Res Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Res Polska Sp. z o.o.

Lucky 2014-06-09 07:01
Ja w przykładzie pracuje do chwili obecnej od nie dawna i nie mam praktycznie wstępnie jakichkolwiek zastrzeżeń do kierownika Dariusza, spoko gość idzie sie dogadać, określić etc. Jednakże mam drobne zastrzeżenia do współpracownika(usunięte przez administratora)
yon 2015-04-09 19:56
zal.pl
kapnik 2016-06-10 21:27
firma porazka, kierownictwo chodzi i patrzy na rece mimo ze czlowiek wyrobi 3 normy to i tak maja ALE gdy sobie wyjdziesz na fajke albo odetchniesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wół, kasy nie ma na czas co wyplate brakuje jakiejs kasy na rachunku. Liderkami na formpolu sa same laski ktore nie maja pojecia o robocie i nie potrafia same nic zrobic oprocz mierzenia tulejek suwmiarka. Kolesiostwo i nierzetelna firma
BYŁY PRACOWNIK 2016-08-25 22:28
KASA NIGDY NIE BYŁA NA CZAS. UMOWA Z NIMI TO PAKT Z SZATANEM! TŁUMACZENIE ŻE SZEF WYJECHAŁ NA URLOP I NIE PODPISAŁ KWITKÓW Z WYPŁATY! NO KURWA SORRY POJEBANI!
Baxi80 2017-07-12 18:48
Zgadzam się Darek jak najbardziej spoko... i tyle dobrego o tej firmie... kadra kierownicza to zbiór przypadkowych wieśniaków i lizo.... no cóż. Kasa rzeczywiście lubi się nie zgadzać.. . Ogólnie rzecz biorąc nie polecam, na obecnym rynku pracy jest dużo lepszych firm w których szanują pracownika. W skali 1- 10 marne 4...
Zostaw swoją opinię o Res Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Res Polska Sp. z o.o.