Fabory Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Fabory Poland Sp. z o.o.

prawdziwy 2013-11-13 19:37
kto odejdzie jest wrogiem, jak do konkurencji to śmiertelnym:)
kasa słaba, chyba że jesteś kolesiem kierownika no to może liczyć na trochę więcej, konfidentów nie brakuje, ciśnienia duże, opinia pracowników nie ma znaczenia liczą się opinie ,,z góry". Uważają sie za korporację i super nowoczesną, prestiżową firmę a tak naprawdę to zaścianek, jedna wielka improwizacja w której dobrze mają tylko ci ze stopką kier. lub dyr.
wyścig szczurów 2013-12-17 22:53
firma która odbiera czas, naiwność i własne poczucie wartości .....
śruba 2014-08-01 16:31
Dawniej całkiem fajny pracodawca, po zmianach kierowników i dyrektora wszystko się
zepsuło. A tak poza tym to: kolesiostwo, wyścig szczurów, ceny produktów z kosmosu,mierne szkolenia jeśli w ogóle, co chwile inne priorytety, zarobki bardzo przeciętne, pseudo korporacja....
Nie polecam
ost 2014-11-10 16:17
Nie pracuję w tej firmie 10 lat ale wystarczająco długo żeby wiedzieć że nie ma tragedii.Pracowałem naprawdę w dużych korporacjach jako handlowiec oczywiście. I jak czytam wcześniejsze wypociny to szlak mnie trafia.Do roboty jeden z drugim.Śruba leniu smierdzacy nie masz zielonego pojęcia o problemach których piszesz gówno wiesz o wyścigu szczurów czy kolesiostwie.To prawda że zarobki głowy nie urywają ale przy odrobinie zaangażowania 3-4tys.można przytulic.I z tego co wiem na siłę nikogo nie trzymają.A ty PRAWDZIWY odnośnie konfidentów to nic nie wiem ale na pewno jest jeden debil.No chyba ze go wyrzucili za brak wyników albo przekret jakiś,ty wiesz chyba najlepiej
adam 2014-12-03 15:14
coś mi śmierdzisz kierownikiem podszytym pod jakiś login, budujesz pozytywny PR? to ci się raczej nie uda, firma jest przyzwoita ale bez szału i wielu ludzi to na pewno potwierdzi którzy tam pracowali więc swoje wypociny zatrzymaj dla siebie
i nie obrażaj ludzi na forum jak ciebie nikt nie obrażał, na pewno cześć wpisów jest prawdziwa tyle w temacie.
kris 2014-12-26 19:56
Brawo za kłamstwo ... co impreza to zamykają oddziały lub ludzi zwalniają.
ww 2015-01-09 14:47
Firma była przyzwoita.
bros 2015-03-27 15:44
Śmieszna firma z śmiesznymi cenami.
Cena którą ma handlowiec za sztukę konkurencja ma za 1kg
Jak wspominasz o tym przełożonemu to kiwa głową i mówi że śruby z Fabory to mercedes wśród śrub...
Od Pojawienia się nowego dyrektora firma zaczyna handlować wszystkim czym popadnie próbując być konkurencją dla Wurtha czy Bernera
zzz 2015-09-12 10:39
a na jaki region szukasz pracy?
wlkp 2015-11-26 21:18
Wyszło 5 ogłoszeń, w tym na wielkopolskę, teren Poznania i okolic, chciałem aplikować. Ale tak kretyńskiego systemu rekrutacji jeszcze nie widziałem! Trzeba wpisać numer ubezpieczenia zdrowotnego! To nie USA! Trzeba podać linki do własnych kont portali społecznościowych, wtf?
ww 2015-11-30 21:15
Gdzie są te opinie ludzi chwalących sobie warunki?
detektyw 2015-12-06 11:47
Dwa ostatnie opinie na kilometr śmierdzą pijarem...
Niedzoszły 2015-12-10 15:54
Ja pierdolę, rekrutacja jak do Doliny Krzemowej. Oni te śruby dla NASA pchają? Jak tak samo będzie wyglądać praca to se kuźwa o przespanych nocach możesz pomarzyć. Odpuszczam. Zuckerberg by wymiękł....
Ph 2015-12-14 18:28
To jest 1 etat na kilka województw. Czytajcie ogłoszenia ze zrozumieniem. Ciekawe jakie oferuja wynagrodzenia i premie. Słyszałeś ze atmosfera jest fajna
Wujek 2016-07-01 22:38
Ja pracuje już kilka lat i jest ok. Nie jest łatwo bo konkurencja ciśnie. trzeba sie trochę postarać, ale warto. Patrząc na kolegów w innych firmach tutaj mozna normalnie i dłużej popracować, poza tym kasa i premie naprawdę wporzadku.
Ben 2016-10-07 16:23
Ponownie rekrutacja na wlkp, jak ktoś pojedzie na rozmowy to nich tu naświetli temat.
mario 2016-10-09 19:11
tylko, że suzkają samych przedstawicieli handlowych, czy nie ma żadnego innego stanowiska u nich w firmie bardziej poszukiwanego?
były 2016-10-26 21:59
Tak w porządku? To dlaczego ostatnio kilka osób odeszło i to bardzo doświadczonych?
Expert 2017-02-13 12:53
Warunki finansowe w tej firmie są ok. Podstawa - jak kto sobie ustali - wg mnie na dobrym poziomie, tylko co z tego, skoro nie ma szans aby później zdobyć dodatkowa premie! Dobrze w tej firmie maja tylko pH którzy pracują już kilka lat i maja dobre kontakty w firmach. Reszta to wielka ruletka - przychodzą i odchodzą. Ceny produktów kosmos - konkurencja bije na głowę pod każdym względem. Gdyby ta firma miała lepsze ceny chociaz o 15% niższe na start ro przy warunkach finansowych jakie proponują było by nawet ok. Jeśli komuś oczywiście wystarczy sama postawa. Szkoda ze ostatnio podchodziło sporo fajnych osób, przez taka rotacje klimat w firmie się popsuł.
Stokrotka 2017-02-14 19:00
Powiem tak, pracuję w handlu w terenie prawie 25 lat, a w Fabory Poland dwa lata. Jestem handlowcem od rynku trade i nie narzekam! Ceny?! Ceny mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poznański Argip dostaje już tęgie lanie na rynku, klientów traci, my KROIMY ich tort i niedługo zostawimy im ochłapy! Nie robię nikomu PR, pracuję tu bo chcę i nieźle zarabiam. Nie jestem kierownikiem i niczyim kolesiem ani pociotkiem. Nie musicie wierzyć w to co napisałem i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Fabory Poland to porządny pracodawca, który ewoluuje w każdym segmencie. Polecam szczerze i z pełną odpowiedzialnością.
ph 2017-02-21 19:29
Co Ty pieprzysz. Jaki porządny? Popytaj się i dowiedz się trochę o historii firmy. Cwaniakujesz bo 2 lata pracujesz. Gdzie są osoby, które pracowały dla firmy po kilka lat. Odeszły i pootwierały własne firmy i dobrze prosperują. Nie potrzebują pseudo menadżerów i pseudo kierowników - o nich można tutaj dużo napisać. Po plecach klepią i chwalą odwrócisz się i zwalniają.
hahaha 2017-02-21 20:21
no to jest dopiero niezly PR, pewnie panienki od HR, ktora non stop sciemnia jak sie da. nie ma w Fabory zadnego handlowca od trade'a, ktory pracowalby w Fabory 2 lata, a zwlaszcza takiego, ktory w handlu ogolnie pracowalby 25 lat, no chyba, ze ktorys z nich zaczal w przedszkolu!
Pracownik 2017-02-23 12:03
Osoby, które PRACOWAŁY po kilka lat PRACUJĄ nadal, osób które udawały, że pracują już nie ma, to fakt. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale z jednym w pełni się zgadzam, żadna "porządna" firma nie potrzebuje "pseudo" pracowników.
Forma wypowiedzi, argumentacja i stosowane słownictwo zawsze wiele mówią o autorze...
Poinformowany 2017-02-28 15:38
Nie trzeba długo pracować w tej firmie, żeby zobaczyć, że największe sciemniacze nadal pracują a efektywni pracownicy pożegnali się bez żalu i będą dalej się żegnać. Co najmniej kilka osób z długim stażem już dawno powinno zobaczyć drzwi z drugiej strony. Ale fakt - słownictwo, sposób wypowiedzi i argumentacja zawsze wskaże które posty są pisane przez HR :) to jest niezmienne :)
Natalia 2017-07-25 12:19
@Poinformowany a jak Ty oceniasz Fabory Poland Sp. z o.o. jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o jego mocnych i słabych stronach? Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane podjęciem w firmie pracy?
Zostaw swoją opinię o Fabory Poland Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabory Poland Sp. z o.o.