Opinie o Darmet Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darmet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Darmet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darmet Sp. z o.o. w Białystok

Jaki jest okres rozliczeniowy w Darmet Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Darmet Nowy wpis

Stosujemy miesięczny okres rozliczeniowy. Wynagrodzenie jest wypłacane do 10 dnia miesiąca po miesiącu przepracowanym, na rachunek bankowy wskazany przez pracownika. Jeżeli dzień wypłaty wynagrodzenia jest dniem wolnym od pracy, jest ono wypłacane w dniu poprzedzającym.

Stephanos Nowy wpis

Pracowałem w Darmecie ponad rok w dziale marketingu i obsługi sklepu internetowego. Pracowałbym dalej, ale odszedłem ze względu na problemy zdrowotne. NIe żałuję ani jednego dnia przepracowanego tam. Ekipa marketingowo-internetowa zgrana. Ludzie sobie pomagają, jak czegoś nie wiesz, kierownik i starsi pracownicy zawsze wytłumaczą i pomogą. Dzięki temu praca nie była w najmniejszym stopniu stresująca. Jest radyjko, które ciągle gra, ale jak chcesz możesz odpalić słuchawki i słuchać własnej muzy, nikt się nie czepia. Pieniądze też miałem sporo lepsze najniższa krajowa. Góra (czyli wyższe szefostwo :)) też w porządku, wyrozumiała i kontaktowa. Dbają o wyposażenie stanowisk, nowy fotel, klawiatura, myszka, monitor - nie ma dziadowania. Kawka, herbata, woda, przekąski typu paluszki ciasteczka - gratis. Jest mikrofala. Właściciel firmy też bardzo w porządku, kulturalny i uprzejmy facet. Często wpada po to tylko, żeby się z ludźmi przywitać i zapytać, jak leci. Brak pressingu, brak mobbingu. Taka bardziej familijna atmosfera. I tyle.

Marcel Nowy wpis

Witam,jestem zainteresowny podjęciem pracy w tej firmie-jak wygląda wynagrodzenie na start dla ślusarza-spawacza z 10-letnim doświadczeniem.Pozdrawiam Serdecznie.

Obserwator

Zgadzam z jedną z poprzednich opinii, wynagrodzenie oficjalnie to najniższa krajowa , brak możliwości rozwoju, nauki czy awansu. Atmosfera w miarę możliwości przyjazna . Praktycznie notoryczny brak rękawic ochronnych. Co po niektórzy przełożeni niestety mijają się z prawdą na znaczącą niekorzyść pracownika. Dla nowych pracowników obiecanki bez pokrycia z późniejszym stażem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Darmet Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
B

Atmosfera w porządku ale nic poza tym. Wynagrodzenie niskie nie adekwatne do powierzonych obowiązków. Brak szans na awans i podwyżkę

On
@B

To prawda. Nie liczą się ze zdaniem pracownika. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@B

Ważne, że atmosfera w miejscu pracy jest dobra bo dla niektórych osób jest to jedna z najważniejszych kwestii by ze spokojem przychodzić do pracy. Napisałeś/aś, że wynagrodzenie jest niskie i nieadekwatne do powierzonych obowiązków. Czy możesz więc napisać jak duże są te obowiązki i jaka płaca by Ciebie satysfakcjonowała a jaka jest obecnie?

Nie ma w Białymstoku takiej firmy.

admin

Podziel się swoją wiedzą na temat rekrutacji w firmie Darmet Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza zależy kariera innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Darmet Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Darmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Darmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Darmet Sp. z o.o.