brak logo

Les Higiena Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Les Higiena Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 08:39
Macie wiedzę na temat firmy Les Higiena Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!
6
Ciekawy 2015-11-23 19:48
Czy kto podzieli się zdaniem? Jak wygląda praca przedstawicieli, jak wygląda godzinowo? jaki zakres obowiązków, czy da się godnie wypracować premie? Jakie narzędzia pracy otrzymuje PH?
kris 2016-05-16 14:58
rzeczywiście @viert ciekawe czy jest umowa o pracę i jakieś podstawowe wynagrodzenie. Jestem zainteresowany Specjalistą ds. Klientów Kluczowych i tego też tam nie napisali. Ale specjalista musi mieć doświadczenie w obsłudze klientów segmentu B2B i być samodzielny w działaniu
Zuzanna 2017-06-05 12:46
@kris czy udało Ci się dostać do pracy w Les Higiena Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jak przebiega typowy dzień na stanowisku Specjalisty ds. Klientów Kluczowych? Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Również zachęcam innych pracowników firmy do wyrażenia swojej opinii. Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę Les Higiena Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcę i trafiły właśnie na ten wątek.
Zostaw swoją opinię o Les Higiena Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Les Higiena Sp. z o.o.