Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń

Siemianowice Śląskie

Opinie o Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń

rrrrrr 2013-10-02 10:20:26
Pisanie pierdół o rzekomej poprawie w firmie przez Pana mecenasa i jego kolegę to mydlenie oczu. Nic się nie zmieniło poza tym że zamknięto 7 sklepów .Zatrudnianie na czarno to już reguła.Multi-Back to BANKRUT i tyle .
l''''''''''''j 2013-10-05 22:34:16
(usunięte przez administratora), nie wyciągnie pan firmy jeżeli nie będzie dobrego towaru bo to jest najważniejsze i tak kiedyś było(usunięte przez administratora) proponuję ściągnąć dobrego cukiernika który będzie wstanie to pociągnąć i to jest jedyna nadzieja dla firmy, miał kiedyś takiego który mu zrobił z piekarni cukiernię ale go chamsko potraktował, ja bym go przeprosił i poprosił go o pomoc ale oczywiście regularnie płacąc i tyle w tym temacie.
PRAC. 2013-11-28 08:40:57
NIE POLECAM ZAKŁADU PADAKA. PSEŁDO MECENAS I WŁASCICIEL OBIECUJA GRUSZKI NA WIERZBIE A NADL NIE PŁACA LUDZIĄ NA CZAS WYPŁAT.
BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY 2014-02-04 22:54:21
JEDNYM SŁOWEM-OSZUST-DRUGIM SŁOWEM-BANKRUT...
Sandra 2014-02-17 16:45:12
(usunięte przez administratora).Nie przejmuje się pracownikami ,którzy się zwolnili,są zatrudnieni następni naiwni .Uważajcie,a najlepiej nie składajcie CV, no chyba ,że ktoś lubi pracować za darmo.
KATon 2014-03-06 13:31:48
Ten zakład powinien nazywać się MultiKrach . Gość jest bankrutem , zapyziały i z durnym uśmieszkiem mecenas , mówi że sam pracuje za darmo i w dupie ma że pracownik nie ma na raty czy czynsz , Płacą pracownikom po 200-400 zł i to z wielką łaską , bo to prąd wyłączają i trzeba zapłacić , a to na towar zbierają żeby pracownicy mieli co robić , bo żadna hurtownia nie da im bez gotówki , wszędzie zadłużony !!!
Jednym słowem , aż dziw bierze że to jeszcze funkcjonuje , prości ludzie w końcu nie wytrzymają ciągłych obietnic i oszukiwania , swoją drogą dobrze było by zaprosić blisko znajdującą się TVP Katowice i nagłośnić te oszustwa wobec pracowników...

Ps. Czy Radca Prawny w tej firmie , może nakłaniać pracowników aby nie składali wniosków do sądu pracy ? bo jak mówi " i tak nic to im nie da " ?!
Sandra 2014-04-02 10:39:10
Do Pawła:tu nie chodzi o to, że wypłaty są opóźnione, ale ja nie mam ich w ogóle!!!Może mi coś poradzisz? Dodam,że się zwolniłam, żeby zrobić miejsce dla bardziej "pracowitych" i nie upominających się o swoje.A wypłaty nie mam za grudzień i styczeń !Kadrowa bezczelnie pocztą przysłała pasek,a PiT też się nie zgadza, bo obejmuje pieniądze, których nie mam.Bardzo czekam na Twoją odpowiedź!
alex62 2014-04-29 14:02:34
Znam firmę od lat pisać możecie wiele tylko pamiętajcie ja było dobrze to OK.
Teraz firmy brak to się skarżycie i narzekacie p.Dariusz to facet z jajami i wierzcie mi że jak by miał lepszych doradców to ta firma prosperuje do dnia dzisiejszego i dała by wam prace i dobre płace ,zadowolenie tylko nikt tego nie rozumie.FIRMA była z dużą klasą .Szacun dla p Darka
Sandra 2014-06-25 11:39:38
Ja też pamiętam jak było ok, i co się stało?Bo chyba nie można wszystkiego zwalić na pracowników? "Facet z jajami "nie ma honoru? (usunięte przez administratora)
niunia 2014-08-13 22:06:32
hej, może by się tak skrzyknąć i zrobić hepening przed firmą, zaprosić TV, gazetę, komu ile zalega wypłaty, bo Pan (usunięte przez administratora)żyje sobie jak pączek w maśle, przekształcił firmę, to znaczy multi back już nie ma, a są ci sami ludzie, w tym samym miejscu, liczy na to, że ludzie podarują pobory. (usunięte przez administratora)
niuniu 2014-08-18 23:02:10
Hej, zlikwidowali Multi back, razem z tym mecenaskiem otworzyli Direct sp. z o.o.(dobra nazwa dla firmy transportowej, hahhaha), a na sklepie firm. pisze Spichlerz..., idź sobie sprawdzić, pozdrawiam.
BYŁY PRACOWNIK 2014-08-19 15:08:27
MA NA CO ZASŁUŻYŁ...ZA OSZUSTWA...
Sandra 2014-09-26 15:01:29
Ja to żałuję, że tak późno odeszłam, ale byłam głupia!Teraz pracuje u zagranicznego pracodawcy, wypłatę mam przed czasem, wolne weekendy i dużo więcej zarobię.I wierzę, że ta krzywda i bieda, którą przeszłam przez Ś. kiedyś wróci do niego, ze zdwojoną siłą!
Sandra 2014-11-08 11:46:47
Dzięki za takie "zahartowanie " ...a firma Direct istnieje, komornik mi napisał.
Sandra 2014-11-08 11:50:27
Są tutaj ludzie , którym Ś. zalega z pieniędzmi ?
były pracownik 2014-11-09 22:50:44
Rodzina (usunięte przez administratora)chciała się dorobić na biednych,schorowanych,często nieporadnych ludziach.Za wykonaną pracę trzeba ludziom płacić,tylko oni tego nie wiedzieli.Zatrudniali wiele
osób na czarno i myśleli że mają murzynów do roboty.Jak murzyn zażądał pieniędzy to wielkie halo , czego tak naprawdę chce Traktowano pracowników jak złodziei ,bo się upominali o swoje. Na ludzkiej krzywdzie
majątku nie zbudujecie,wcześniej czy póżniej los się na was zemści i wystawi odpowiedni rachunek .Do dnia dzisiejszego wiele osób nie ma wypłaconych wynagrodzeń.Pan (usunięte przez administratora)przekształca firmy,a ludzi ma w głębokim poważaniu.Mimo że wiele byłych pracowników ma prawomocne wyroki sądowe ,nic sobie z tego nie robi, tak On jak i jego żona .Czekają chyba na wizytę komorników,może wtedy coś się ruszy.
Ludzie nie dajcie się oszukiwać takim hienom i walczcie o swoje.
experimental 2014-12-15 23:17:03
Byłem/am tam osatnio. Tzn w byłym Multi Backu teraz Direct spółka z.o.o
I co? Baśka z Bronią dalej pracują i to za 70 zł dziennie ! I jeszcze nie mają wypłacane na czas . Śmigoń wymaga wile a towaru nie ma ! Ale Baśka i Bronia też wiedzą jak byłą sprawę w sądzie na śmigonia mają , a dalej u niego pracują ... Chociaż Baśka też fałszywa tak gada na śmigonia ,a jak on zejdzie na hale to koło niego skacze... Oj i jaka milutka dla Niego jest , że bez mydła do dupy by mu weszła ... ( fałszywa jest strasznie) . Co więcej pisać Multi Backu nie ma..! A Direct spółka z.o.o długo nie pociągnie !
motyl 2014-12-17 23:30:08
zalocie wszyscy swoja firme z taka iloscia ludzi zamowieniami kardami itd i zobaczymy jak wam pojdzie ! jak byla piekarnia na farklandach i wszyscy ja okradali na prawo i lewo to bylo ok ! kazdy smial sie ze ma wypate kase na lewo i towar do domu bo tak chyba bylo co nie?! ci co tak robili wiedza o czym mowa... kazdy wynosil czestowal sie wszystkim i do domu reklamowki nosil a teraz przez takich ludzi piekarni nie ma i zastanowic sie trzeba dla czego? bo przez ssamego smigonia na pewno nie! ...
Sandra 2015-02-03 21:33:37
maks co ty chcesz weryfikować?Superlatywy to były lata do tyłu!Żadnej współpracy i pracy u tych ludzi!Nawet ich bliscy znajomi z tej samej branży byli w szoku jak się dowiedzieli, że nie wypłacił tylu osobom do dziś zaległych wypłat!Ekspedientka Ś. pracuje teraz u nich.
wik 2015-03-19 21:21:26
coś wam napisze o właścicielu p.Dariusz Śmi... i jego małżonce, to ludzie bez papierów na prowadzenie tej działalności (dokumenty zostały kupione-"czelanicze"). Śmigoń wszystkich pracowników traktuje z góry i oficjalnie że są złodziejami i jego żona również. Jeśli chcecie pracować to szukajcie innej firmy. Firma Śmigonia to firma-pracuj i nie proś o wynagrodzenie-bo na twoje miejsce mam 10 chętnych...
doctor 2015-06-11 19:45:24
zbankrutował
Beatka 2015-06-16 22:36:52
To nie jest chyba prawda,przecież by mi powiedział,to z czego mi teraz będzie płacił za lody,a te jego rurki z kremem, jakie były pyszne mniam,mniam.......
BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY 2015-06-24 12:54:47
JEDNYM SŁOWEM OSZUST-DRUGIM SŁOWEM-BANKRUT ! .....TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ
NAWET NIE PŁACILI LUDZIOM SKŁADEK ZUS,A WYNAGRODZEŃ NIE MAMY DO DZIŚ WYPŁACONYCH,
MIMO WYROKÓW SĄDOWYCH I SPRAW KOMORNICZYCH.
OMIJAJCIE PIEKARNIĘ D.ŚMIGONIA Z DALEKA ,BO SZKODA ZDROWIA ŻEBY SIĘ W NIEJ
ZATRUDNIAĆ,CHYBA ŻE CHARYTATYWNIE !
BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY PRZEZ ŚMIGONIÓW 2016-03-17 00:46:01
LICYTACJA PIEKARNI ODBĘDZIE SIĘ 13.04.2016 GODZ.14.00
SPRAWĘ PROWADZI KOMORNIK HEJNIAK-MISIOREK SIEMIANOWICE
NA OKRADANIU LUDZI DALEKO NIE ZAJECHAŁ.
LUDZKA KRZYWDA SIĘ ZEMŚCIŁA I WYSTAWIŁA MU ODPOWIEDNI RACHUNEK
TERAZ ON Z ŻONĄ NIECH ŻEBRZĄ O KROMKĘ CHLEBA ,TAK JAK MY SIĘ PROSILIŚMY O SWOJE WYPŁATY. ZA 3 MIESIĄCE PRACY NIE DOSTALIŚMY ANI GROSZA.NIE OBCHODZIŁO ICH ZA CO
LUDZIE BĘDĄ ŻYĆ I ROBIĆ OPŁATY.SAMI ŻYLI JAK LORDY I NISZCZYLI GODNOŚĆ PRACOWNIKÓW KTÓRZY NA CZARNO BEZ WYNAGRODZENIA HAROWALI JAK WOŁY,ABY IM ŻYŁO SIĘ DOSTATNIO .KONIEC Z OBOZEM PRACY - JESTEŚMY JUŻ WOLNYMI LUDŻMI I NIE MUSIMY JUŻ BYĆ NIEWOLNIKAMI RODZINY ŚMIGONIÓW
mireek 2016-05-15 20:22:11
no własnie na pewno tak musi być, ale ktoś wie jak sparwa się skończyła?
Zostaw swoją opinię o Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń