Coloris Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Coloris Sp. z o.o.

zawiedziony 2013-03-21 19:51
Firma na pozór przyjazna, ale nie dajcie się zwieść, obowiązki nieadekwatne do marnych pieniędzy, na dodatek nigdy niewypłacanych na czas (nawet miesięczne opóźnienia), o premiach mówi się tylko na początku współpracy. Ostrzegam wszystkich - nie warto się marnować!
Anonim 2017-09-20 23:34
Zgadzam się z poprzednikiem - atmosfera przyjazna tylko na początku. Z czasem wychodzi szydło z worka. Panie na wieść o premiach pospieszają i tyrają nowych pracowników, same pracując do krwi (i to dosłownie), byle żeby dostać parę złotych premii. Kierownik więcej niż niesympatyczny. Jest podział na "starych dobrych pracowników" i "studentów" - tymi drugimi każdy gardzi i traktuje inaczej niż tych pierwszych. Wielkie kółeczka adoracji. Nie można się podrapać po nosie w obawie o nie wyrobienie normy. Maszyny działają kiedy chcą i większość trzeba robić ręcznie - np. zakręcać zmywacze przez 8 godzin, co skutkuje pęcherzami i krwią. Trzeba nosić czepki i fartuchy, aby zachować czystość, ale to, że 8 godzin wdycha się chemię nikomu nie przeszkadza. W skrócie - mordor dla desperatów.
Zostaw swoją opinię o Coloris Sp. z o.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coloris Sp. z o.o.