Opinie o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Opiszecie co się dzieje w tym roku na magazynie? widzę ze tu komentarzy od minimum roku jak nie dłużej już nie ma… też bym chętnie poznał szczegóły odnośnie tego całego UDT. Ogólnie jak sam magazyn jest wyposażony? czym się jeździ?

Mateusz Nowy wpis

Dzień dobry. Jakie są zmiany na magazynie w firmie? Czy jest to praca dwu czy trzy zmianowa? Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako nowy pracownik z doświadczeniem i UDT?

Nie polecam pracy ponieważ tam nie szanuje się ludzi zwłaszcza jak jest nowy traktują ciebie jak szkodnika gorzej , cóż a pracodawca nie dba o dobro i bezpieczeństwo pracownika pracują tam też Ukrainki .Pracowałam wiem jak to jest tam właśnie jedna z Ukrainek pobiła mnie policja została wezwana przeze mnie na zakład mistrz pełni funkcję majstra na zmianie kłamała wyśmiewała nawet przy policji wręcz że nic nie stało się sprawą do sądu trafiła kłamała że zadba o to aby ze mną styczności po zajściu nie miała jeszcze 3 krotnie przyszła tam gdzie ja byłam grożąc dopiero jak poszłam do majster że 3raz była u mnie to zareagowała i odelegowała ją do innej części wkońcu.Ale później dano mi wypowiedzenie a Ukrainkę pozostawiono można się domyślić jaka byłam w szoku że taką decyzję podjęto. Sprawa toczy się w sądzie .

dejfi
@Gość

Dramat z czytaniem tych wypocin, interpunkcja w szkole chyba została...

KBD Nowy wpis
@Gość

Dobrze, że dostałaś za swoje zachowanie, brawo dla Ukrainki

@Gość czyli nowi pracownicy mają ciężko?

KBD Nowy wpis

Nie, po prostu ta kobieta, która to pisała ma zaburzenia psychiczne. I z najprawdopodobniej tego też powodu, że użerał się z nią każdy, dostała wypowiedzenie. Potem podała zakład do sądu. Sprawa trwa dalej, co tylko pokazuje nieudolność sądownictwa w Polsce. Każdy normalny kto miał styczność z tą panią, szybko wyrzucił by ją z pracy.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. na stanowisko Operator linii cukierniczej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janosik

Nie zawsze jest z górki, czasami przychodzi gorszy moment!

ducksaysquak

Dyrektor cwaniak warszawiak nie zna sie na niczym , naklada makaron na uszy prezesom a oni to lykaja jak glodne mewy . Marketing (nie wiem czy ten dzial tak mozna nazwac) promuje produkty , ktorych wiecej sie rozdaje niz sprzedaje ...Firma zero profesjonalizmu , zarobki najnizsza rynkowa , zdeycdowanie nie polecam

Słodki ;)
@ducksaysquak

Bałtyk ma bardzo dobre produkty, ale brakuje działań na mocniejsze zaistnienie w "rynku"... a czas ucieka.... za chwilę nic nie zostanie z tortu... tylko Trójmiasto ( jak lokalna manufaktura) no i może eksporcik w silne skupiska "polonusów"... A detal leży, sieci leżą... dystrybucja leży, półki - brak, działań brak... Takie dreptanie w miejscu bez strategii i wizji, bo kategoria przecież rośnie... Czas na zmiany... Nie śpimy... sprzedajemy... ;)

Pola

Firma płaci i wymaga ale niestety nie wszystkim się to podoba. dobry pracownik nie narzeka na firmę.

Giena

Nie polecam pracy tam. Czas zatrzymał się w tej firmie, może nie na 1923 r. ale tak 20 lat temu. O pracowniku nie myśla w ogóle, typowy prywaciarz, wycisnąć jak najwiecej jak najmniejszym kosztem. Spychologia i balagan.

Olga

Dobra firma , wypracowała sobie wyróżnienie jako dobry pracodawca!! Niestety maruderzy są wszędzie.

Sami
@Olga

Z pewnoscia za porazajace wynagrodzenia prestiz i organizacje . Ta firma to (usunięte przez administratora) na kolkach

lola

jak wyglądają miesięczne praktyki lub staż dla technologów żywności w tej firmie? polecacie?

Realista

szczerze odradzam pracę w ZPC Bałtyk! Bardzo niska kultura firmy, zarządzający mało profesjonalni, dorwali się do władzy i pomiatają ludźmi, nie mają pojęcia o zarządzaniu pracownikami, nie mają do nich szacunku, szukają tylko wyrobników, wszystko ma być na ich warunkach, nie liczą się z opinią pracownika, spychologia. Zatrudniają "swoich". Pensja słaba, nieadekwatna do wykonywanej pracy. Strata czasu i zdrowia.

kałpan

Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

zic
@kałpan

niestety pracują jak jest dużo pracy

Fif

no czyli to w sumie normalka, ważne,że jest praca wg mnie

xxx

no nic ciekawego w tym Bałtyku :(prace rozdzielają na bieżąco czyli tam gdzie potrzebują tam rzucają a jak nie ma na produkcji to na myjke i jedziesz z tym koksem do bólu.Płaca przez agencje słaba i kompletnie się nie opłaca a już tym bardziej nadgodziny i nocki,porażka.Jedyny plus to można poznać ciekawych fajnych ludzi i to tyle w tym temacie.

xxx

nie ma jeszcze opini na temat tego zakładu?bardzo by mi pomogła w podjęciu decyzji....szkoda...

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leona Droszyńskiego 8 lok. 11
    80-381 Gdańsk

Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.