DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lidia

Hej, znalazłam jakieś starsze oferty i myślę, żeby się nie skontaktować z nimi i nie spytać, czy nie ma nowych wakatów. Głównie to interesuje mnie przedstawiciel handlowy. Tylko czy to jest tradycyjna praca czy jakiś MLM?

@Lidia

Witam, obecnie poszukujemy PH do pracy w systemie 95% (praca zdalna) / 5% (praca w terenie).

Beata
@Marek

A jak wygląda praca w terenie? To są jakieś wyznaczone dni pracy w terenie? Do pracy zdalnej firma udostępnia laptop oraz telefon służbowy? Czy zdalnie można pracować w dowolnych godzinach? Ile idzie zarobić razem z premią na tym stanowisku?

@Beata

Obecnie, średnie wynagrodzenie najlepszych PH wynosi ok. 10 tyś zł netto. Poszukujemy PH w trybie jak wyżej czyli 95% zdalnie i 5% w terenie. Praca w biurze firmy. Samochód służbowy tak do pracy w terenie. Nie ma pojęcia pracy w dowolnych godzinach, PH pracują od 08.00 do 16.00.

@Beata

Tak firma dostarcza narzędzia typu: biurko typu fly-desk, telefon kom., laptop, tablet oraz samochód.

Beata
@Marek

Z telefonu i auta można korzystać również prywatnie? Ta praca w terenie jest określona ilością dni w miesiącu lub też godzin? A jak ktoś się uprze, to może mimo to pracować stacjonarnie zamiast zdalnie? 10 tyś netto to jest kwota jaką się dostaję na początku zatrudnienia?

@Beata

Dzień dobry, Szukamy osób do pracy w siedzibie firmy, czyli Dyzinie. Nie trzeba się na nic upierać, wystarczy realizować politykę firmy. Wyjazdy są okazjonalne, w zależności od tego na którym terenie się operuje. Przeliczając na dni to jest to ok. 5 dni roboczych na kwartał. Samochód służy do takich wyjazdów. Czasami jak szkolenie jest w niedziele to podobnie. Wynagrodzenie, jest uzależnione od wyników. Podaną kwotę można zarabiać od początku przy założenie że jest się b. dobrym w tym co się robi. Firma szuka przedstawicieli handlowych umiejących pracować zdalnie - zaznaczam jest do b. trudna praca, wymagająca szerokich kompetencji miękkich i twardych. Firma nie szuka osób: - chcących zarabiać dużo, niebędących ph umiejącymi pracować zdalnie; - chcących pracować, bo jest praca ...; - które są dostawcami i nie nie widzą różnicy miedzy ph i dostawcą; - nie są gotowe na zmianę sposobu pracy; - które nie kochają sprzedaży ...;

Zofia
@Marek

Czy osoby które mają doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta a nie koniecznie jako ph też są mile widziane podczas rekrutacji? Chętnie spróbowałabym swoich sił aplikując. Będę wdzięczna za informacje

@Zofia

Dzień dobry, Tak, my szukamy osobowości, osób z charakterem, doświadczenie to atut ale nie warunek. Proszę składać CV i próbować, zgodnie z maksymą jeżeli próbujesz strzelać na bramkę to gol jest tylko kwestią czasu ... :)

Grażyna
@Marek

Serio, osobowość i charakter się liczy? Ale jak ot sprawdzić obiektywnie? Znaczy, zatrudniania jest osoba, która zrobi swoją osobowością najlepsze wrażenie na rekruterze? Czy są testy osobowościowe?

@Grażyna

Nie ma testów, jedyne test to rynek, osoby bez osobowości i charakteru nie mają szans w sprzedaży. Rynek weryfikuje to bezwzględnie. My możemy pokazać techniki sprzedażowe, sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dać narzędzia.

@Lidia

Witam, Zapraszam do złożenie CV na adres: grehen@grehen.com.pl. Odpowiadając na Pani pytanie, nie to nie jest mlm. Szukamy PH do dektora B2B, zatrudniamy tylko na uop plus premie i nagrody. Miejsce pracy Dyzin 21B + okazjonalne wyjazdy do klientów na powierzonym terenie.

HY
@Marek

Podłączę się do pytania. Czy Państwa firma ogłasza się w portalach internetowych (typu gowork czy pracuj.pl)? Czy raczej ofert pracy trzeba szukać albo bezpośrednio pod adresem firmy (stacjonarnym albo internetowym)?

@HY

Dzień dobry, tak ogłaszamy się na tych portalach, ale zachęcam również do składania CV bezpośrednio w firmie.

Ewa Nowy wpis
@DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To ma się większe szanse jak osobiście złoży się cv, od razu jest szansa, że firma zaprosi taką osobę na wstępną rozmowę? Czy, jeśli w sieci nie ma aktywnych ogłoszeń to warto aplikować również w ciemno, daje to jakieś perspektywy na zatrudnienie?

Nowy wpis

@Ewa

Dzień dobry, nie ma żadnych preferencji, można złożyć CV w dowolnym momencie. Szanse wszyscy mają takie same. Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji to CV trafia do działu administracyjnego, który decyduje co dalej z kandydatem.

JU Nowy wpis
@DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy taka aplikacja odłożona na później ma jakiś "termin ważności"? Chodzi mi o to, przez jaki czas można mniej więcej spodziewać się jakiejś odpowiedzi - pozytywnej bądź nie. Czy mogą to być tygodnie, miesiące, może lata?

Nowy wpis

@JU

Dzień dobry, aplikacja nie ma terminu ważności. Zawsze po zakończonej rekrutacji informujemy kandydatów o jej wyniku, nawet jeżeli nie mamy oferty (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy pracodawca idzie na rękę?

Aleksandra

Zaczęła się właśnie rekrutacja i chodzi tu o posadę handlowca ds. kluczowych klientów. Zapewniają, że sa te premie od wyników sprzedażowych. Czy znacie, jak wygląda wzór lub system liczenia prowizji? Jest stały % prowizji, czy jest to jakoś zależne np. od stażu pracy w firmie? Osoby z większym stażem mają większe prowizje?

@Aleksandra

Witam, jeżeli złoży Pani CV i zostanie przez nasz zaakceptowana, pierwsze spotkanie, odbędzie Pani ze mną. Wynagrodzenie jest dwuczęściowe: podstawa (nowy PH nie zawsze zaczyna od najniższej - pytanie jak przejdzie rekrutację), obecnie: 3,5; 4; 4,5; 5 tyś zł netto - zależna od stażu i wyników, plus nagrody / prowizje uzależniane od wyników: sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów, zadań tu i teraz itd. Czy jest klucz do wyliczana tych rzeczy? Tak jest taki klucz, każdy PH może samodzielnie to wyliczyć, innymi słowy walcząc o wynik, z góry wiadomym jest o co się walczy. Jeżeli pojawią się pytania proszę o kontakt. Marek

Arek

Abstrahując od tej Pani, bo nie chcę wdawać się w czyjeś osobiste sprawy, zapytam tylko, za co można tu stracić pracę, i czy to częste zjawisko w firmie? Chcę po prostu wiedzieć, czy nie wręcza się tu wypowiedzeń lekką ręką, i jak bardzo trzeba się postarać, by stracić robotę?

@Arek

Panie Arku, Dziękuję za pytanie. Trzeba się bardzo postarać, żeby otrzymać wypowiedzenie. Myślę, że nikt o zdrowych zmysłach nie robi tego od tak. Zdarza się to niezwykle rzadko, ale się zdarza. Kolejność wydarzeń jest zawsze taka sama, czyli rozmowa, druga i kolejne, upomnienie, nagana, zwolnienie. W przypadku Pani, która rozpętuje burzę w szklance wody, na szczęście, czując pismo nosem, sama złożyła wypowiedzenie, za co serdecznie jej dziękuję, bo uwolniła mnie od tego przykrego obowiązku. Myślę, że jak ktoś chce pracować i jest uczciwy wobec siebie i innych to wszędzie znajdzie pracę na długie lata, również u nas. Pozdrawam.

Pani Martyno, To co Pani pisze uderza tylko w Panią i potwierdza słuszność nagany jaką Pani otrzymała. Poza tym sama Pani się wywaliła. Proszę wyciągnąć wnioski, zmienić postępowanie i będzie dobrze.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jaka jest kultura pracy w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Dodali nowe ogłoszenia 9 listopada na GoWork.pl.

Katarzyna

Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyc w procesie rektutacyjnym - proces kilkuetapowy - dotarłam do 2 etapu..niestety byli lepsi ode mnie - a dlaczego niestety - poniewaz na "dzień dobry" daje sie odczuć miłą przyjazną atmosfere a warunki pracy (w tym finansowe) całkiem w porzadku. Podczas rozmow kwalifikacyjnych nie ma się odczucia że rozmawia sie z Prezesem Szefem czy Dyrektorem - rozmowa bez spięcia a raczej na luzie i z uśmiechem. Praca na stanowisku sprzedstawiciel handlowy jest pracą stacjonarna.

Doma
@Katarzyna

A ile jest łącznie etapów, powiesz co się odbywało na pierwszym i drugim etapie? Jaka pensja była przewidziana dla nowych pracowników? Można było się trochę ponegocjować o wyższą kwotę?

@Doma
@Doma

Mi podziekowano po 2 etapie..obydwa to zwykle mile rozmowy..troche opowiadanie o sobie..odpowiadanie na pytania..na 2 etapie bylo kilka zdan o pracy i obowiazkach.. jak wyzej pisalam luzne mile rozmowy.. co do wynagrodzenie to jest 2skladnikowe plus ewentualna premia..a czy mozna bylo negocjowac o wyzsze? Zawsze mozna..ja nie negocjowalam bo uznalam ze jest bardzo w porzadku.. wychodze z zalozenia ze najpierw pytam o zakres obowiazkow a pozniej rozwazam wysokosc wynagrodzenia..a tym bardziej jego negocjacje

Basia
@@Doma

Te dwa etapy w jakim czasie się zamknęły? Długo trwał cały proces rekrutacji od wysłania cv? Nie wiem czy warto mi aplikować gdyby trwało to mega dugo.

Heniutek

Witam, na jakie zarobki mozna liczyc na start na produkcji osoba z doswiadczeniem ? Warto aplikowac ?

Pani Karolino, Szczerze mówiąc, czytając Pani wpis przecierałem oczy ze zdumienia. W firmie pracuję już kilka dobrych lat i nie zgadzam się z tym co Pani napisała. Normalnie nie reaguję na takie wpisy, ale teraz Pani przekroczyła wszystkie granice przyzwoitości. Chętnie pracuję w tej firmie do emerytury, bo atmosfera jest naprawdę dobra (wiadomo czasem, jak wszędzie, zdarzają się drobne nieporozumienia, które są szybko wyjaśnianie). Dzieje się to przede wszystkim za sprawą „Szefa”, który o nią dba. Uśmiechnięty, życzliwy z dobrym słowem dla każdego pracownika. A „rozumu” to on ma aż nadto! Miałem co prawda chwilę wątpliwości, jak zatrudniał ludzi w największej pandemii. TAK! Nie zwalniał, a zatrudniał! (Poza Panią, pracują do dziś). Nikomu włos z głowy nie spadł i mimo ogólnej globalnej złej sytuacji chciało się działać, żyć i pracować! Do podjęcia m.in. takich działań potrzebny jest rozum, odwaga, niesamowity charakter i osobowość, o stalowych nerwach nie wspomnę! Myślę, że miała Pani ogromne szczęście spotkać na swojej krętej drodze człowieka takiego, jak „szef”, jego faktycznie przemiłego ojca i innych ludzi z zespołu, dzięki którym firma wciąż odnosi sukcesy i się świetnie rozwija! Życzę Pani dużo zdrowia i osiągania jak największych szczytów! Tylko proszę przy tym pamiętać, że to co dla Pani będzie szczytem dla „bezrozumnego szefa” będzie zapewne dopiero drogą do pierwszego wzniesienia przed prawdziwą wspinaczką na szczyt!

Dorota

A kojarzysz czy te zwolnienie było konieczne z powodu zbyt dużej ilości pracowników czy może szukali zaraz kogoś na swoje miejsce? Bo jeśli mieli za dużo pracowników no to wiadomo że na kogoś musiało paść..

Dziś złożyłam wypowiedzenie. 7 miesięcy i o 7 za długo. Firma, w której kultura i zasady nie obowiązują, w której na porządku dziennym jest obgadywanie za plecami współpracowników na taką skalę, że ciężko ogarnąć to rozumem. (usunięte przez administratora) Wprowadzenie do firmy i szkolenie było farsą. Od początku były mi wytykane najmniejsze błędy i zawsze padało raz ci pokazałam musisz sobie poradzić, każdy błąd piętnowany i każdy urastał do ogromnej rangi, mylić nie mogłam się tylko ja, koleżanka (usunięte przez administratora) miały do tego prawo, dodatkowo to im należały się wyższe rabaty pracownicze, niż ten który jest ogólnie przyjęty w firmie dla wszystkich pracowników, na co wpadłam zupełnie przypadkiem. Ciągłe podkreślanie, że przyszłam w czymś nowym do pracy jest już tyko wisienką na torcie. Moja poprzedniczka na tym stanowisku wytrzymała tylko tydzień, mogę być z siebie dumna. W żadnej firmie nie spotkałam się z taką kulturą pracy (a raczej jej brakiem), pracowałam zarówno w korporacjach jak i małych rodzinnych firmach, przykre jeśli osoba, która powinna dawać przykład przenosi na grunt zawodowy swoje prywatne frustracje i bolączki. (usunięte przez administratora)

Handlowiec

Moja wcześniejsza opinia była mocno chaotyczna. Obecnie handlowcami zarządza merytoryczna osoba. W okresie pandemii i zamknięcia rynku firma zachowała się z kasą, nikogo nie zwolniła i utrzymała zatrudnienie, nawet mnie mocno niepokornej. Dlatego cofam co powiedziałam wcześniej. Obecnie jest bardzo trudna sytuacja na rynku, ale mamy czym handlować i jest ok. z tego co mówił szef szukamy handlowców i jak sam mawia dostawcom dziękujemy :).

Witam, zastanawiałam się nad pracą w laboratorium/ technolog. Czy ktoś z obecnych/ byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć? Nie chodzi mi o dział handlowy tylko o laboratorium lub produkcję. Z góry dziękuję!

Sylwa

Hej, jest ogłoszenie na stanowisko technologa. Proszę powiedzcie mi o atmosferze w tym dziale. Prosto jest się dostać? Czy pensja jest wyższa od "średniej krajowej" czy nie ma co liczyć? W innych firmach płaca technologa to od 5tyś netto w górę. Czytając poprzednie komentarze, które są totalnie skrajne nawet nie wiem czy czekać na odpowiedź :) Pozdrawiam.

Sylwa

Z tego co widziałam byla rekrutacja na technologa. Widocznie coś się zmieniło

@Sylwa

Pani Sylwio, rozmawiałem z koleżanką od rekrutacji. Jeżeli jest Pani chętna do pracy proszę złożyć CV. Na dziś firma nie szuka technologa ale jest sporo pracy w labo i przy różnych projektach. Kto wie może coś się pojawi

Syla
@Tomek

Panie Tomaszu, Dziękuję za informację, cv składałam na stanowisko Mlodszy technolog-Laborant, która wygasła 3 dni temu na portalu pracuj. Aplikacja została otwarta, ale zero odpowiedzi. Dlatego postanowiłam napisać tutaj, czy coś wiadomo na temat rekrutacji. Z Pana wpisuj wynika że rekrutacji nie było. Także nie wiem czy jest sens wysyłać bezpośrednio.

Witam, byłem wczoraj na rozmowie w sprawie pracy na przedstawiciela, rozmowa krótka i konkretna, czekam na odpowiedź. Miałem okazje rozmawiać przed firma z jednym z ph, mówi że pracuje od kilku lat i jest ok. w czasie korony firma nie zwalniała pracowników i ph.

@Andrzej

Wczoraj byłą niedziela? firma pracuje w niedzielę?

Marika

Dzień dobry Zastanawiam się nad wysyłaniem zapytania o pracę do Grehen. Proszę o opinię. Skłania mnie łatwość dojazdu bo mam przez przysłowiowy “płot„. Czy jest to dobre miejsce pracy dla młodej osoby znającej język angielski, z wykształceniem wyższym nietechnicznym? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Obiektywny

Cześć, a ja polecam, jestem od kilku miesięcy, cały czas alternatywnie szukam czegoś, bo czytałem poniższe opinie, ale im dłużej tu jestem tym bardziej mi się podoba i chcę zostać - jak widzę większość opinii nie pokrywa się z prawdą. Jestem ph od lat i nie spotkałem się tu z technikami wciskania, wręcz przeciwnie, sukces robią osoby mega relacyjne. Zdecydowanie jest to praca dla osób, które pracują relacjach i potrafią je budować. Tu widzę największą trudność tej pracy, trzeba umieć budować relacje. Prezes jak to prezes ostry ale ja nie mam z tym problemu. firma ma 30 lat to chyba o czymś to świadczy. Pensja jest tak "niska" że niektórzy ph wchodzą na wyższy próg podatku dochodowego. Ja nie narzekam. Wszystko jest na papierze i legalnie, trzeba działać, żeby do tego dojść.

Magda

Pracowałam w tej firmie jakis czas temu i jakież było moje zadziwienie, kiedy po 2-3 miesiącach pracy znalazłam na tym portalu peany na temat firmy w ...swoim imieniu. Niestety nic z tym nie zrobiłam, bo bałam się , ze szybciutko z niej wylecę, kiedy się ustosunkuję do tej sytuacji. Rozumiem, że każdy ratuje swoje dobre imię i tworzy pozytywny PR jak tylko się da, ale niesmak pozostał i też było to kolejnym argumentem do szybkiej ewakuacji z tej firemki. Obiektywnie- jasne, da się zarobić czasami jakies sensowne pieniądze, zarabiają je w głównej mierze ...panowie, nadrabiający prezencją, umowy- jak najbardziej o pracę, oczywiście najniższa możliwa stawka. Pomimo ponad 10 letniego doświadczenia w branży kosmetycznej, nie odnalazłam sie w firmie, która powiela tylko rozwiązania rynkowe, nie jest nowatorska i nie podażą za trendami ( oprócz niewielu wyjątków potwierdzających regułę), szczycąca się tym, ze nadal sprzedaje produkty, które sie sprzedawały 20 lat temu. Na podsumowaniu kwartału prezes, czy też syn prezesa,z dyplomem z psychologii, potrafił "motywować" słowami - Magda, moze zmień perfumy, nie wiem dlaczego nie masz wyników, może śmierdzisz? Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki oraz" prezesa" Marka, czekając na kubeł pomyj, które zaraz się wyleją :)

Jesteśmy świeżo po spotkaniu z całą ekipą. Myślę że szef tego nawet nie czyta. A mi forma pani wypowiedzi nie pasuje bo znam człowieka i firmę, dlatego zabrałem głos. Anegdotki o zapachach znam i często o tym mówimy, podobnie jak o wyglądzie. Myślę że niepotrzebnie wzięła to Pani zbyt dosłownie. Na tym kończę o trzeba robić cyferki. Powodzenia.

Janko

Pracuje od 4 miesięcy. Jest ok. Byłem na wigilii i poznałem całą ekipę. Zapraszam jest ok. Dobre samochody i wysokie podstawa. Starzy PH mają kosmiczne podstawy ale wyniki też robią z kosmosu. Na tą chwilę jest ok. Ja się nigdzie nie wybieram.

Handlowiec

Praca w tej firmie na początku wydawała się szczałem w 10! Niestety po krótkim dramat! Kierowniczka... Osoba na tym stanowisku bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, bez doświadczenia w handlu. Jedynie co umie to pokazać, że nie ma nastroju więc na poprawę pojedzie handlowców i chce chce... A coś od siebie? Czy tylko poklepanie po ramieniu pseudo prezesa po tatusiu, a raczej dzięki tatusiu. Jego sztandarowe zdanie partner nie handlowiec... Ale gdzie zamówienie po 1 wizycie... Firma zaściankowa z wielkimi aspiracjami... Prezes pensja obraża i zaprasza szanowna Pani kierownik na szkolenie a wraca się ze swoimi rzeczami pociągiem. Produkty daleko odbiegają od konkurencji, trzeba klientka wciskać jak (usunięte przez administratora)bo inaczej nie da rady. Szczerze szkoda czasu. Nie Polecam.

tomek
@Handlowiec

Niestety to co piszesz nie pokrywa się z prawdą. nie znasz jakości produktów i nie powinnaś się na ten temat wypowiadać. Firma zatrudnia tylko na umowy o pracę. Nie ma innych form zatrudnienia w naszej firmie. Życzę Ci powodzenia i proszę o wstrzymanie się od nieprawdziwych opinii. Szukamy osób które zaangażują się na 100% i potrafimy się odwdzięczyć!

Katarzyna S.

Pracuję w tej firmie od ponad 4 lat. Moja przygoda z Grehen była zupełnym przypadkiem, ale szef firmy dostrzegł moją pracowitość, intelekt i inne cechy których sama do końca nie byłam świadoma. Awansowałam już czterokrotnie i nie zamierzam na tym poprzestać. Firma stale się rozwija dzięki czemu zarobki są coraz większe. Ogólnie na finanse nie narzekam. Chciałbym zwróci tylko uwagę osób czytających że główne uwagi w dziele handlowym są od osób (będących na rozmowie) lub pracujących lata temu i przez krótki okres. Czym jest to spowodowane? Tym iż nie przeszli przez weryfikacje jak również chcieli by zarabiać od razu kokosy nie robiąc nic. Handlowców mamy z wieloletnimi stażami i nie są zwalniani ani nie odchodzą. Praca Przedstawiciela zwłaszcza w branży beauty jest wymagająca i nie każdy się w niej odnajduję.

Mariusz
@Katarzyna S.

Fajnie, że tak dobrze piszesz o firmie i możesz rozwijać swoją karierę zawodową. Czy w związku z tym uczestniczysz także w różnych szkoleniach lub kursach i czy inni pracownicy na niższych szczeblach także mogą brać w nich udział?

Lidia

Każdemu może zdarzyć się jakiś błąd. Ja też szukam jakichś opinii o pracy w Grehen. A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

paweł_lub

Witam, pracowałem w tej firmie 6 miesięcy jako PH. jest duża grupa przedstawicieli, każdy ma swój teren. to co w ogłoszeniu pokrywa się z rzeczywistością. Na rozmowie wydawało mi się że pracodawca straszy że jest ciężko i sprawdza reakcję, ale naprawdę jest ciężko. Są tcy który się udaje i robią super wyniki i tacy jak ja którzy polegli, to nie moja bajka. Ale szef jest ok. warunki pracy też, można się przyczepić do raportowania, ale to jest wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Celestynów

• Jak się pracuje w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ