Opinie o Manekin w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Manekin. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Manekin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manekin w Łódź

Macior Nowy wpis

Bardzo długi czas oczekiwania. W kolejce ponad 30 minut a na jedzenie ponad godzina

Jbvvv Nowy wpis

Pracownicy nie szanują czasu klienta. Czeka się na płatność pol godziny pomimo próśb.

megi Nowy wpis

Zanim ustawią się państwo w kolejkę do tej restauracji proszę aby przez chwilę zastanowili się czy chcą wspierać pracodawców, którzy lekceważą kodeks pracy, stosują mobbing oraz łamią podstawowe przepisy bhp. Jestem byłym pracownikiem Manekina na Kwiatowej 3 w Poznaniu. Pracowałam w tym miejscu 2 lata po czym z dnia na dzień zostałam zwolniona bez podania mi konkretnego powodu rozwiązania umowy zlecenia.Pozostając przy kwestii warunków zatrudnienia to przez wspomniane dwa lata miałam umowę zlecene zamiast umowy o pracę.Kierownik który przekazał mi informację dotycząca mojego zwolnienia powiedział tylko że na moim stanowisku jest redukcja etatu, po czym po kilku dniach na moje stanowisko została zatrudniona dziewczyna z Ukrainy która pracuje za o wiele niższą stawkę niż moja. Pragnę również zaznaczyć że w tym miejscu pracy kelnerzy są codziennie pozbawiani 1% utargu ze swoich napiwków. przypuśćmy że kelner danego dnia zarobił 3000 zł w tedy 30 zł zostaje mu zabrane z jego napiwków. Miesięcznie jest to ponad 600 zł pieniędzy które musi oddać firmie. Atmosfera również często bywała bardzo negatywna ponieważ kierowniczka odpowiedzialna za kadrę często zwracała się do pracowników zdaniami : - Jak Ci się nie podoba to wy--------j - Wy--------j z tej kuchni sałatkowej . - Ty idiotko. - Jesteś pi----nięta. - Nawet nie wkur----j mnie. Wszelkie wypadki w pracy, kiedy np. coś się wysypało czy wylało straty za żywność były potrącane z pieniędzy pracowników. Mnóstwo sprzętów które ewidentnie wymagały wymiany nie zostało wymienionych. Doszło nawet do takiego absurdu że na stanowisku smażenia dziewczyny smażyły na 10letnich patelniach które notorycznie gasły. Zdażało się żę dziewczyny smażyły 12 godzin dziennie przy ulatniającym się gazie, w miejscu w którym jest mnóstwo płomieni. Zdaje sobie sprawę z tego że lada moment mój wpis zostanie usunięty, ale jeśli przynajmniej kilka osób zechce poznać prawdę o tym miejscu i wybierze inną restaurację i tak to będzie sukces.

Leon Nowy wpis

Niestety nawet dobry pracodawca nie zadowoli osób które tylko narzekać potrafią

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Manekin? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Byly pracownik

Nie polecam pracy. Pracuje się bardzo długo bez umowy. Brak skierowania na książeczkę sanepidowską- dużo osób pracuje bez niej. Praca bardzo ciężka za tak niską stawkę 12,5/h w 2019 roku. Inni pracownicy bardzo pomocni i mili, z szefostwa 2 na 3 osoby bardzo niemile. Zwłaszcza Pan Adam- nie da się z nim dogadać.

Waldi

@Konfitura Nie przesadzaj z wyszukiwaniem w firmie na siłę mankamentów . Dobry pracodawca i spokojnie można polecić prace!

Konfitura

Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Stawka mała, długi czas pracuje się bez umowy, obiecywania szefostwa z rozmowy kwalifikacyjnej maja się nijak do dalszej pracy. Trudne szefostwo, czasem bardzo pomaga, innym razem uprzykrza pracę. Atmosfera wśród pracowników bardzo miła, każdy sobie pomaga.

klientka

opinie o manekinie wyolbrzymione pierwszy raz byłam w tym lokalu i ostatni. Obsługa z pozoru miła chyba tylko dla swoich stałych klientów ludzie przychodzący po mnie szybciej byli obsługiwani ........ a ja nadal czekałam na swoje zamówienie kelnerki przebiegały obok mojego stolika chyba kilkadziesiąt razy żadna z nich nie raczyła podejść chyba byłam tam powietrzem ewidentnie było to złośliwe z ich strony ....a przecież klient nasz pan a może byłam złym klientem ciekawe na jakiej podstawie te młode osoby mnie oceniły .odradzam pójście do tego lokalu dla mnie obsługa zbyt pewna siebie żenada .

omajgad
@klientka

omg idiot! ???? przecież to jest forum dla PRACOWNIKÓW, a nie dla gości! czytaj że zrozumieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o Manekin - Łódź

• Jak się pracuje w Manekin?

Zobacz opinie na temat firmy Manekin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Manekin