Opinie o Neks Sp. z o.o. w Dąbrówka wlk.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Neks Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neks Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neks Sp. z o.o. w Dąbrówka wlk.

Jaka atmosfera jest między działami w Neks Sp. z o.o.?

Były pracownik nie wróci Nowy wpis

Wrogość. Z powodu braku wiedzy i kompetentnych osób na stanowiskach zrzucanie jeden na drugiego. Chaos i tyle.

@Były pracownik nie wróci

Zrzucane są obowiązki na inne osoby czy raczej wina jak coś nie wyjdzie? Szefostwo też jest wrogo nastawione co do swoich ludzi?

Tamara

Około rok temu padły tu komentarze na temat wynagrodzenia. Ludzie pisali, że kasa to zazwyczaj najniższa krajowa i bez szansy na podwyżki. Czy teraz może trochę się polepszyło? Jest szansa na podwyżki w niedalekiej przyszłości?

@Tamara

Tak polepszyło się jeżeli się znasz na branży bądź pracujesz w konkurencji. Już tłumaczę. Nie ma szkoły która uczy laminowania, więc w grę wchodzi tylko doświadczenie, albo odszedłeś z tej "firmy" do konkurencji to @Pracodawca będzie chciał Cię ściągnąć do firmy dając większe wynagrodzenia. Tzw. wyniszczenie. Jak długo da radę? Czy warto korzystać? Co będzie po wyniszczeniu konkurencji? Dalej utrzymają się te podwyższone pensje? Czy @Pracodawca puści już niepotrzebnych pracowników na bruk? Przecież już malko nie będzie..... ????

Tzw.Elita

To ludzie bez których zakład przestanie funkcjonować.Laminatorzy .Nie ma żadnej szkoły przyuczającej do tego zawodu., lata nauki praktycznej.Magazynierzy to nie osiłki tylko do ładowania i rozładowywania towaru.Brakarze.....przegap błąd a zwrócą towar za dziesiątki tys.Kierownicy produkcji ,,,raptem dwóch czy trzech.Gdzie niby są osoby pierdzące w stołek.Poza tym ktoś musi obskoczyć całą papierologię a tam nie ma czego zazdrościć.Co. do do pracowników z Agencji.....zamówienia są albo nie a tzw.elita musi być utrzymana za wszelką cenę.Nie postawi się ludzi z łapanki na laminowaniu,brakarni ,w magazynie,sprzedaży ,księgowości. Tam błędy to koniec firmy.Zimno,śmierdzi,Fakt.Jak ogrzać hale tej wielkości...nierealne. Smród jak cholera był,jest i będzie.Jak ktoś nie musi tam pracować to pewnie,że zdrowiej.Może docenić tą elitę co tam tyra 20 lat

@Tzw.Elita

Dokładnie tak jest. @Pracodawca wybujane ego i przechwalanie się w temacie branży a tak naprawdę wiedza kiepska i to pracownicy trzymają tą firmę. Tonący brzytwy się łapie dając pracownikom podwyżki w celu ich utrzymania. Jak długo?

Br

W tym roku ani wigilii ani pieniazkow na swieta

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Neks Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Ktoś

@Prezes może teraz opiszę sytuację z grzybobrania? I opowie jaka dobra atmosfera jest w firmie? (usunięte przez administratora).. Ludzie dostający wypowiedzenia bez podania przyczyny. Brak klientów i zamówień to nie jest wina pracownika.

Ktoś
@Ktoś

Teraz się Prezes nie pochowali z wyjazdu na grzyby jak w ubiegłym roku, bo nie ma czym. Z tymi wypowiedzeniami trzeba się udać do prawnika.

nepsik
@Ktoś

Zwolnienia w tej firmie to wina nieudolności rządzących.

Nn
@nepsik

W tej firmie jest od dłuższego czasu wielki dramat, omijać szerokim łukiem. Jedynie na plus, że niektórzy ludzie na plus! Pozdrowionka dla pięknej, młodej kobietki z kontroli jakości :)

@Nn

tylko ludzie? :( a warunki na tej kontroli jakości to są Ci znane, żeby je przybliżyć?

Nn
@Barbara

Tak, tylko ludzie ale nie wszyscy oczywiście :) Co do warunków na kontroli jakości, to proszę pytać ludzi z kontroli jakości. Pozdrawiam

@Nn

ok dzięki, może ktoś coś dopisze. :) a ile osób obecnie tam jest i jaka atmosfera w takim razie panuje? jak traktują nowych? skoro ich znasz pewnie wiesz?

Umowa na najniższa krajową reszta do tylko premie o które trzeba drzeć do ostatniego dnia miesiąca, normy powietrza kilkukrotnie przekroczone. Zero szacunku dla pracownika, wali się prezesowi grunt teraz pod nogami i jak to mówią (tonący brzytwy sie chywta). Nie polecam nikomu, praca w (usunięte przez administratora) zimnie z głąbami bez szkoły na stanowiskach.

Hala A B C
@123456

Wszystko się zgadza! Czas szukać innej pracy, bo tutaj już dobrze nie będzie.

EoO
@123456

Współczuję i podziwiam , ja nie pracuje tam od 2017 r i powiem szczerze , że do dziś nie ograniam jak mogłem tam pracować. Jeśli traktujecie swoje życie na poważnie radzę uciekać i zapomnieć. Zdrowia , czasu i straconych pieniędzy nikt wam nie odda NIGDY ! Pamiętajcie o tym

Mikołaj
@EoO

A ile tam wytrzymałeś i co sprawiło że zdecydowałeś się odejść? To było jakieś konkretne wydarzenie, czy powoli do tego dojrzewałeś?

EoO
@Mikołaj

Z tego co pamiętam jakieś 4 do 5 miesięcy . Na umowie zlecenie , a nie mogłem się doprosić umowy o pracę bo jak to pan dyrektor stwierdził , że nie ma na razie na to pieniędzy gdyż kupują nową maszyne do firmy hahahaha . Następnie przenieśli mnie na drugą halę bo tu było mniej pracy po czym pewnego dnia sprawdzając grafik zobaczyłem , że nie jestem uwzględniony więc idę do kierownika na tamtej hali pana K i pytam się o co come , a on mi na to , że no wiesz na razie nie ma pracy więc masz bezpłatny urlop. Żenada , że nawet osobiście mnie nie poinformował tylko tak przez grafik ale szczerze to jestem mu wdzięczny bo (usunięte przez administratora) byłem , że w ogóle nie odszedłem po pierwszym dniu tylko tkwiłem tam licząc na nie wiadomo co ..

Zbigniew
@EoO

Ta faktycznie bardzo nieciekawa sytuacja. Nawet z tobą nie uzgodnili tego urlopu. A chociaż dowiedziałeś się ile miałeś na nim siedzieć?. Prócz ciebie kogoś też wysyłali na bezpłatne siedzenie w domu?

Jakie są mocne strony pracodawcy Neks Sp. z o.o.?

Neksik

Na tak ogólne pytanie trzeba odpowiedzieć indywidualnie. Zapraszam do kontaktu osobistego z biurem Neks oraz składanie CV. Ogólnie mówiąc wartością Neks są pracownicy. Widać to w codziennych relacjach i w wykonywanej pracy. Widać to również w rocznych ocenach satysfakcji pracowników. Wyniki sią ponadprzeciętne. Duża grupa pracuje w Neks ponad dziesięć lat, a rekordziści ponad 20 lat. Na pewno każdy z nich widzi inne mocne strony pracodawcy Neks.

Tak tak tak
@Neksik

Została garstka pracowników pracujących dłużej niż 5 lat. Większośc odeszła z jednego powodu i kolejni to zrobią. Właściciel zniszczył firmę i atmosferę dzięki której dało się znosić kiepskie warunki pracy jakie zapewnia.

Marzena
@Tak tak tak

A co takiego właściciel zrobił?

Prezes
@Neksik

Po odejściu kilku pracowników (nie wszystkich) atmosfera się oczyściła :-) Opinie, które tu w większości można przeczytać są "krecią" pracą niektórych z nich. kieruje tym Andrzej B. prezesik firmy MALKO, który tym kieruje. Andrzej oddaj pieniądze, które jesteś winien tylu firmą. jak ci nie wstyd. odzyskaj godność.

Jeszcze pracownik neks
@Prezes

Nie wie pan jaka jest atmosfera między pracownikami. Długo już nie zostaniemy. Krzysztof T. sam nie da rady.

Mick Jagger
@Prezes

,,Opinie, które tu w większości można przeczytać są "krecią" pracą niektórych z nich. kieruje tym Andrzej B. prezesik firmy MALKO" Myli się pan, tak naprawdę za tym wszystkim stoi Donald Tusk.

@Mick Jagger

Zaczynają się tutaj robić jakieś żarty polityczne czy ma to jakieś rzeczywiste przełożenie na tę sytuację?

Jeszcze pracownik neks
@Barbara

Sytuacja jest taka, że właściciel nie widzi co robi z firmą i obwinia wszystkich dookoła. Może tak jest łatwiej niż przyznać się do błędów i porażek.

@Jeszcze pracownik neks

Tylko jeśli ten Pan tego nie widzi to nie ma kogoś kto mógłby mu sytuację jasno przedstawić? Tylko najlepiej w taki sposób, żeby nikt nikomu błędów nie wytykał, tak na neutralnym gruncie. Można się dogadać?

Jan

Cześć, czy rzeczywiście można liczyć tutaj tylko na najniższą (sugerują tak komentarze)? Jeśli nawet, to pewnie są jakieś dodatki, takie jak np. premia? Albo chociaż nadgodziny, dzięki którym można sobie dorobić do wypłaty?

@Jan

Cześć, to jest dobre pytanie. Na wynagrodzenie pracownika składają się podstawa + premie, które podnoszą wynagrodzenie co miesiąc. To co liczy się naprawdę, to kwota przelewu na koniec miesiąca. Ta jest zdecydowanie wyższa niż najniższa krajowa. Nadgodziny są rzadko. Można pracować i korzystać z czasu spędzonego z rodziną.

@Neksik

A można poznać szczegóły dotyczące premii? Jak ten system wygląda?

@Barbara

Oczywiście, po złożeniu CV w trakcie wizyty w naszej firmie.

Neksik

20 godzin, w ciągu zaledwie 2 dni pracy, czterech konsultantów wspierało pracowników biura w mapowaniu procesów. To dopiero poczatek pracy i etap "as is". Za kilka tygodni będziem opracowywać optymalny układ procesu. Żeby coś osiągnąć i gdzieś dojść, trzeba wytyczyć drogę na mapie. Jest nowa energia. Jest moc. Działamy.

Witam. Czy firma poszukuje obecnie pracowników? Mam doświadczenie jako Technik Procesu Laminacji plomieniowej.

@Piotr

Na obecną chwilę jest jedno miejsce na to stanowisko. Pozdrawiam. Krzysztof.

Krzysztof

Tak są. Jesienią tego roku byliśmy na grzybach, był świetny wypad:-) 17 grudnia odbyła się wigilia, była naprawdę świetna atmosfera. Pozdrawiam. Krzysztof

Bezimienny

Przez rok pracujesz na (usunięte przez administratora) na początku obiecują ci umowę o pracę ale potem słyszysz od kierownika że nie ma na nią szans bo dyrektor nie pozwala. Mimo że jesteś dobrym pracownikiem . Potem mówisz że odchodzisz i panuje ogolne zdziwienie no bo jak można rezygnować z pracy w tam fantastycznym miejscu ????

Perper
@Bezimienny

Dokładnie tak było w moim przypadku z tym , że mi powiedzieli , że na razie nie ma pracy. Nie poważne traktowanie pracowników i tyle . Do dziś nie dowierzam jak mogłem tam pracować 4 miesiące

Mario

Złego słowa nie mogę powiedzieć. Atmosfera między chłopakami jest ok, zarobki też w porównaniu z innymi lepsze. Jak chcesz pracować (usunięte przez administratora)to można przyszłość planować: rodzinę, kredyty... ogólnie stabilnie

Dario
@Mario

... I dlatego właśnie tyle osób ostatnio składa wymówienia? ????

Mario
@Dario

Tylu tzn. ilu?

Jak jest z awansem w Neks Sp. z o.o.?

Łysy

Awans, jeśli mówimy o dołożeniu obowiązków bez dołożenia kasy za dodatkową robotę, to masz duże szanse ????

Pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o firmę Neks można zagrzać tu miejsce na dłużej, wystarczą chęci i poczucie obowiązku tak jak to było wspomniane komentarz niżej.. są ludzie którzy pracują miesiąc a są ludzie którzy pracują 3 lata, 6 lat czy 16.. to jest tylko i wyłącznie chęć ludzi do pracy. atmosfera jest w porządku, tak jak między pracownikami a pracownikami a kierownictwem. jest zatrudnienie przez pośredników pracy tzw. Agencje, ale to tylko i wyłącznie na okres tym czasowy. Cierpliwości i chęci, to jest podstawa.. nie tylko w Neksie ale i w innych zakladach pracy. Wracając do tematu, polecam !

@Pozdrawiam.

Bzdety, są tacy co na agencyjnej byli lata i tacy co na dzień dobry maja umowę. Równi i rowniejsi. To świetnie wpływa na atmosferę na produkcji.

baanan
@Łysy

Dokładnie tak jest ! Jeśli jesteś znajomym kogoś kto ma coś więcej do powiedzenia w tej firmie to od razu dostajesz umowę o prace , jeśli nie to agencyjna śmieciówka ( umowa zlecenie ) . Pamietam , że na hali w której pracowałem była taka pani , która pracuje na umowie zlecenie już 7 rok i co pół roku obiecują jej umowę po czym przekładają to jak najdłużej się da. Ta osoba może nie robi dobrze , że tak pracuje to nie godne aczkolwiek godnością rodziny nie wykarmisz , prawda ? Zdarzają się dni , że idziesz do pracy po czym po 4 gdz mówią Ci ,, do domu , do domu dzisiaj nie ma pracy dla Ciebie ,, a ty zadowolony , zarobiłeś nie całe 50 zł przebierasz się i wychodzisz z firmy... Ty nie masz nic , pracujesz , tyrasz , trujesz się , a pieniądze zarabia ktoś inny . Ty dostajesz hmm kieszonkowe ? , to najtrafniejsze określenie , pozdrawiam...

Edyta
@Pozdrawiam.

Piszesz że jest szansa zatrudnienia na czas określony, więc pytanie czy można zatrudnić się tylko na okres wakacyjny? Nie posiadając doświadczenia, jak to wygląda?

@Edyta

Pewnie można, ale po co ci to? Warto pracować w środowisku gdzie normy bezpieczeństwa czystości powietrza przekroczone są kilkukrotnie? Więcej zarobisz w polu w okresie wakacyjnym.

Reka rekw myje, kierownictwo siedzi sobie i pierdzi w stołki, a jak sie cos wydarzy to cala wine zganiaja na pracowników. Im nie zalezy na czlowieku, nie ten to inny. Tragedia...

masakra

o czym Ty mówisz.. chyba pracowałeś w innej firmie niż o której jest mowa..

Joanna z działu jakości Neks

Nie mam kierowniczego stanowiska w Neks, pracuję tam od 6 lat. Nie wypowiem się na temat tego kto gdzie pozbywa się gazów fizjologicznych, może i w stołek ;-) ale sądzę, ze opinia jest dużym uogólnieniem i może być krzywdząca. Na laminacji płomieniowej macie kierownika który stoi za wami murem, kierowniczka jakości, moja szefowa ze wszystkich sił próbuje dociec przyczyny gdy "coś się wydarzy", taka jest jej rola, gdy okaże się, że wina to czynnik ludzki robi Wam szkolenia, nie słyszałam aby kiedykolwiek opiniowała o np. ucięcie komuś premii. Sama kiedyś pracowałam na produkcji (nie w Neks)i wiem co sądzi się na temat pracowników biurowych. Znamy Was wszystkich i doceniamy Waszą pracę, mamy też swoją, za którą jesteśmy rozliczani tak jak Wy, czasem i my mamy gorsze dni, ponoszą nas emocje,.... i marzy nam się również odrobina docenienia i wyrozumiałości z waszej strony. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Joanna P-B.

@Joanna z działu jakości Neks

Chciałaś ich bronić a oni cię zwolnili po tych sześciu latach, na macierzyńskim. Pewnie teraz przyjdzie do pracy ktoś z rodziny, zarządu oczywiście.

dawer

Szczerze NIE polecam pracować w firmie NEKS . Od pewnego czasu zatrudniają pracowników przez agencje pracy obiecując przy tym po czasie zatrudnienie w oparciu o umowe o prace z pracodawcą , a nastepnie kiedy jest mniej pracy bądź pracujesz tam jakiś czas przeważnie wyrzucają Cie jak śmiecia wpisując na bezplatny urlop gdzie dowiadujesz sie o swoim ,, zwolnieniu ,, ( grzecznym spierda**j ) na grafiku przy firmowej tablicy ogłoszeń. Osoby z umową o prace to tzw. elita ( ludzie pod pewną klauzurą ) znajomy znajomych itp. inaczej ... rączka rączke myje . Przykład z ost miesiąca stycznia..... Firma zatrudniła 3 os na hale do pana Krzysztofa , nastepnie po niecałym tyg tyg osobe te dowiedziały sie , że nie ma tyle pracy dla nich wszystkich i dostali bezpłatny urlop , co najśmieszniejsze , za niecałe dwa tyg na OLX agencja zatrudnienia wrzuciła kolejne ogłoszenie o prace w firmie NEKS . To traktowanie ludzi nie poważnie jest za słabym ujeciem tego co sie tam dzieje . No po prostu porażka przez duże P ... Z kolei Pan dyrektor firmy jawnie mówi , że o umowie o prace nie ma szans gdyż inwestuje w nowe ogrzewanie gazowe bądź kupuje nowa maszyne do firmy i nie ma pieniedzy na to żeby dac tobie pracownikowi normalną umowe jak lepiej Ci płacić mniej na zleceniu , a jak sie coś zmieni to wyrzucić bez żadnych konsekwencji ... Dogłebiając sie . Kiedy przychodzisz do pracy w NEKS dostajesz tylo nożyk za 30 zł ( metalowy ) i buty robocze . Oczywiście pracjesz w swoich ubraniach , które bardzo szybko sie niszczą. Na hali zimą jest zimno , ogrzewanie jest bardzo słabe. W powietrzu na drugiej hali cała tablica mendelejewa po przez laminowanie płomieniowe materiałów tekstylnych czym głównie zajmuje sie firma neks. Maszyny w wiekszości to stare samoróbki . Reasumując jeśli myślisz o dobrym pracodawcy , to nawet nie patrz w strone tej firmy. Nie polecam. Byly pracownik...

Pracownik firmy Neks
@dawer

Jeżeli ktoś nadaję się do pracy umowę dostanie bez żadnego problemu, ale jest jeden warunek: trzeba wykazać chociaż trochę chęci i zaangażowania. Firma Neks zatrudnia przez agencję ze względu na ludzi, młodych ludzi którzy uciekają na zwolnienia. Umowa agencyjna jest tzw. okresem próbnym. Najwidoczniej nie przeszedłeś początkowej weryfikacji na pracownika Neks. Pozdrawiam .

@Pracownik firmy Neks

Tak sądzisz ? Uważasz , że ja i moich trzech kolegów nie przeszło weryfikacji na pracowników neks i dla tego nam podziekowali ? Nie , po prostu nie było tyle pracy , zatrudniliście ludzi , a po tem im podziekowaliście bo skończyło sie wieksze zlecenie ... Żałosne ... Umowa agencyjna jest okresem próbnym owszem ale bardziej kierunkiem dymania nowego pracownika , wyjaśniając ... praca cieżka , płaca tragiczna , a do tego jeszcze mam dawać zarobić jakimś panią z biura ? Za co ? Ja rozumiem panie dyrektorze , że najlepiej mieć pracownika z którego można zrezygnować w każdej chwili bez okresu wypowiedzenia , pozdrawiam

@Maro

Dokładnie tak uważam, że nie przeszliście pozytywnie weryfikacji na pracowników Neks. Pracują tu ludzie ze stażem rocznym czy 18letnim, więc zatrudnianie ludzi jest najwidoczniej na bieżąco. Ktoś chce pracować to będzie pracować.

@Maro

Płaciła Wam agencja przez która byliście zatrudnieni. Zarobki w Firmie Neks są na odpowiedniej wysokości do wykonywanej pracy.

@Pracownik produkcji.

No tak czyli teraz już jasno odczytałem , że nie w Neksie pracowałem lecz w agencji pracy . Wy umywacie rece , równi i równiejsi , no przecież byliśmy tylko wypożyczonymi pachołami , nie mam wiecej pytań , nie polecam , nie pozdrawiam

nic srik!
@Pracownik produkcji.

Wybrałem się kiedyś do tej firmy,ale mi odmówili. Tak po za tym zaciekawiła mnie wypowiedz tego pana odnośnie wysokości zarobków do wykonywanej pracy! Ludzie czy wy naprawdę uważacie ze płacicie dobre pieniądze za prace w takim (usunięte przez administratora) Nędzne ochłapy dla (usunięte przez administratora)! Rzygać mi się chce jak pomyśle za jakie pieniądze ludzie pracują w tej (usunięte przez administratora)polsce! od ponad 15 lat jesteśmy w uni a zarobki mamy na wikt i opierunek!

Maro

Jeszcze chciałbym nawiązać do warunków pracy w tej firmie na pierwszej halii , które są bardzo szkodliwe dla zdrowia . Szczególnie drogi oddechowe sa najbardziej narażone na choroby po przez laminowanie płomieniowe , które utlenia sie w powietrzu bardzo szkodzi pracownikom , ludzie na produkcji oddychają zageszczonym siwym powietrzem wytworzonym po przez łączenie płomieniowe pianki z materiałami tekstylnymi , niektórzy cierpią na kaszel po przez prace . Owszem są wywietrzniki , które to ściągają ale nie ściągną wszystkiego , a jak wiatr zawieje z drugiej strony to wszystko idzie w hale . Nie wszyscy zdają sobie sprawe z zagrożenia... wiec ostrzegam

@Maro

Może trzeba wnioskować o pracę w biurze w takim razie :) będzie zdrowe powietrze i odpowiednie warunki pracy, tylko sugeruję zaopatrzyć się w maskę antysmogową wychodząc z tego biura na ulice, skoro cierpi pan na kaszel.

@Pracownik produkcji.

Prześmieszne po prostu :) Ja tu napisałem o tym , ze na produkcji podczas laminowania jest aż siwo od dymu podgrzewanej pianki i tekstyliów i , że trujecie pracowników nie inwestując w sprawne wyciągi tego syfu a pańswo piszecie mi o smogu na ulicy :/ Słaby poziom...

luzak

banda oszustów - zwalniają dobrych pracowników bo mają swoich. Porażka

admin

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Neks Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Neks Sp. z o.o. - Dąbrówka wlk.

• Jak się pracuje w Neks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neks Sp. z o.o.?

Neks Sp. z o.o.