Gestor Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Gestor Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 14:20:34
Macie doświadczenie w pracy w firmie Gestor Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
były administrator 2015-11-18 09:56:23
Ogólnie praca spoko, jeśli lubisz cały dzień słuchać zażalenia mieszkańców i właściwie odgórnie w większości je olać. Nie dostałem żadnego szkolenia, tylko od razu do roboty i od pierwszego dnia miałem pod moimi "skrzydłami" 5 bloków mieszkalnych, po 3 miesiącach miałem ich 15tu.

Atmosfera w pracy: każdy za siebie, wszyscy dla gestora.

Wynagrodzenie: powyżej 15stu budynków, można dostać premię, niezależnie od stopnia zadowolenia mieszkańców.

Nadgodziny: są możliwe, ale trzeba udowodnić dokładnie ilu zrobiono, po czym można je odebrać, a jeśli nie masz kiedy bo jesteś zarobiony, to nikomu nie obchodzi... kasy za to nie dostaniesz. Przecież zawsze można odebrać i nie załatwić sprawy mieszkańców, zawsze można odłożyć na później i czekać na kolejnych telefonów ze zażaleniami.

Jedyny plus: wypłata zawsze na czas, choć marna.

Powodzenia wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom Gestora, prędzej czy później i tak skończycie u psychologa.
balor 2016-05-19 11:43:21
toki, a czy dowiadywałeś się jakie warunki ludziom na start dają ? Chciałem się dowiedzieć jakie są szanse na pracę u nich w najbliższym czasie
Zostaw swoją opinię o Gestor Sp. z o.o. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gestor Sp. z o.o.