Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak

Bytów

Opinie o Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak

anonim 2011-01-03 11:53:21
[usunięte przez moderatora]. Firma sarius to [usunięte przez moderatora] pracy szkodliwy dla zdrowia i całego otoczenia. [usunięte przez moderatora]
dobry duszek 2011-01-03 11:56:35
[usunięte przez moderatora]firma sarius to [usunięte przez moderatora] pracy jest bardzo szkodliwy dla ludzi i dla otoczenia!!! Nikomu nie polecam!!
tala 2012-04-08 19:50:01
Masz rację ona chyba nigdy nie poznała prawdziwego oblicza ?[usunięte przez moderatora]
i jego piesków co dla niego pracują, spędziłam tan 3 lata i nikomu nie życzę poznać państwa [usunięte przez moderatora]! Ludzie bez uczuć
Artur M 2015-04-02 22:21:17
A tutaj też usuwają??
Zobaczymy....
Artur M 2015-04-02 22:24:38
Tutaj można dodać wpis...
a więc chłopcy, zapraszam jedenastego.... będzie wyżerka i bilecik do podpisania, znaczy lo-joleczka...
a że już ładnie umiem pisać, znaczy poprawnie, to się nie wymigacie:)
Pozdrawia z BB, czekam chłopaki na was i wasze piękne damy...
macko137 2016-04-19 20:53:57
pracowałem kilka lat temu nie polecam w chwili obecnej bankrut nie płaci koledzy się sądzą
anna 2016-04-23 18:43:45
Kązdy ma też prawo wyrazić swoje zdanie i nie musi ono podobać się wszystkim, waże by były to prawdziee opinie, to ,że piszecie,że firma ma kłopoty finansowe nie musi byc przekreslona prawda.
Zostaw swoją opinię o Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak