Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa

Żyraków

Opinie o Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa

admin 2015-08-18 11:43
Chcesz pracować w firmie Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
Km 2015-10-29 12:37
pracowałem prawie dwa lata. nie polecam.wyzysk trzeba dymać jak niewolnik . jak przyjedzie dwa tiry z ryżem to wszystko ręcznie na już . soboty ,niedziele jak jest zapotrzebowanie,to pracuje się charytatywnie . problemy z wolnym. pracownicy w większości okej,oprócz jednego wózkowego. prezes(y) dwa świniaki które myślą,że są pępkiem świata,jazda wózkiem bez uprawnień,praca bez książeczki sanepidowskiej ,dość często bez umowy .
tanek 2016-04-24 20:37
handlowcy na pewno mają umowę o pracę @xolo. Wydaje mi się, że firmie zależy na zatrzymaniu przy sobie pracowników na długi czas. Tam ciężko chyba o rotacje
pyro 2017-04-03 22:23
też tam pracowałem Km ma rację . ODRADZAM .
spotkałem kiedyś 3 osoby które tam DYMAŁY bo pracą tego nazwać nie można . żadna już tam nie robi :D kto będzie za najniższą dymał .
Zostaw swoją opinię o Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa - Żyraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa