Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) w Warszawa Księcia Bolesława 1/3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) w Warszawa Księcia Bolesława 1/3

Biuro

W Warszawie pod nieobecność Prezesa jest (usunięte przez administratora) jakich mało. Dyrekcja warszawska do spółki z kadrami rządzą się sami i podejmują dziwne decyzje, a przede wszystkim ingerują w kompetencje innych kierowników bez ich wiedzy. Kadry mają czas na odpalanie papierosa jednego od drugiego, ale żeby wysłać pracownika na badania to już czasu nie ma. Zwalnia się pracowników, bo przecież NIE MA PIENIĘDZY żeby płacić komuś pensje, ale nagle CUD i zatrudnia się kogoś na stanowisko osoby, która wykonuje już dane obowiązki. Arogancki niektórych kierowników i dyrekcji sugeruje brak szacunku do pracownika, który dba o swoje interesy i nie jest im podwładny. Dbają o rzeczy, które nie są w niczyjej kompetencji i nie są nikomu potrzebne zamiast zająć się sobą i patrzeć na interesy własnego działu. Nie patrzą na to jakie wielkie szkody wyrządzają, ale byle było złudzenie, że pracują. Zdanie Prezesa mają gdzieś. To samo z poleceniem Prezesa o zatrudnienie osoby do wykonania określonej pracy w określonym czasie - kadrowe razem z dyrekcją mają na to wywalone, na to, że Prezes coś każe - oni wiedzą lepiej bo po co im Prezes - sami będą rządzić. Niektóre takie zachowania mają przesłanki do tego, że stosowany jest mobbing i panuje przyzwolenie na tego typu traktowanie.

Ankieter

Nie zapomnijcie wypełnić ankiety koledze który o was codziennie donosi z rana bywając od pokoju do pokoju dyrektorów

Zygfryd

Szanowne Związki tyle spotkań tyle obrad i tyle czarowania ! Jesteśmy znudzeni waszymi opowieściami jak to będzie cudownie .Prosimy o konkrety ! Już mamy marzec ! Czy strategią firmy jest bujanie pracowników od Listopada do listopada i żałosne 5% ??? Czy nie uważacie że podwyżka rzędu 200-250 brutto to na te czasy kpina ??? Podpisujemy umowy mamy zapewnioną ciągłość pracy ale dalej stoimy w miejscu z zarobkami a nawet cofamy się do tyłu bo inflacja zjada nasze wynagrodzenie .Firma wymaga od pracownika wiele aby się szkolił i pracował na trzech czterech a najlepiej pięciu typach silnika tylko pytanie za co ??? Nie dziwię się że ludzie od nas odchodzą nie widzą sensu aby dalej w tym trwać ... Panowie z ZZ tak się pręzycie chodząc po wydziałach przełóżcie waszą prace na rezultaty w postaci konkretnego podwyższenia uposażenia dla załogi .Nie chcemy już słuchać bzdur typu że mamy długi i nie ma pieniędzy.Ludzie wiedzą że są zlecenia co za tym idzie są i pieniądze !

Tatuażysta
@Kierownik Zakładu

A Ja nie myśle.Ja prostu to wiem .Nie działacie dla załogi tylko dla własnych korzyści .Spójrz na grupy budżetowe dalej emerytów przez dwa lata jak zmieniły się ich wynagrodzenia to podwyżki rzędu 30,% a my z tymi 5% procentami gdzie jesteśmy na liście płac? Na samym dnie !!! Kto ma mieć dobrze to ma a reszta ma robić za m... ryżu .ZZ nie reagują na spostrzeżenia załogi , zostaliście wybrani aby o nas walczyć a nie udawć że coś robicie !!! A więc weźcie się do roboty !!! Organizujcie spotkanie społeczne .Podejmijcie z załogą tematy ważne kto jest za wszczęciem strajku że względu na niskie uposażenie .Panie przewodniczący my wiemy że Panu sié dobrze żyje z pensji przewodniczącego ale u nas zwykłych pracowników nie jest tak kolorowo .Czekamy na wasze efekty pracy ale miesiącami ich nie widać !!!.

Ikar

Delagat popieram z cała stanowczością najlepszy przewodniczący w historii WZL

równy gość
@Ikar

popieram Pana Jacka na stanowisku przewodniczącego związków zawodowych bo nie ukrywajmy, to rowny gość z charakterem, który dzisiak jest już taką rzadkością i wiem co mówię, mało kto ma tyle biglu co On. prosilbym tylko Pana, żeby był Pan na tyle silny, aby nie przestawili Panu myślenia na złe tory, tak jak np w polityce, każdy wchodzi, ale juz mało kto wychodzi z twarzą. szkoda żeby taki ktoś jak Pan temu uległ. szczerze wierze w Pana. pozdrawiam

Bębny Hill

Jackyyy organizujemy ten protest czy spocząłeś na laurach ? Czas ucieka zaraz Maj wjedzie a my znów za marne grosze robimy !!!

Kalkomania Nowy wpis
@Bębny Hill

Tak się pręży tak się unosi nasz kogucik .Dalej nic konkretnego nie wymyślił .Po co się tak zanosisz na tych pseudo zebraniach jak i tak nic z tego nie wynika.Przestań mącić ludziom w głowach .Wszyscy wiemy że powielasz praktyki swoich poprzedników .Ważne że w portfelu grubo , reszta w (usunięte przez administratora)

Jesteś zerem Nowy wpis
@Kalkomania

Kolego po co wylewasz hejt na noname forum przyjdź i powiedz to prosto w twarz aaa sorry zapomniałem że już wtedy takim kozakiem nie jesteś .pozdrawiam cię serdecznie cwaniaku w sieci

Kalkomania Nowy wpis
@Jesteś zerem

Spójrz w lustro ...Nic nie zrobisz aby nam pracownikom żyło się lepiej.Poczytaj forum bydgoskie.Kolejne podwyżki na Hercu ... A co u nas ? Ciągle zleceń przybywa a w kieszeni mniej .Ja wiem i Ty to wiesz że w biurowcu macie dobrze i nic nie zrobicie dla ludzi z produkcji bo wam na tym nie zależy .Część was jest na emeryturach a część przed więc nikt się nie będzie narażał .

JJ Nowy wpis
@Jesteś zerem

Psa w domu nie masz kolegów szukasz ??? Ja się za $$$ nie sprzedaje .Mało miasteczkowy Chłopcze z prowincji pal gumę i wracaj skąd żeś przybył .Ze wsi jesteś na wieś wrócisz to nie wstyd .

Ankieter

Walo
@Zygfryd

Czy na prawdę uważasz że te zlecenia są wystarczające na utrzymanie pracowników z dwóch lokalizacji? Chodzą plotki że Bydgoszcz chce aby zastawić kolejne tereny warszawskie na podwyżki dla nich. Jakoś wytatuowany nic nie mówi o tym, może ryży skutecznie przekonał go?

@Walo

Dla nas to aż natto zleceń.Te (usunięte przez administratora)będą wysysać z nas (usunięte przez administratora)do samego końca.Jedynym ratunkiem dla nas jest rozwód .Jak w Bydgoszczu załodze na(usunięte przez administratora)ali po 1 koła podwyżki to było ok ?Jak u nas jest więcej pracy to tylko(usunięte przez administratora).Odnośnie gruntu to czas aby swoje zastawili a od naszych niech się (usunięte przez administratora)! ZZ wszystko widzą i powinno do nich dotrzeć że dalej tak nie może być bo nie zmierza to wszystko w dobrą stronę !!! Powiniśmy Strajkować jak rolnicy .Walczyć o równouprawnienie dla obu lokalizacji albo rozstanie .

Jurek
@Zygfryd

Z tym przewodniczącym wszystko możemy stracić. On nie dba o nasze interesy ani o nasze wynagrodzenia. Zachowuje się jakby był człowiekiem Bydgoszczy. Trzeba go odwołać jak najszybciej. On nie sprzeciwia się niczemu co służy bydgoskiej części, a z bydgoskim przewodniczącym jest bardzo zaprzyjaźniony. Ciekawe czy za darmo. To jest nasz zdrajca.

Fircyk

Tu jest wielu czarodziejii .Począwszy od bryga , majst do kiero .Wszyscy nas czarują ,poganiają oraz (usunięte przez administratora), dla czego ? Odpowiedz jest prosta dla pieniędzy ! Mają płacone od 50-100% więcej więc dla nich jest spoko więc o co Ci chodzi .A co z nami pracownikami a no nic nas się czaruje Hokus Pokus , Amba Fatima - są zlecenia a kasy nima !!!

UNBROKEN
@Zygfryd

Szanowny Panie Zygfrydzie. Jeśli zanana jest Panu metoda negocjacji w z Zarządem WZL-2 S.A w sprawie regulacji płac to chętnie posłuchamy i zastosujemy przy najbliższej okazji. Żeby jednak ją poznać to zapraszam do biura ZZSO na rozmowę. Może również wie Pan coś na temat umów o których Pan wspomina, chętnie posłucham co ma Pan do powiedzenia. Pozdrawiam.

UNBROKEN

Zastanawiam się kto to są ,,tamci' którzy dostali po 1000 zł? Proszę o więcej informacji. Powtarzam, biuro Zarządu jest otwarte i każdy może tu przyjść, porozmawiać, wyrazić swoją opinie na każdy temat który wydaje się trudnym. A co do moich tatuaży, znam ludzi wspaniałych, szlachetnych i honorowych którzy mają tatuaże, znam też takich którzy ich nie mają ale też nie posiadają żadnych zalet, lekko to nazywając. Pozdrawiam

Związkowiec

Wszyscy tak narzekacie na te związki Itp itp zapytam ilu z was jest tymi związkowcami? Już niedługo oczy się wam otworzą skończy się ochronka to szybko zapukacie z pomocą aby was bronić !

Ratownik

Pewnie jakąś zmowe mają .To w takim razie są nieodpowiedzialni ludzie .Co na to kadry ? Czy nie wiedzą o tej sytuacji ? Czy nie zostaną wyciągnięte konsekwencje za taką samowolkę ?

Kierownik Zakładu

A ja myślę że jak masz tak dużo do powiedzenia chodź porozmawiamy! Może masz na tyle dużo odwagi aby się spotkać a nie pisać na durnym go Worku... Chyba że jestes typową (usunięte przez administratora)

Tatuażysta
@Kierownik Zakładu

On

Przecież on w tej norze nie musi siedzieć. To delegaci decydują o tym. Wybraliśmy źle ale to my możemy to zrobić. On sam nie zrezygnuje z ciepłego fotela.

RW
@On

Mamy niejedną osobę, która będzie lepsza i nie będzie nas okłamywać co to niby dla nas nie robi. Wytatuowany wykorzystuje związek do swoich celów. Wyjeżdża kiedy chce i nikomu nie tłumaczy się. A my na niego pracujemy.

wkrótce obnażę wszystkie wasze tajemnice...kochanków, przekręty na stanowiskach, królewskie koneksje..nadchodzę jak Król jak Pan Gamoniów którzy wykorzystują firmę do własnych korzyści materialnych w swojej niższości. Obnażę was skąd pochodzicie, bójcie się. Wy którzy Pana się nie lękacie a przed Panem i prawdą klęknięcie

Pan

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Mały

Krótko zwięźle i na temat. Brak ciepłej wody, artykułów higienicznych i brak umiejętności płacenia na czas. Fajnie.

Garbaty

Witam załogę . Jestem szarakiem z naszego zakładu i nie wiele mam do powiedzenia pracuje tu ładnych parę lat . Jak myślicie ? W tym zakładzie jest szansa na podwyżkę albo na jakiś awans ? Wgl kto kolwiek w zakładzie awansował ostatnio ?

Garulec
@Garbaty

Awanse i wymiana stanowisk tylko w biurowcu co za tym idzie podwyżki bo kumplom trzeba pomagać .Produkcję można ominąć .No bo i po co im coś dać .Co oni takiego robią ? Ano robią 99% roboty za którą wszyscy się utrzymujemy !!! A wy (usunięte przez administratora) kręcicie się przy nas jak(usunięte przez administratora) Ludzie obudźcie się jesteśmy (usunięte przez administratora) każdego dnia przez(usunięte przez administratora) .Związki Z... wzywam Was do wszczęcia wewnętrznego strajku tak dalej nie może być !!! Mamy dużo zamówień więc oczywiste jest to że podwyżka produkcji się należy !!! Stańcie po stronie załogi i pokażcie że zostaliście wybrani nie z przypadku !!!

Baczny Obserwator
@Garulec

Pracownicy WKD wywalczyli 700 zł podwyżki od lutego bo ich Związki walczą o ludzi ...Ciekawe ile nasze ZZ wywalczą w tym roku dla nas ? 100 czy 200 brutto a może Zero bo Zero to też podwyżka tylko trochę mniejsza .

Srolo

Nie jestem tu aby dawać i zabierać .Podwyżkę to już wzięli w tym roku chyba wszyscy w kraju prócz nas ! .Emeryci w marcu otrzymają 12% Waloryzacji przypomnę że w zeszłym otrzymali ponad 14% Czy nasze dajrectory są głuche i nieme na to co wokół nich się dzieje ? Czy mają pełną znieczulicę bo mają napchane sakwy i jest im dobrze jak jest.Więc nie zamierzają robić nic dla załogi ? Czy naprawdę chcecie strajku ??? Wystarczy przejść się po wydziałach i porozmawiać z ludźmi co sądzą o swoim wynagrodzeniu .Nie wliczajmy tu brygadierów bo oni są opłacani extra.Więc ich ocena nie będzie obiektywna .Nie którzy są już u granic wytrzymałości ekonomicznej przez te kreatywne zarządzanie .Jak długo zamierzacie udawać że jest dobrze gdy osiągneliśmy dna płacowego .

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Andrzej z kontroli

Witam serdecznie. Tak. Atmosfera w Wojskowych Zakładach Lotniczych jest bardzo przyjazna pracownikom. Każdy jest traktowany z należytym szacunkiem i zrozumieniem, a wszelkie problemy pomagają rozwiązywać przełożeni, wspierając każdego z nas. Jesteśmy im bardzo wdzięczni i ogólna atmosfera pracy jest bardzo dobra. Trzymamy się razem i razem dążymy do celu, jakim jest podnoszenie standardów. Nowe szkolenia, projekty na skalę światową - Azerbejdżan, Niger, Somalia, Malawi, czy Wyspy Konga - to tylko jedne z niewielu naszych klientów z którymi prężnie współpracujemy w sektorze Lotnictwa i wymieniamy się wspólnymi doświadczeniami. Przed Bożym Narodzeniem panuje miła rodzinna atmosfera, wspólnie siadamy do stołu i kolędujemy jedząc kutię, barszcz czerwony z uszkami i każdy jest szczęśliwy że może tutaj być, bo naprawdę czujemy się jak w domu. Dostajemy wynagrodzenie konkurencyjne na zachodnich rynkach europejskich i jesteśmy w czołówce najlepiej docenianych pracowników sektora lotniczego w Unii Europejskiej. Na święta zawsze są bony na zakupy, paczki ze słodyczami dla naszych dzieci i nagrody pieniężne. Dodatkowo bierzemy udział w przeróżnych uroczystościach, festynach, gdzie świetnie się bawimy i spędzamy czas w gronie koleżanek i kolegów. Ogółem atmosfera jest bardzo dobra i jesteśmy prawie jak członkowie swojej rodziny. Pozdrawiam wszystkich pracowników, pamiętajcie, że jesteście najlepsi :)

Krzepki Burak
@Andrzej z kontroli

Tak właśnie jest i nie ma się z czego śmiać!

Biuro

Ikar

Delagat popieram z cała stanowczością najlepszy przewodniczący w historii WZL

@Ikar

To prawda. Waldek jest najlepszym Przewodniczącym, oddanym pracownikom i naszej spółce. Nie ułożył się z pozostałymi trzema związkami chociaż naciski nie były małe, a teraz jak słychać próbują mącić i podburzać wśród naszych członków. (usunięte przez administratora)

równy gość

@BHO

Jak to jest, jeden zakład a nierówne traktowanie. Jedni mają pozwolenie na wychodzenie do Lidla bez przepustki i odbijania karty a inni nie. Albo wszyscy, albo nikt. Takie decyzję nie powinny mieć znaczenia czy ktoś pracuje na takim czy innym stanowisku czy dziale.

obserwator

Popieram kandydata Waldka ,zna wszystkie nasze problemy chociaż siedzi tylko w piwnicy, widział jak leszek walczak robił odział w Warszawie ,potem bezapelacyjnie poparł razem z całym zarządem kandydatkę w butach z 12 tysięcy co miała nas reprezentować,zawsze walczył o dobre imię prezesów jacy by niebyli w tym zakładzie razem z Gosią pielęgniarką znają problemy WZL od podszewki.,zawsze walczyli o jak najlepsze warunki dla pracodawcy ,bo przecież zwalniać mieli tylko administrację a reszta się obroni .Waldek zna problemy naszego zakładu najlepiej ,zawsze poprze prezesa w wsporze z pracownikami .Ma jeszcze poparcie dyrektora Jacka Zenona Króla który obiecał mu etat na dopracowanie emerytury.GŁOSUJ NA WALDEMARA TO JEST NASZ PRZESZŁOŚĆ >

Obserwator warszawski
@obserwator

Obserwatorze masz niezłe chody u administratora że nie jesteś wycinany, chyba jesteś z Bydgoszczy. Warszawa nie jest lubiana i jej wpisy są wycinane. Nie po myśli. Ten wpis też długo nie będzie

Oko
@Obserwator warszawski

Widać, że bydgoskim działaczom bardzo przeszkadza Waldek i jego związek. Poprzez wycinanie wpisów osób, które piszą prawdę nie uda im się zmienić rzeczywistości. Ludzie wiedzą kto jest za nimi a kto pisze nieprawdę. Nie pomoże im smarować miodem brudów. Warszawa wie kto ją wykorzystuje.

Niezależny
@obserwator

Widać że prawda jest niewygodna. @sklep pisze jakiś zlepek bo sklep skończył się wraz z erą leszka. Widać że brakuje mu teraz tych napoi. Oj lały się trunki strumieniami..... To były dla was nieodżałowane czasy.

Związkowiec
@obserwator

Jak 26-go WB ponownie zostanie wybrany do zarządu ZZSO to ja się z tego (usunięte przez administratora)wypisuje! Miał odejść to niech odchodzi! Załatwiał tak wszystko, jak ostatnie premie dodatkowe... Jak taki człowiek ma prowadzić rozmowy, negocjować z ekonomistami i prawnikami, jak szeregowemu pracownikowi nie umiał na pismo odpisać tylko jak zawsze robił to z Panią MK! Do tego bez zgody tej Pani to do toalety nie wychodzi, a jednocześnie jest w komisji rewizyjnej związku Krajowego, czyli sprawdzą czy ta Pani wydaje kasę zgodnie ze statutem...

Su 22

Dobrze powiedziane na ostatnich spotkaniach ,że pół świata lata na migach a my nie mamy roboty. Żenada bo dyrektory mają to gdzieś ,to po co oni są ,dlaczego tę managery i specjalisty nie szukają roboty ,za to bierą (usunięte przez administratora) kasy.Jedna głupia gatka,nie będzie pracy to będziemy zwalniać.

Jan Kowalski

Uwaga, zbliża się okres wyboru członka zarządu z ramienia pracowników.Proponuje wszyscy na Sławomira Ogonka.Dlaczego? Nowe rozdanie ,nie z polecenia, nie po rodzinie, nie spadł na Spadochronie. Człowiek z ludu pracującego.może warto jemu dać szansę.( I do tego sam zbiera podpisy.)

Bezdomny

Witam może mi ktoś napisać co z umowami ? Wietnam , Azejberdżan ? Czy dalej liczymy tylko na mon który rzucił nam ochłapy ? P Ciekawość jest bo niestety podwyżki są tylko dla wybranych w tej firmie . Czy ktoś wie coś o jakimś plusie w tych minusach wiecznych ? I co z wyborami na prezesa

Swój chłop
@Bezdomny

Trzeba było to pytanie zadawać trzem związkom, których przewodniczący spowodowali, że Prezes który starał się o zamówienia odszedł. Teraz są skutki ich działań. Teraz słyszymy że ryży załatwił sobie awans na szefa związku. Ucieka przed odpowiedzialnością. Trzeba mu podziękować.

@Bezdomny

Minusów jest wiele międzyinnymi mamy już prawie kwiecień a przez te zmiany prezzessa obiecane podwyżki kwartalne które były ustalone na piśmie odeszły w niepamięć dalej idąc tym tropem rozliczenie bilansu spółki za ubiegłe 3 lata za które załoga miała otrzymać nagrodę z zysku nie zostały rozliczone ...Więc po co te zlecenia z krajów zewnętrznych ??? Pracownicy są kiwani na każdym kroku a szefostwo opłaca jednostki i liczy zyski którymi w sprytny sposób się po cichu dzieli .

Gruby
@Wituś

Nie do końca masz rację. Chyba wiesz że to działaczom trzech związków i dwom członkom zarządu zależało na tym aby nie doszło do sporządzania bilansu. Jak myślisz dlaczego? To im zawdzięczamy to co mamy. To przez nich odszedł Pan Prezes, który zaczął rozwijać naszą spółkę. Ale tym pseudodziałaczom przeszkadzało to. Tylko związek sektora okazał się wiarygodnym, działającym dla naszych ludzi i zakładu.

@Wituś

Nie opowiadaj bajek, ciągle to samo, dajecie się podburzać winnym.

Wituś

Tak teraz będziemy zwalać na trzech nawiedzonych lub na wymianę prezzeessaa .Będziemy zżucać na wszystko i na wszystkich żeby tylko nie ujawnić bilansu .Czy nie uważasz że to chore i nie ma końca ??? Wiesz co Ci powiem to jest odwracanie kota ogonem aby ludziom nic nie wypłacić i wmawiać w jakiej to my nie jesteśmy ciężkiej sytuacji aby nas skubać ...Nawet jak pozyskamy nowych kontrahentów dalej ta sytuacja nie ulegnie zmianie bo ktoś ma w tym niezły byznes.

Neutralny
@Wituś

To ty odwracasz kota ogonem i to nie pierwszy ale kolejny raz. Dobrze wiesz dlaczego bilans nie jest dokończony. Szczujesz bo ludzie potrzebują pieniędzy a ty grasz na ich sytuacji. Wstydź się. Gdy przewodniczący trzech związków atakowali bezpodstawnie prezesa to byłeś cicho. Pasowało ci. Myślałeś że gdy odejdzie to będzie lepiej? Teraz znowu myślisz oczy i podpuszczasz. Czas spojrzeć prawdzie w oczy.

@Neutralny

Nie interesują mnie polityczne zagrywki kto komu , gdzie i ile ...Fakt jest taki że z tym całym naliczanie bilansu to jedna wielka ściana .

Wiedzący
@Bezdomny

Wietnam Łuck100% Azerbejdżan najprawdopodobniej też. Plist takie że niedługa (usunięte przez administratora)...I zakład 8 nie będziesz musiał się patrzeć na głupków co myślisz że wszystko potrafią.

Danuta

Nie wiem czemu tyle postow o tej kwocie jaka dostaje mechanik na start ? czy poza tym ze piszecie ze podawana 3.8k brutto jest nieprawdziwa ktos sie odwazy i napisze wprost jaka jest prawdziwa, 5-6k brutto ? wiecej ?

Bydgoski
@Danuta

Przestań jątrzyć i odpuszczać .

@Danuta

To w końcu jakie są zarobki za standardowy miesiąc pracy mechanika? 3,6k brutto czy 6k brutto?

Kolargol
@Kandydat

Odpowiedź jest bardzo prosta, zadzwoń do kadr, a tu nie wypisuj głupot

Urszula
@Kandydat

Mechanik początkujący po szkole ok 3,7-3,8k brutto kwota która została wyrzej wymieniona czyli 6 k brutto jest możliwa do osiągnięcia ale takie stawki otrzymują mechanicy po 30 latach starzu pracy .

@Kolargol

Po to jest internet i fora takie jak to, żeby dowiedzieć się jakie są zarobki. Bieganie po kadrach było modne w latach 80 ubiegłego wieku. Można żyć dalej w (usunięte przez administratora) tylko po co?

@Kandydat

Chyba urwałeś się z choinki. Fora przyjmują do pracy czy firma? Po kadrach nie trzeba biegać, są telefony. Znowu podpucha!!!!!! Tu wypisują różne głupoty

Dominika
@Urszula

po 30 latach? tu w firmie? czyli tutaj co roku podwyżka nawet stówki nie sięgnie czy jak to jest przyznawane inaczej?

doceniony
@Danuta

no ja słyszałem, że dostają 8 tyś brutto, a emeryci to jeszcze więcej niektórzy z biurowca biorą

Czteryosiemnastki

Pytanie, czym się zajmuje, gdzie pracuje i co wniósł do firmy pan pełnomocnik KŁ? Oczywiście doceniam zasługi wymiany opon i zarysowanej gałki w firmowym passacie.

Jeden z wielu

Szkoda Pana Prezesa i członków Zarządu. Mogli jeszcze z nami zostać mieli plan na naprawę spółki. Prosty miał polegać na redukcji około 300 etatów. Ale mamy nieudolne Związki Zawodowe które doprowadziły do odwołania dwóch członków Zarządu i rezygnacji ze stanowiska Najlepszego Prezesa w historii WZL. Szkoda tych 3 Panów. Pozdrawiam jeden z wielu może tych 300 pracowników do zwolnienia.

@Jeden z wielu

A skąd wiesz że tylu miało być do zwolnienia? Chyba jesteś z Bydgoszczy? Na pewno olbrzymi przerost zatrudnienia był tam. Nie żałuj tych dwóch odwołanych panów, Warszawy nie kochali a resztę dopowiedz sobie sam.

@Myśliciel

Ja ich nie żałuję. A jakie to ma znaczenie cz jesteś z Warszawy czy Bydgoszczy.Co się z nami stanie jak Migów i Su nie będzie. Jakoś nie wierzę w obietnice byłego już Prezesa o kontraktach z Bułgarii,Wietnamu, Azerbejdżanu, Rumunii. A o ilości osób do zwolnienia to od naszych przedstawicieli z Rady Pracowników

Rozsądny
@Jeden z wielu

Pan Prezes bardzo starał się o kontrakty dla nas, pomimo że nie miał u nas żadnej pomocy ze strony dwóch członków zarządu. Przeciwnie umilali mu życie jak umieli od zawsze razem ze swoimi dwoma ZZ. Szkoła że nie zauważyłeś że mamy jeden związek, który swoją postawą docenił działania Pana Prezesa i zostało to zauważone wyżej. Wszyscy w milczeniu patrzyli jak członkowie zarządu podkładali nogę Prezesowi i ludzie tkwili w tych chorych ZZ. Widzę że idą zmiany ale późno. Czyż LW nie zatrudnił na życzenie popleczników niemożliwej do udźwignięcia przez spółkę liczby tzw swoich? Jeśli nie jesteśmy w stanie na wszystkich zapracować to jakie jest rozwiązanie aby nie doszło do bankructwa? Nie rozumiem Twojego żalu za członkami zarządu. Przecież nie bez powodu zostali odwołani.

Poirot
@Jeden z wielu

A może to pisze były już członek zarządu? Jak wiesz doskonale która część firmy była dofinansowana i rozbudowywana kosztem Warszawy. Obiecana hala w Zielonce nie ma nawet wbitych kołków.

@Rozsądny

Jakiego żalu powinni być odwołani 1,5 roku temu razem z LW. Nie rozumiem zachwytu nad byłym Prezesem o jakich staraniach o kontrakty mówisz. Jeden z sukcesów to zatrudnienie kolesi za grubą kasę i uczestnictwo w gali biznesu za nasze pieniądze (50tyś złotych)

@Jeden z wielu

Jeśli nie widzisz sukcesów byłego Prezesa, jakiego dotąd nie mieli inni prezesi to szkoda ci tłumaczyć. Nie zmieniaj rzeczywistości bo nie masz argumentów. Lepiej wylicz ile przepili LW z pozostałymi. Sklep monopolowy można otworzyć.

@Jeden z wielu

No tak jeśli chodzi o kasę to niby wiesz, jeśli chodzi o kontrakty i pracę to masz amnezję. Ciekawe

@On

To proszę wymień te sukcesy?

@On

Jakie sukcesy możesz wymienić? A alkoholu to było chyba grubo ponad 2000 butelek.Jak nahotel i restaurację to słaby wynik.

Nikoś
@Jeden z wielu

Pracujesz i nie wiesz, to gdzie i z kim pracujesz? A może dla kogo, coraz bardziej odsłaniasz się. Żałosne

Rozsądny
@Kolega

Widać że jesteś z LW bajki. Żadna z tobą dyskusja. Powiedz niech postawi ci kolejną butelkę. Może zatopisz swoje żale i sarkazm.

Stock

Może to jest ten zwolniony, jeden z trzystu

Kolega

O tym sukcesie myślicie: W dniach 11-14 stycznia delegacja Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 z Bydgoszczy przebywała w USA uczestnicząc w rozmowach dotyczących kwestii budowania unikalnych kompetencji w zaawansowanej obsłudze samolotów F-16 w ramach programu wydłużania resursów technicznych (Service Life Extension Program, SLEP) samolotów wielozadaniowych F-16, należących do US Air Force (USAF). Uzyskanie kompetencji na tak wysokim poziomie byłoby istotnym krokiem do tego, by WZL-2 stały się regionalnym centrum kompetencyjnym samolotów F-16. To tak dla przypomnienia umowa została podpisa w lipcu 2022 roku Pan Prezes rozpoczął pracę w maju 2022.Nadal uważacie że to jego sukces. Negocjacje z Amerykanami raczej nie trwają dwa miesiące.

@Kolega

Choćbyś nie wiadomo jak podważał, to fakty są widoczne i mówią same za siebie. O każdej negocjacji były stosownie przekazywane wszystkim informacje. Wiem, że chciałbyś to przypisać innej osobie i zasiać wątpliwość. Niestety nikt inny wcześniej poza Panem Prezesem nie odniósł takiego sukcesu. Również nie na zaproszenie byłych prezesów mieliśmy wizytę Pana Ambasadora USA. Proszę nie wprowadzaj w błąd.

@Obserwator

Negocjacje to jeszcze nie sukces. Pan Ambasador był tak samo jak kiedyś otwierano centrum serwisowe F16 z Amerykanami.

@Kolega

Dla Ciebie nic, co dokonał Pan Prezes nie będzie sukcesem. Przypominam, że wizytę złożył nie tylko jeden Ambasador. Wszyscy wiedzą o co tobie chodzi. Daj sobie spokój.

Gabryela
@Prawy

Grzmijcie narody, bo wasza mądrość jest wątpliwą. Szef AAr sobie robił szopkę dlatego ambasador przyjechal ,bo prawie położył cały program !

Magazynier

Nie możesz pogodzić się z tym że mąciciele zostali strąceni i myślisz, że jak wielokrotnie powtórzysz to samo to stanie się prawdą? Czy na prawdę myślisz, że wszyscy są tacy głupi by uwierzyć w twoje bluźnierstwa? Jeśli tak tęsknisz za rządami LW, DC, SzD i załóżcie prywatną firmę i pokażcie jak załatwia się kontrakty. Jeśli jesteście tacy maczo to pójdzie wam łatwo, będziecie konkurencją dla WZL. Śmiało. Radzę trochę szacunku dla osoby, która prezentuje sobą wysoką kulturę osobistą, czego wam brakuje.

Łebski

Tak, jesteśmy tacy lotni, nie ma takich firm gdzie wiceprezesi są przed prezesami. I to zasiedzieli, a tak z ciekawości to za zasiedzenie można zostać awans? Nie potrzeba wykształcenia? Nawet na majstra? JPRdl

zenon z elei

na prawdę jesteście tak bardzo ograniczeni (w szczególności Ty - kimkolwiek jesteś), żeby wypisywać takie głupoty? kto jest trochę zorientowany w temacie, to doskonale wie, dlaczego prezes wzl-2 złożył rezygnację. zrobił dla nas bardzo dobry krok, skutkiem którego sam musiał odejść, ale brawa mu za to. w końcu ktoś odważył się nazwać rzeczy po imieniu. to jedyna osoba, która zrobiła to, co już dawno powinno zostać zrobione, bo wojskowe zakłady lotnicze nr 4 domagały się tego. wołały o to, ale nikt ich nie słuchał i w końcu zostały pomszczone. nie wiadomo, co będzie dalej z naszym zakładem, ale musimy być wszyscy dobrej myśli. jeszcze wzl-4 nie zginęły, póki my żyjemy! pozdrawiam zdrowo myślących.

Robotnik
@zenon z elei

Trzeba zrzeszać się w związku który nie opuścił nas w potrzebie i dzięki któremu dwaj panowie wylecieli. Tylko razem możemy obronić nasz zakład.

halina 869 r.p.n.e
@Robotnik

szkoda tylko ze jeden pan zostal usunięty z zarzadu spółki, ale dalej pełni swoją funkcję w zakładzie i jakgdyby nic się nie stało. taka to ochronka...

Smssik
@halina 869 r.p.n.e

Wkoncu jest i był pracownikiem!

analkonda
@Smssik

no spoko, zasady pisane przez nich - dla nich. czy nie uważasz że jest to skandaliczne, kiedy rada nadzorcza odwołuje zarząd mając pewnie ku temu stanowcze powody, a na drugi dzień jakgdyby nigdy nic ów członek zarządu przychodzi sobie do pracy i dalej wykonuje swoje obowiązki? to niepokojące

niebezpieczny_banan
@Jeden z wielu

i co straszysz zwolnieniami i wprowadzasz w błąd załogę? w sumie zastraszając innych można nimi manipulować, ale koniec tych bredni! już nie raz daliśmy się zastraszyć. a wiecie co jest najgorsze? chodzi jeden z drugim po zakładzie i powiela te bzdury i ja się zastanawiam, czy on jest tak głupi, czy po prostu gra w te same karty i szuka sprzymierzeńców?

@niebezpieczny_banan

Nie powielają tylko się odkrywają dla kogo byli i są podnóżkiem. Gonić

Ktoś
@niebezpieczny_banan

To powtarzanie w kółko to jest ich metoda. Nie zauważyli że ludzie już obudzili się z tego letargu i wiedzą że tym krętaczom skończyły się możliwości zastraszania. To są już ich puste słowa. Oczywiście że szukają sprzymierzeńców bo będą wybory na członka zarządu z ramienia załogi i znowu chcą mieć swojego aby mieć poprzez niego ochronę dla swoich. Już nie damy się nabrać na te (usunięte przez administratora) hasła że "walczą" o pracowników. To już nie działa.

@halina 869 r.p.n.e

Ochronka była chwilowo. No i nie trzeba było długo czekać......

Ciekawy

Czy mógłbyś powtórzyć swój drugi wpis, bo widać że jest usunięty?.

Bezdomny

No to teraz się zacznie :/ prezes odszedł a zarząd wywalony teraz dopiero zapanuje niepokój w zakładzie . Dziękujemy nieudolnym związkom z Bydgoszczy którzy wieszali psy na Prezesie który był po prostu nie wygodny . Tęskni się za chwilami kiedy byliśmy nie zależni i odcięci od tych dziwnych problemów które nam sprezentowała Bydgoszcz . Ech co mogę powoiedzieć ? Koledzy koleżanki trzymajmy się i czekajmy na nowe nieznane . MON PGZ jeśli ktoś to czyta to wiedzcie ze potrzeba nam wreszcie stabilizacji , uczciwych zarobków i pojednania w firmie

@Bezdomny

Masz rację potrzeba nam spokojnej pracy i dobrej atmosfery. Dobrze że mamy jeden związek który jest za pracownikami i za spółką. Teraz mamy na to potwierdzenie.

Neutralny

Cytrus ,chyba jesteś bydgoski, bo tam za taką działalność nie uwikłani w układy powinni podziękować takim związkom. Prezesowi to nie ma się co dziwić, za taką żółć i obelgi które były wypisywane że złożył rezygnację. To się nie dało normalnie pracować, bo ciągle pisma trzech bydgoskich związków fruwało do decydentów. Na gowork jakiś napisał że powinien się bać. To już groźby!!!! Działał na korzyść spółki, więc o co chodzi że nie pasował????? Ciekawe czemu??????

Ono
@Neutralny

Naiwny jesteś sądząc, że rezygnacja Prezesa wynikała z obelg i żółci, którymi był zalewany. Wdepnął w przypudrowane bagienko, a gdy rozeznał się, że kilka realizowanych programów jest po prostu dętych, perspektywy dalszego funkcjonowania i rozwoju wymagają ogromnej kasy, a nie ma realnych możliwości jej napływu, podjął decyzję o rezygnacji wykorzystując zaistniałą sytuację. W sumie niegłupi facet.

....
@Ono

Skąd masz taką wiedzę. Inna, prawdziwa jest ogolnodostepna. Myślisz się.

Ono
@....

Skoro istnieje istnieje jedyna, ogólnodostępna i w dodatku niepodważalna prawda, to sorry, fantazjowałem...:)

Bydgoski
@Ono

Mylisz się w swoich przemyśleniach, przez bydgoskie nieodpowiedzialne pisma zz straciliśmy dobrego menadżera, perspektywy na rozwój były ale się zmyły. Tak to jest jak są chore układy. Ciekawe za co dwóch wicków zostało odwołanych?

Hoho
@Bydgoski

Podobno czekały awanse dla działaczy, którzy biegali z pismami za odwołaniem Pana PREZESA. Czy to prawda? A tu proszę odwołano tych co mieli być. No to MATRIX hihi

Boss
@Bezdomny

Prezes odszedł bo kłamał nie tylko załogę ale i PGZ lepiej miecz w CV odejście niż wyrzucenie po raz kolejny przez związki. A i jego pełnomocnik Krzysztof Ł. miał go dość skoro opowiedział w PGZ ja Pan Prezes karze mu fałszować dane i inne rzeczy żeby tylko ładnie wyglądało !!!

Bednarski
@Boss

Kłamiesz bo nie wiesz jak bronić tego co się nie udało. Cyfry nie kłamią, nie pan (usunięte przez administratora) opracowywał księgowe dane dla PGZ . Od tego jest księgowość. Twoje uszy sięgają PGZ? Jakieś długie? (usunięte przez administratora)

@Boss

Zastanawiające skąd masz taką dokładną wiedzę w czym kłamał, kogo kłamał. Znowu piszesz pod publikę jak poddane tobie niektóre ZZ. Jesteście z jednej bajki. Tylko pamiętaj, że Pan Prezes nie opowiadał bajek, tylko przedkładał odpowiednie dokumenty. Dziwi mnie, że nie boisz się pisać takich oszczerstw. Wiesz, że twoje ID jest namierzalne?

Janek

Myślę że nic zrozumiałeś a raczej nie chcesz zrozumieć.

Murek

A co, świat się wali niektórym? przyjdzie wreszcie normalność !

Witam, jakie zarobki są na stanowisku mechanika lotniczego?

@Kandydat

To nie jest odpowiednie miejsce do takich pytań. Zgłoś się do kadr.

Ostatnio na start. od 3,7-3,8 brutto

kandydat
@Mirek

Za miesiąc pracy na pełny etat na stanowisku mechanika????

@kandydat

Bardzo ciekawa jest twoja podpucha. Dobrze wiesz, gdzie zdobywa się wiarygodne oficjalne informacje. Widać gołym okiem, że nie chodzi ci o to by dowiedzieć się.

@kandydat

Tak za pełny miesiąc bez L 4 3.8 k brutto .Takie tu mamy wynagrodzenie .

@On

Nie siej popeliny 3.800 brutto brutto to realia ! Zaznaczam że w styczniu najniższa krajowa wynosi 3490 brutto .Życzę powodzenia w rekrutacji !

@Mirek

Jeden z przewodniczących chwalił się ile zarabia sprzątaczka, zdecydowanie więcej niż podajesz dla mechanika. Jesteś niewiarygodny i nie podpuszczaj. Aby dokładnie dowiedzieć się prawdy proponuję kadry.

@Myśliciel

Wiesz że on robi to celowo. Tu nie chodzi o płace ale o nową zaczepkę do podburzania. To prawda, sam słyszałem ryży śmiał się że u nas sprzątaczka zarabia więcej niż w innych zakładach wyższa administracja.

Czarny
@Robert

No tak, ryży wspópracował usilnie z byłym prezesostwem więc wiedział dokładnie kto ile ma na łapkę

Racja
@Czarny

Oczywiście, wcale nie kryl się z tym. Dlatego teraz chodzą wszędzie donosy.

Bystry
@Racja

No tak ryżu pisze do kogo może, ale czy dużo może? W końcu został jeden bliźniak który może ukierunkować. Sam taki bystry nie jest, ktoś pisał o GAMONIU. Może to o nim. Ciekawe

Mistrz od pawia
@Czarny

O czym wy ludzie tu piszecie na tym forum pomyliliście . Uważam że o swojej firmie w której się pracuje mówi się same dobre słowa, a tu słyszę ten taki ten inny ,prezes slaby dyrektor z maja kontroler za gruby. Zastanówmy się wszyscy co zrobić żeby ta nasza wspólna działalność która daje nam byt funkcjonowała jak najlepiej . Życzę nam wszystkim obyśmy doczekali do emerytury. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

MM
@Mistrz od pawia

Wspólnie to ekipa ze sztabu to się dorabia kosztem produkcyjnych bo im po prostu się należy !!! Plebs ma orać a od nagród i wysokich premi jest Elita z biurowca . Będziecie mieli szansę w tym roku się wykazać podwinąć rękawy i przyjść na produkcję ubrudzić ręce w olejach i nagarze. Zobaczycie jaki to miód i cukier .

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 15 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)