Lumax Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Lumax Sp. z o.o.

handlowiec 2011-08-21 13:48:26
Potwierdzam !!! wszystko zależy od człowieka. Prezes zalatany ale OK Praca spokojna i konkretna- jak dbasz jest wszystko ok i można się dużo nauczyć - trzeba chcieć. POLECAM
nowy 2012-09-06 22:44:01
Byłem tam na praktykach wszystko w najlepszym porządku, wypłata, atmosfera......
Pani Menager superowa - wiele się nauczyłem i mam nadzieję na kontynuację zatrudnienia!
Nawet gdy miałem problemy rodzinne - okazano mi pomoca to się liczy.
isuzu 2012-09-06 22:56:08
(usunięte przez administratora)laczego ?
Jeśli wypisujesz opinie na temat firmy lub ludzi musisz uzasadniać. Znam ich z handlu i wszystko jest super, jak były tam takie dwie chyba siostry, to zamieszania więcej niż trzeba było, ale teraz jest zawsze wszystko na czas i bez problemów.
Terminowi i rzetelni, kontakty z Panią Gabrielą (szefową) wręcz należą do przyjemności.
Marta Nowicka 2012-09-10 14:51:17
Witam serdecznie,
bardzo prosze o napisanie, co według Pani/ Pana było nie tak?.
Bardzo mi zależy na informacji, idę tam do pracy!
Adam Adamczyk 2012-11-29 10:23:26
Fakty, dowody.
Wypisując taką opinie trzeba opisać.
Proszę podać swój kontakt.
Adam Adamczyk 2012-11-29 10:26:44
Dotyczy opinii niejakiego: klik !!
Adam Adamczyk 2012-11-29 10:55:45
Proszę zwracać uwagę w jakim mieście i jaką firmę oceniamy
Co się tam robi i o czym mówimy.
Istnieją firmy różnym profilu handlowym ale o tej samej nazwie.

Lumax w Warszawie to historia sama w sobie.
Czasem musimy się tłumaczyć w ich sprawach.

Należy dokładnie opisać fakty i miejsca.
Karol 2016-09-22 21:44:51
Hm,

chyba firma ma jakieś kłopoty finansowe bo doszły mnie słuchy że prezes jest ścigany przez komornika i ma ponad 1mln zł długu.
Praca może fajna no ale nie wiadomo jak długo firma będzie jeszcze na rynku z takim długiem.
zuzek 2016-09-23 14:42:53
@Karol doszły mnie słuchy, po co rozsiewać plotki...
Zostaw swoją opinię o Lumax Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumax Sp. z o.o.