Ciepłonet Rafał Nowak

Opole

Opinie o Ciepłonet Rafał Nowak

Wojtek 2011-12-12 13:52:49
hahahahahahaha ale mnie rozbawiłes tym wpisem...hahaha
andrzej 2012-03-22 17:17:27
Wielu specialistów......?
Alicja 2012-04-20 11:45:45
Ten portal jest po to żeby ułatwiac ludzią podjecie decyzji o wyborze firmy.Wpisy "szefów" nie są nam potrzebne.Proszę o wpisywanie prawdziwych opini a nie tekstów typu "godna polecenia".W tej firmie nie ma ani jednej osoby która znałaby sie na czymkolwiek.
Adrian 2012-07-05 16:28:18
Pełna zgoda.
Adrian 2012-07-05 16:31:00
Alicja - 2012-04-20 11:45:45

Powinno być: w tej "firmie".
Pełna zgoda Alicjo, firma "myszka miki" i spółka.
Cryxon 2016-04-20 09:47:02
A ile trwa taki okres próbny o którym mówisz @koleżka? No bo dalej niby nikogo nie szukają, ale pomyślałem, że może wyślę cv od tak i zobaczymy co się stanie. Znajomy powiedział, że zarobki są dobre i socjal niezły, że ubezpieczenie, bony na świeta i tak dalej.
Zostaw swoją opinię o Ciepłonet Rafał Nowak - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciepłonet Rafał Nowak