Frasses Bar

Brzesko

Opinie o Frasses Bar

śmiertelnik 2012-03-30 13:56:49
Czy można coś dobrego powiedzieć o barze Frasses w Brzesku ?
Na pewno nie o szefostwie tego baru, na pewno nie są katolikami.
Każą pracować dziewczyną w święta, czy one nie mają rodzin, czy nie chcą spędzić święta w domu z rodziną ?
Widocznie inaczej postrzegają święta szefowie baru Frasses i każą pracować bez względu jaki jest to dzień.
Co do wynagrodzenia to też nie ma kokosów, dziewczyny pracują po 13 godz co drugi dzień, w miesiącu mają ponad 200godz. A wypłata to nawet nie minimalna krajowa. Gdyby inspekcja pracy się temu przyjrzała hmm... coś by się działo ;-)
Pozdrowienia dla dziewczyn z Frassesa

Bambina 2012-04-06 00:37:36
Pracowałam w Frasses Bar w Tarnowie i szczerze mówiąc było ok.
Pieniądze jakie by nie były zawsze będzie ich mało, ale zawsze były wypłacane w terminie. Jesli było więcej godzin były płacone nadgodziny.
Po powrocie z zagranicy miałam okazje pracowac w rożnych firmach i jeżeli chodzi o szefostwo to we Frasses naprawdę byli w porządku. Nie było terroru, atmosfera fajna. Pozdrawiam
non 2016-04-30 10:32:32
może jest szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich, ale ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. Widocznie nie ma rotacji wśród pracowników, bo wypłata jest.
Zostaw swoją opinię o Frasses Bar - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frasses Bar