasiora. Został ukarany przez Okręgową Radę Adwokacką , z
powiadomieniem Nacz.Rady Adwokackiej i Ministerstwa Sprawiedliwości, ale sprawę
"uwalił", bo terminów cofnąć nie można. Sitwa szmaciarzy zadziałała.Adwokat
stanisław kasior,postąpił jak łajza adwokacka. c.d.n.
Ługownik 2016-02-26 20:30:49
c.d. Pracownik w OSM Łask traktowany jest jak przedmiot,a nie jak podmiot. Kadra
wymaga ślepego posłuszeństwa,a swoje błędy usiłuje zrzucać na załogę. Kto nie
pozwala sobą pomiatać jest niszczony, np.dwóch aparatowych,którzy byli dobrymi
fachowcami,ale nie chcieli chodzić na kolanach.Kier. prod. rychlik,osoba wredna
i bezwzględna,usunęła ich tylko za to,że mieli swoje zdanie.Tego samego pokroju
jest prezesek skorek,który bez konkretnej przyczyny usunął vice-prezesa,a potem
opisał to w lokalnej gazecie,jako swój sukces. Zwykły pracownik ma służyć jak
pies,nie znając dnia ani godziny. c.d.n.
Lugownik 2016-03-01 11:28:09
Z tego co pamietam prezesik Skorek zarabial kolo 8 tys a pracownikom placil i placi najnizsza krajowa jeszcze wymaga poswiecenia i oddania dla zakladu zenada za taka pensje nich sam sie poswieca .
Ługownik 2016-03-02 19:53:46
c.d. Istnieje jednak grupa pracowników , która ma się znakomicie. To krewni i
"znajomki" prezeska. Mają zapewnione "fuchy" i nie muszą obawiać się zwolnienia.
Np. traktorzysta, który utracił prawo jazdy (1,7 prom.), nie został zwolniony.
Otrzymał odpowiednią nową "fuchę".Każdy inny "zwykły" pracownik, wyleciał by z
hukiem.Widać,że prezesek skorek , jako mikroczłonek mikro partyjki PSL-u ,
pobierał nauki, u swojego "kólegi"Sawickiego,który jest wybitnym specjalistą
od "fuch" dla swojej rodziny , a z którym prezesek skorek się fotografuje. c.d.n.
Ługownik 2016-04-04 20:26:39
c.d.Chamski mobbing w OSM Łask,polega na ciągłym nagabywaniu i upominaniu pracownika,bez względu na to, czy pracuje źle czy dobrze. Kadra usiłuje zmusić go do pracy ponad normy,za jak najniższym wynagrodzeniem. Jeśli kadra ma jakiś problem techniczny, z którym nie może sobie poradzić ,usiłuje zrzucić go na pracownika,strasząc pracownika zwolnieniem.Kadra nigdy nie jest karana.Dlaczego?
To proste. Co pewien czas kierowniczka rychlik brała popołudniowe dyżury.Pod
wieczór, po zakończeniu produkcji, przyjeżdżał prezesek skorek na kontrolę.
Zamykali się w gabinecie prezeska i uprawiali "konsulting".I po problemie.Winien
pracownik. c.d.n.
patos 2016-04-06 20:55:32
Ojciec pracuje tam ponad 20 lat i ma chyba 8.5 brutto.Żenada nikomu nie mówi o swoich zarobkach zasuwa po robocie do drugiej roboty żeby było na chleb.nie polecam
Lugownik 2016-04-08 11:06:54
Slyszalem jeszcze za czlonek zarzadu zajmuje sie produkcja i dystrybucja alkoholu wlasnego wyrobu ,az tak malą ma pensje biedny ze musi dorabiac :(
kiki 2016-04-09 12:07:44
pracowałem tam dwa miesiące. masakra. wynagrodzenie żałosne i zero poszanowania.Masakra!!!!!dziwie się że takie firmy jeszcze istnieją i ktoś chce tam pracować.
koksu 2016-04-09 20:36:30
potwierdzam dla prezesika i pani kierownik pracownik to nikt murzyn do roboty i nic ale to nic więcej. przedmiotowe traktowanie i udowadnianie swojej wyższości na każdym kroku, zero motywacji wiem bo tam pracuję, za marną staweczkę.
wiro 2016-04-09 23:26:36
a cieniasy z dz.technicznego to margines staweczka najniższa i zero nadgodzin i dziękuj boskiemu bo masz robotę a pod bramą ludzie do roboty się pchają
dostawca 2016-04-18 20:02:51
dziwię się że przez tyle lat nikt z dostawców udziałowców nie przyjrzał się temu co się dzieje w ich przecież zakładzie. Dwóch panów stworzyło sobie swój folwark i robią co chcą czy jest dobrze czy źle to obdzielają się nagrodami co roku i żadnej odpowiedzialności, żadnego rozliczania z chybionych inwestycji czy strat, niektórzy podobno biorą emerytury i pracują na cieplutkim wysokim stanowisku a dla pracownika i dostawcy ni ma. czy to nie jest dziwne? chłopy obudźmy się przecież każdy z nas udziałowców( mały i duży) ma prawo przejrzeć im papiery i przyjrzeć się im z bliska. I wyborom i wszystkim głosowaniom na walnym też proponuję się przyjrzeć niech liczą głosy jawnie a zobaczycie jakie może być zdziwienie.
Ługownik 2016-04-24 15:44:32
c.d. Przedstawiłem fakty i zdarzenia w OSM Łask w sposób cząstkowy,ale
wystarczająco obrazujący sytuację i zasady tam panujące, pod rządami prezeska
mikroczłonka kłamcy jerzego sk...a. Gdybym chciał opisać wszystkie przekręty takie jak np: śmierdzące masło, skażona maślanka w panice wycofywana ze sklepów,skażone produkty prezentowane na targach mleczarskich,przerabianie zgniłego sera żółtego na ser topiony i wiele innych, powstała by gruba książka.
OSM w Łasku to lansowany na zewnątrz pozorny blichtr, a wewnątrz to szambo,
w którym pływa i nurkuje prezesek mikroczłonek jerzy skorek,w towarzystwie
"dam" grażyny rychlik i anny kosińskiej. Szambo to ich żywioł. c.d.n.
drobny dostawciak 2016-05-05 21:35:26
trzeba niewątpliwie się temu wszystkiemu przyjrzeć.Niedługo walne zebranie przedstawicieli chyba wyślę kuzyna (jest prawnikiem w Warszawie) żeby mnie reprezentował i przekopał papierzyska mam przecież takie prawo jak każdy zresztą udziałowiec bo wydaje mi się że wszyscy dajemy się wodzić za nos.jestem tylko prostym człowiekiem ale ciężko pracuję i nie dam się wykorzystywać przez starą klikę
krowiak 2016-05-05 22:00:48
córa już dawno mówiła żebym ustanowił sobie pełnomocnika bo tam jest wariacja. każde głosowane powinno być tajne a liczenie głosów jawne i przezroczysta skrzynka. wyobrażacie sobie pracownika delegata który nie zagłosuje za absolutorium dla zarządu przy jawnym głosowaniu? cha cha a i wielu innych delegatów zagłosowało by inaczej takie mam przeczucie.
Ługownik 2016-05-08 17:10:25
c.d. Eureka! Prezesek OSM w Łasku, skorek (61.l) ogłosił,że mu "wolumen wzrósł".
O całe 10%. Przez ostatnich kilka lat w ogóle już mu się nie podnosił.I nagle cud.
Przed Walnym Zebraniem zaczął mu się dźwigać. Emerytura też niedaleko. A co z tego
"wzrośniętego wolumenu" mają dostawcy i pracownicy?. c.d.n.
Mleczarz 2016-05-31 11:37:56
Tak jestem zaje...e dumny ze po prawie 15 latach pracy w osm zarabiam 100 wiecej niz najnizsza krajowa :( jest powod do dumy bravo tak trzymac :(
DAVVID 2016-06-03 15:53:29
Witam, a jak tam maja kierowcy na dużych i małych autach? tez są ponizani i maja najnizsza krajowa ? ... czy dobra kasa i szanowany pracownik? pytam bo chcialem zlozyc cv na kierowce.
Hinomen 2016-06-05 05:53:08
Kierowcy ci nic nie odpiszą bo 7.90 zł na godzinę brutto to żaden powód do dumy.
Harry 2016-07-20 16:32:55
Witam
Dzięki Pani Kierownik(usunięte przez administratora) która mnie stąd wyrzuciła spełniłem swoje marzenia o byciu pilotem. Teraz latam w Kuwejcie i zabijam Islamistów. Ale chciałbym napisać o pracy która ma tu miejsce. Jest w porządku naprawdę ludzie są fajni, mili i sympatyczni. Ogółem panuje tu rodzinna atmosfera. Gdybym się sprawdził pewnie do teraz bym tu pracował. Tylko miałem jeden problem odnośnie kluczyka do szafki bo nie mogłem schować swoich magicznych przedmiotów bo go nie dostałem ale to się wytnie ;) Nie rozumiem tych wszystkich ludzi którzy mają takie złe zdanie o tej pracy. Dlatego niech się Pani kierownik nie martwi już ja ich mam na celowniku i wymierzę odpowiednie działa w ich domy Tra-ta-ta-ta-ta. A teraz muszę kończyć bo lecę na akcję POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z OSM ŁASK !!! JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI !!!
Mleczarz 2016-07-26 11:40:32
Nakieruj jedna rakiete na Matejki 16 bedzie koniec tej nedznej mleczarni ....
Ługownik 2016-07-30 17:52:24
c.d. W OSM Łask,jak na szambo przystało,wyprodukowano śmierdzące masło.Końcówkę wyrobu (około 10 kg ) przechowano w podręcznym magazynku ( posiadam zdjęcia ) a po 3 dniach domieszano do
nowego wyrobu. Na polecenie technologa grażyny rychlik . Masło uległo zakażeniu. Zostałem ukarany
przez prezeska ja oraz maślarz i aparatowy. Trzeba być wyjątkowo prostackim chamem , żeby karać
pracowników,którzy w niczym nie zawinili. Kilkaset kilogramów masła zakażono , przez bezmyślność
technologa. Prezio jej nie ukarał, bo z kim by nurkował w szambie ? c.d.n.
Ługownik 2016-07-31 17:53:02
c.d. Myśląc naiwnie ,że w OSM w Łasku panują jakieś minimalne choćby zasady przyzwoitości, złożyłem
odwołanie od udzielonej mi kary,do prezeska skorka. Wyjaśniłem szczegółowo przyczynę zakażenia
masła i poprosiłem o: 1) utrzymanie w mocy udzielonej kary, 2) przeniesienie na inne stanowisko,
3) obniżenie mojej stawki wynagrodzenia. To przekroczyło zdolność percepcji tego gentlemana o
rynsztokowych zasadach. Nie odpowiedział. Maślarz i aparatowy zwolnili się z pracy. c.d.n.
Hinomen 2016-08-01 14:34:02
W ogóle dziwie sie ze inspekcja pracy tam nic nie znajduje. Pewna grupa musi robic po całych miesiącach. Tam jest zasada tyraj cały czas a my ci damy sto złotych wiecej. A na stanowiskach zajmowanych przez ta grupę odpoczynek to podstawa.
Waldi 2016-08-15 05:45:44
Ta wiem o czym piszesz. Dyspozytorek rapczynski nie wie co to grafik, czas pracy itd. ..
Ługownik 2016-11-06 16:41:59
c.d. Prezesek OSM w Łasku jerzy skorek , ma działkę rekreacyjną. Ogrodził ją i urządził. Wszelkie prace
wykonali pracownicy działu technicznego. Prezesek miał im zapłacić, ale zapomniał. Niektórzy zdążyli
umrzeć (tokarz) a zapłaty nie doczekali. Takie są zasady tego mleczarnianego v.p.a. . c.d.n.
nar2 2016-12-01 16:33:28
nie polecam tego zakladu nikomu
nar2 2016-12-01 16:47:26
wyzysk człowieka za marna kase do maksimum
Zostaw swoją opinię o OSM Łask, - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łasku
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSM Łask,