Andrem Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Andrem Sp. z o.o.

elektryk 2012-01-24 17:57:05
Ja oceniam Andrem jako dobrą i solidną firmę, gdzie można przede wszystkich dużo się nauczyć. Oczywiście jak wszędzie tak i tam są tzw. managerowie i pseduo -kierownicy od liczenia kasy. Polecam firmę na 3-4 lata nauki zawodu i tyle. Płaca jest na niestety na nędzym poziomie. Nie ma szans na podwyżkę za umiejętności, albo sam sobie ją wywalczysz, albo nie. Pozdrawiam
Elektryk 2012-02-01 01:41:12
Zgodzę się z przedmówcą. Solidna firma, dobra na start. Na rynku Trójmiejskim posiada dobrą renomę. A negusy i pseudo-kierownicy, są wszędzie. Całe szczęście, że wszyscy pracownicy szybko dowiadują się o kogo chodzi. Pozdrawiam
Tomek 2012-11-27 19:30:32
Z ANDREMU w Gdyni mam wspaniałe, młode wspomnienia z praktyki zawodu, choć jestem zaledwie technikiem Zostałem przyjęty z pełną klasą na warsztacie.
Nigdy nie zapomnę pracy z Panem [usunięte przez moderatora] i szefem warsztatu. Wiele wiele się nauczyłem i dałbym sporo by znów choć na tydzień móc pracować w tym zespole. Zawszę chwale firmę i żałuje że nie mam okazji obejrzeć warsztat dziś.
Niestety nie udało mi się nigdy więcej dostać do tej firmy. Jedynie budowa i delegacje a tam to nie to samo.
Szkoda że pewna pani z biura tak minie namawiała na kolejną współprace, zapraszała na kształcenie,zdobywanie doświadczenia itp a jak już miałem przyjść do pracy to po prostu zamknięto przede mną drzwi. Szkoda
lllllllll 2013-02-25 15:00:39
Praktyki w Andremie uważam za beznadziejne chociażby, praca z panem Jankiem jest naprawdę na poziomie i można wiele się nauczyć, ale niestety jak pana Jasia nie ma to pod opieką są inni ludzie którzy po prostu młodego praktykanta wykorzystują, (przynieś, podaj, pozamiataj).
kujon 2016-04-21 17:55:32
witam. ANDREM Sp. z o.o. od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu sieci i instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Praca w branży energetycznej mega obecnie olbegana i popularna.
Zostaw swoją opinię o Andrem Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrem Sp. z o.o.