Palmirka Bar

Kalisz

Opinie o Palmirka Bar

amber 2012-07-07 13:42:15
tam nie ma zadnego syfu kolego...sam tam pracowalem i wiem jak tam jest to po pierwszej a podrogiej jak tam pracowalem to mialem na poczatku 7 zl apozniej jak juz wszystko umialem i sobie poradzilem to mialem 8.5 zl a ze reszta to w gastronomi takie sa stawki nie oszukujmy sie......
byla pracownica 2012-07-22 10:41:31
(usunięte przez administratora) Kierowniczka w palmirce tam tez zarabia prawie 2800 na reke -ale ona to swoj czlowiek -jej siostra jest zona wlasciciela
Ja tam pracowalam i ostrzegam (usunięte przez administratora) w ciezkich warunkach
płaca najpierw 5 a po 3 miesiacach 5,50 za godzine.człowiek byl obrazany, ponizany traktowany jak (usunięte przez administratora)
Zjesc niby mozesz ale w trakcie jedzenia potrafi ci wlasciciel wypomniec ze w gardle staje(usunięte przez administratora)
uwazajcie
migal 2015-12-12 02:27:57
Myślę tylko nad jednym - jeżeli rzeczywista kasa była niska to jaka była wcześniej umówiona stawka godzinowa, bo nie chce mi się wierzyć, że 5,5 zł za godzinę.
Zostaw swoją opinię o Palmirka Bar - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmirka Bar