Expert Sp. z o.o.

Opinie o Expert Sp. z o.o.

Łukasz

Pracowałem już w firmie transportowej, ale dopiero w EXPERT poczułem, że moja praca ma sens i pozwala mi się realizować zawodowo. W firmie panuje atmosfera otwartości i wzajemnego wsparcia, zaś kierownictwo z należytą uwagą wsłuchuje się w głos pracowników i rozwija firmę zwracając uwagę na sugestie i inicjatywy co dla mnie osobiście jest niezwykle ważne i budujące. Szczerze polecam pracę w EXPERT każdemu, kto ceni sobie dobrą atmosferę pracy i realną możliwość rozwoju :)

Irena

No i chwila dalej czekasz? Jeśli to prawda to co firma na to? Jak komentują tę sytuację? wszystko masz na umowie?

Mat

Osobiście bardzo dobrze czuje się w szeregach firmy. Patrząc na początkowe etapy rekrutacji, podobał mi się fakt elastyczności pod względem formy zatrudnienia - wybór należał do mnie. Dużym plusem są także wewnętrzne awanse, które (choć pracuje w EXPERT tylko pół roku) obserwuje bardzo często. Fakt możliwości rozwoju wewnątrz organizacji nie jest zatem jedynie przysłowiową gruszką na wierzbie. Co do rozmowy kwalifikacyjnej, moja przebiegła bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze, po dopięciu formalności czekał mnie proces onboardingu, firma zapewniła mi także b.dobrej jakości potrzebne narzędzia takie jak telefon, komputer itd., dobrze wspominam ten czas i sposób wprowadzenia mnie na stanowisko. Poza tym nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić inne opinie - dobra atmosfera, szybko tworzone relacje międzyludzkie i zgrana ekipa pozwalają iść do pracy z radością, a na tym mi zawsze zależy. Oby tak dalej!

jose
@Mat

Podpisuje się pod tym wpisem - firma jest mocno zorientowana na człowieka, nie jest on tylko trybem w realizacji codziennych zadań i dążeniu do coraz lepszych wyników - a jak dobrze wiemy, dobrze traktowani ludzie sami chętnie przyczyniają się do sukcesów organizacji. Od kilku miesięcy mocno czuć, że firmie zależy aby była zwartym teamem. z mojej perspektywy na plus też młoda kadra, jest energia i dużo pomysłów, nawet jak nie wszystkie finalnie są na tyle dobre, aby je wdrażać.

Agnieszka

Na początku był chaos... A pozniej sami wiecie. Zaczynajac prace w tej firmie nie spodziewalam sie, że rozwoj i zmiany z nim zwiazane moga postepowac tak szybko i jednoczesnie moga byc tak dobrze przeprowadzane. Zaangażowanie ludzi na każdym poziomie jest rzadko spotykane - na hasło wszystkie ręce na pokład naprawde WSZYSTKIE ręce ida na pokład. Dzięki temu, pomimo natloku zadań jakie pojawiają się kazdego dnia wiem, że moge liczyc na wsparcie wszystkich w firmie. Bardziej merytorycznie Expert to dla mnie- bezpieczeństwo i stabilizacja (umowa o pracę, badania, szkolenia BHP), rozwój (szkolenia menagerskie i biznesowe), odpowiednie narzedzia pracy (telefon, laptop itp), zorientowanie na potrzeby pracownika ( jak chociażby dofinansowanie do zakupu okularów), mozliwosc pracy hybrydowej, awanse wewnetrzne, ciągła nauka i rozwój. Czuć, że w firmie ważny jest czlowiek -mamy świadomość, że sukces firmy jest sukcesem każdego z nas i za to jestesmy doceniani.

@Adam Pawlak

Jak to nie mają na paliwo? To jak oni tankują?

Krzysiek

Firma z dużym potencjałem i jak ktoś ma głowę na karku i ma chęci do pracy to będzie zadowolony. Osobiście sobie chwaliłem współpracę. pracowałem na region Gdańsk i okolice..polecam

JU Nowy wpis

Cześć, patrzę od jakiegoś czasu na te ofertę ze strony dla młodszego specjalisty ds., reklamacji. Wymogi z tego co czytam nie są zbyt wielkie, więc zastanawiam się czy praca może być oceniona jako faktycznie luźna? Piszą ze praktycznie minimalna się zarabia, no może parę stówek ponad, dlatego pytam

aaa Nowy wpis

Cześć, a o młodszym dyspozytorze byście napisali? W ofercie są podane widełki od 3 800 do 4 500 zł i zastanawiam się czy nie doszło jeszcze do ich aktualizacji względem minimalnej krajowej skoro proponują umowę o pracę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Adrian

22.02.2024 12:02

Adrian ikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o mojej współpracy z firmą. O tym jak duże stawki są obiecywane, jak wiele godzin ma być do przepracowania i jak ma się to do rzeczywistości.

Adrian ikona wywiad

Pracowałem jako przewoźnik. Zajmowałem się załadunkiem i doręczaniem paczek, które bardzo często były ciężkie i słabo zabezpieczone.

Adrian ikona wywiad

Nie podobała mi się organizacja pracy w firmie. Odczuwałem brak zainteresowania ze strony kierownictwa. Od pół roku czekałem na wizyjne w oddziale w Rzeszowie i nikt nie przyjechał. Byłem rzucony na głęboką wodę i musiałem radzić sobie sam i za wszystko samemu odpowiadać — samochód, pracownicy (jako przewoźnik), opłacić OCP, kupić wózki paletowe i transportowe, ponieważ firma nie przygotowała ich dla mnie (przez miesiąc czekałem na paleciaka i musiałem nosić towar na paletach). Pracowałem około 12/13 godzin dziennie. Pokonywałem około 300 kilometrów dziennie. Koszty paliwa były ogromne. Dodatkowo zdarzały się nieplanowane trasy, co związało się z brakiem pieniędzy za dany dzień. Zazwyczaj było to 2/3 dni wolne w miesiącu i przepadało wtedy około 2550 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

6 miesięcy.

Adrian ikona wywiad

Uważam, że logistyka w firmie była na niskim poziomie. Biorąc pod uwagę koszty, wynagrodzenie również było za małe — na fakturze VAT średnio wychodziło 15/16 złotych netto a koszty wynosiły 17 złotych netto. W związku z tym bardzo często traciło się pieniądze. Dodatkowo pracownik był obciążany kosztami za szkody, których nie było widać, na przykład za uszkodzenia wewnątrz opakowania.

Adrian ikona wywiad

Uważam, że mimo moich chęci, nie było możliwości do rozwoju.

Nie było szkoleń.

Miki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Hej na Bydgoszcz pojawiło się ogłoszenie Pracownik obsługi klienta czy może mi ktoś napisać w jakiej części Bydgoszczy jest to praca? W jakich godzinach i czy jest możliwość pracy hybrydowej? Co należy do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku bo w ogłoszeniu jest ujęte ogólnikowo

Firma Expert Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Majki

Cześć, czy ktoś z was ma świeżą opinie ne temat współpracy z tą firmą, widzę, że u mnie w mieście jest ogłoszenie, że szukają przewoźnika, oferują 22-30 tyś brutto, czyli wychodzi około 17 886zł - 24 390zł netto Piszą też, że oferują niezbędne narzędzia pracy w tym samochód mercedes sprinter kontener - ale nie jest napisane czy z windą czy bez . a także dodatkowe benefity, takie jak karta paliwowa z dedykowanymi rabatami, zniżka na zakup części samochodowych, ubezpieczenia dla przewoźników z rabatem flotowym, usługi faktoringu na preferencyjnych warunkach, pozwalające uzyskać płatność za FV już po 2 dniach od wystawienia. Czyli dają za darmo samochód, ale trzeba go naprawiać i tankować we własnym zakresie, jak dobrze rozumiem?

Tom.S
@Majki

Cześć, współpraca jest prosta, czyli zarabiasz tyle, ile zrealizujesz zleceń. Ich nie brakuje, od twojej sprawności dużo zależy, bo im szybciej działasz, tym więcej zleceń jesteś w stanie zrealizować, a co za tym idzie, więcej zarabiasz. Co do auta, firma ci je podnajmuje w rozliczeniu miesięcznym. Masz kartę paliwową i rabaty - to się zgadza. Po skończonym miesiącu wystawiasz fakturę i jak potrzebujesz kasy od ręki, możesz skorzystać z faktoringu, czyli dostajesz ją od ręki za jakąś drobną prowizję. Ogólnie firma rzetelnie podchodzi do kwestii planowania tras i rozliczeń, jak ktoś daję radę (praca w dostawach, czyli wnoszenie) to będzie zadowolony, ja działam tu od ponad 2 lat.

do Majki
@Majki

Zasadniczo to co piszesz się zgadza. Pamiętaj że musisz mieć zatrudnionego pomocnika i auta nie dostajesz a podnajmujesz. Natomiast sama atmosfera współpracy i dostępność zleceń na wysokim poziomie. Da się też budować swój własny biznes wstawiając kolejne ekipy na kolejne samochody. Są przewoźnicy, którzy zaczynali jeździć sami, a teraz śmigają za nich 4 zatrudnione ekipy... grunt to sumienność i dokładność, dobre zabezpieczanie towaru. Jak ktoś robił starty na towarze bo źle lub niedokładnie zabezpieczał, to bardzo szybko mu się odechciewało tego biznesu, bo odpowiadasz za to co wieziesz.

Majki
@Tom.S

ile biorą za podnajem auta ? Można jeździć swoim?

Tom.S
@Majki

To już musisz bezpośrednio dogadać z rekrutacjami, ale z tego co wiem można też na swoim aucie

KX
@Tom.S

A wiadomo na co większość się decyduje? Jak na swoim jesteś to w kosztach z niczym nie pomogą? większe ryzyko się wtedy też ponosi? Chyba ze na podnajem jakieś gorsze umowy wychodzą?

ES

Dzień dobry. możecie opisać prace montażysty? Warto przyjść? piszą o zarobkach od 6 do 13 tys brutto na b2b. zastanawiam się czemu na umowę o prace mnie nie wezmą? Dyspozytorzy z tego co widzę normalnie ją mają. Poważnie trzeba działalność zakładać żeby wejść we współpracę?

TS

Dzień dobry. : ) czy pracował ktoś jako zastępca regionu? Jak na razie tylko obserwuje tę ofertę, widziałem, że komentarze jakieś się pojawiały, myślałem, że może ktoś już do warunków pracy się odniesie ale bieżących doniesień z tego zakresu cos nie widzę. Jest szansa na szerszy opis rzeczywistej odpowiedzialności podczas zastępowania kierownika? jakich zarobków przy tym można oczekiwać?

Patrycja
@TS

Praca ciekawa, szczególnie jak ktoś lubi gdy coś się dzieje, bo ma się kontakt między innymi z klientami i przewoźnikami. Odpowiada się między innymi za przyjmowane zlecenia i planowanie tras dla ekip realizujących zlecenia, masz pod sobą kilku pracowników z obsługi klienta. To co warto podkreślić to dobra atmosfera w pracy i dobra organizacja. Osobiście polecam, bo znalazłam w Expercie miejsce dla siebie - firma się szybko rozwija, pojawiają się nowe benefity i inne inicjatywy skierowane do pracowników. Warto spróbować!

Lenka
@Patrycja

Hej, dzięki ze tak szeroko to opisałaś. Czy możesz jeszcze przy tym odnieść się do kwestii wynagrodzenia? zastanawiam się na jakiej podstawie może być ono ustalane? Prowizje / premie wytupują? Jak je ewentualnie wyliczyć?

Czy firma Expert Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Przewoźnik

Po kilku miesiącach pracy jako przewoźnik dla firmy EXPERT i walki z koordynatorami odpuściłem. Koordynatorzy niezbyt znają się na swojej pracy, trasy układają tak, że niektóre punkty wychodzą na zero dla przewoźnika i czasami pomocnik zarobi więcej od kierowcy przez koszty paliwa. Koordynatorzy nadużywają słowa „musisz” nawet jak coś jest nielogiczne i na tym stracisz to koordynator powie ze musisz to zrobić i koniec (polityka firmy). No i na koniec dodam że nie warto próbować nic zmieniać na lepsze, nawet dla samej firmy i przyjemniejszej pracy, ponieważ jeszcze na koniec koordynatorzy będą robić na złość przed odejściem. Ja jestem bogatszy o nowe doświadczenia i pozdrawiam normalnych ludzi z tej firmy bo oczywiście tacy są, podejrzewam że firma nie wie co dzieje się we wszystkich oddziałach.

GS

Sierpnia? to za osiem dni miną równe dwa miesiące? A na jakiejś umowie czy czymś to jak to terminowo miało wyglądać? do jakiego okresu czasu? Ciekawi mnie przy tym perspektywa osób zatrudnionych, czy to momentami stresująca praca?

Michaśka

A jest tu ktoś kto pracuje jako koordynator i miałby odniesienie? widziałam te opinie, w której ktoś stwierdził, że niektórzy nie znają się na swojej pracy. teraz widnieje oferta na Poznań, wiec przede wszystkim interesuje mnie atmosfera oraz tamtejszy zespół. jakie zarobki wynikają ze współpracy?

@aga1997
@Michaśka

Firmie można dużo zarzucić ale atmosfera i współpraca z osobami naprawdę jest na wysokim poziomie. Pracowałam w różnych firmach ale naprawdę bardzo dobrze mi się u nich pracowało.

DX
@@aga1997

A co z zarobkami i jakimś rozwojem? Czy Pracodawca daje na niego możliwość podczas pełnienia tej funkcji? Macie dostępny jakieś system szkoleń? Jakie są szanse na awanse?

Elizka

czyli mimo wszystko jest jasno wskazane na jakich zasadach odbywa się dana współpraca? Mam na myśli chociażby te wspomniane kary, czy ktoś może się nieco szerzej co do nich odnieść? A co z osobami zatrudnionymi bezpośrednio? Również takie reguły są spisywane?

Czy w firmie Expert Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Przewoźnik, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Czy jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze na stanowisku Pracownik Punktu Obsługi Klienta?

Pracuję w firmie EXPERT od marca tego roku. Bardzo miła współpraca i zaangażowanie że strony firmy.

Saczek transport

Działam z Expertem od kilku msc - poki co bez problemowo i stabilnie. oceniam firme jako rzetelnego partnera

Kamson

Robota w dostawie gabarytow moze nie jest najprostsza ale majac doswiadczenie z kilku duzych firm te konkretna firme moge polecic, przede wszystkim za dobre podejscie do wspolpracy, pojawiajace sie akcje premiowe, benefity..

tomasz

witam jestem przewoźnikiem ze Szczecina i moge polecic prace w tym oddziale, super ekipa i zlecen nie brakuje

auto_kris

jestem przewoznikiem. praca wyglada tak, ze dostajesz zaplanowana trase, robisz zaladunek, sprawdzasz czy towar ktory bierzesz jest ok i wraz z pomocnikiem jedziesz dostarczac ludziom meble lub jakies agd, zalezy co obslugujesz. Bywaja dni latwe i przyjemne, bywaja takie ze trzeba sie nazasuwac, ale tak to wyglada w kazdej robocie. Duzo zalezy od relacji w aucie, jak kierowca i pomocnik sie dogaduja i umieja razem pracowac, to mozna sprawnie i usmiechem na ustach robic robote, firme polecam

@auto_kris

firma jakkolwiek dba o atmosferę pomiędzy współpracownikami czy to już pozostaje w ich indywidualnej gestii? istnieje ewentualna szansa na zmianę pomocnika jeśli faktycznie nie można byłoby się dogadać? na dzień dzisiejszy to ile osób odpowiedzialnych za przewóz mebli się tu zatrudnia?

Marek S.

Jako pracownik jednego z oddziałów po kilku miesiącach mogę podzielić się opinią i jest ona jak najbardziej pozytywna, zaczynajac od atmosfery w pracy aż konkretne dzialania i kooperacje. Praca jest dobrze poukladana, a koledzy z ktorymi wspoldzialam odpowiedzialni. Firma sie rozwija w szybkim tempie a to sprawia, ze milej pracuje sie widzac takie efekty. W tym roku dodatkowo zaczento wprowadzac benefity pracownicze co jest kolejnym plusem.

@Marek S.

Widziałam wzmiankę o benefitach pracowniczych. :) rozwiniesz temat? na każdym stanowisku te same przysługują? i czy są takie które można uzyskać po odpowiednim stażu pracy?

Kowal92

Działam z Expertem jako podwykonawca już od dłuższego czasu, to co trzeba wiedziec przed podjeciem sie pracy to fakt, ze trzeba miec troche sily i checi do pracy bo zdazaja sie miejsca bez windy a wniesc klientom trzeba. Jak ktos zaradny i lubi taka prace da rade. Samo firme polecam, wspolpraca uklada sie ok i partnersko

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 56 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expert Sp. z o.o.