Natom Logistic Polska-Południe Marta Świątek

Poznań

Opinie o Natom Logistic Polska-Południe Marta Świątek

były pracownik 2012-05-19 13:38:49
Natom to po prostu młoda firma. Właściciele to dobry i zły glina z założeniem pracownik = maszyna jak każda inna, włączam i chodzi aż nie wyłączę... Ale pościemniać na hali można w niej bez liku, a w biurach to już całkowita sielanka... Warunki BHP - żenada, socjalnie - żenada, wyposażenie - żenada...
... 2012-07-08 13:35:40
wogole w wilkowie polskim ile mozna zarobic ? kto tam własciwie rzadzi?
..... 2012-11-04 21:05:45
Jak teraz wygląda sytuacja w Natomie?? coś się zmienia? na lepsze? na gorsze?
Zdzichu 2013-01-29 01:43:57
A ja wam powiem że nie jest źle. Pracowałem tam i lekko nie było, ale firma ok. Ile znacie firm co w pare lat ma 70 ludzi? Nikt mi tam krzywdy nie zrobil.
ŁYSYYY TARZAN 28cm 2013-04-18 12:41:33
Robić trzeba jak wszędzie w takich firmach.Z nadgodzinami zarobicie koło 3,ale życia rodzinnego brak. [usunięte przez moderatora]
pkp 2015-08-28 17:09:04
Opłaca się teraz u nich pracować?Zastanawiamy się z kolegą czy złożyć cv.Doświadczenie mamy w znanej średzkiej firmie,jednak bez uprawnień spawalniczych.Za 8h da radę min.2tys. do ręki?Firm dookoła trochę jest,ale każdy płaci jak płaci.Nawet w vw proponują 2 do ręki,a gdzie dojazd.I jaka atmosfera? Chapacze,podjebki czy normalni ludzie?
xyz 2016-01-16 17:55:44
Duża rotacja,kasa średnia,warunki okropne (wyciągi,sprzęt,narzędzia).Kierownictwo nie ma poszanowania dla pracownika (w przeciwieństwie do właścicieli).Powinni się przyjrzeć temu niedojdzie. W jednej firmie go mieli dosyć to tutaj próbuje się wykazywać swoim ciasnym móżdżkiem.Żaden pracownik go nie trawi,a to właśnie kierownik powinien być tym dobrym pośrednikiem między górą,a produkcyjnymi.Tutaj jest źle.
bvv 2016-03-13 17:46:24
o kim piszesz?
Kubala 2016-03-15 17:39:32
Cześć, słyszałem że Natom w Chociczy ostro zwiększa zatrudnienie i dużo inwestuje czy warto tam uderzać? xyz o którym zakładzie piszesz?
Jak wygląda płaca, warunki, kierownictwo/zarząd atmosfera itp w Chociczy?
Kubala 2016-04-22 17:56:11
Zajmuję się obecnie procesowym planowaniem produkcji na linii produkcyjnej, więc fajnie byłoby się załapać gdzieś do biura. Są tam w ogóle takie stanowiska?
felek 2016-05-17 08:41:04
No a to nie @Kubala tylko musisz mieć jakieś rozeznanie w temacie albo jakieś podstawowe wykształcenie ewentualnie kursy. A powiedz jak jest na produkcji? Chce się tutaj dostać i fajnie byłoby posłuchać od pracownika jak to wszystko wygląda. Dzięki!
Zostaw swoją opinię o Natom Logistic Polska-Południe Marta Świątek - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natom Logistic Polska-Południe Marta Świątek