Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.

Przeźmierowo

Opinie o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.

Anonim 2012-02-14 20:22:07
Warunki jak wszędzie... W żadnej firmie z tej branży nie jest kolorowo, więc trzeba się wykazać, a i tak potrafią zwolnić z dnia na dzień. Ot tak...
Paweł 2014-03-13 10:11:33
Nie jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Klientów zadowolonych jest również coraz mniej. Jeśli klient ucieka do innej firmy to chyba nie świadczy dobrze o firme. No cóż jaki kierownik taka firma - co nie Panie (usunięte przez administratora)?
pp 2014-05-12 15:52:19
a ile można zarobić jako asystentka działu sprzedaży????
Ona 2014-11-03 13:34:02
Płacą grosze, wywalają z dnia na dzień bez przyczyny. Klienci odchodzą, firma nie prosperuje aż tak fanstastycznie jak się promuje. W Poznaniu mówi się źle o Karliku jako miejscu pracy, niejedną opinię taką otrzymałem.
anonim 2015-10-15 15:25:20
Cóż są wymagający i może od tego tu trzeba zacząć. Skończyły się czasy gdzie się płaci za bycie. Jezeli jestes obrotny, chętny do pracy i aktywny to można sie tu wykazać i zarobić a i przy okazji nauczyć.
jh 2016-05-21 11:08:56
a ktoś twierdził że dostaje sie kase za siedzenie? :D
Zostaw swoją opinię o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. - Przeźmierowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.