Rogum Kable Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Rogum Kable Sp. z o.o.

anonim 2011-11-19 11:51
Ha ha ha ta opinia to chyba jest bardzo bardzo nieaktualna. Ta firma to dno. Brak jakichkolwiek ludzkich warunków do pracy. Bałagan czai się za każdym rogiem.
rumunia 2016-01-12 23:48
firma oszukanie
iwo 2016-11-14 15:31
To firma ,która nie szanuje pracowników . Pracownicy wypracowują tam milionowe zyski a w zamian otrzymują zamiast pensji jałmużnę najniższą krajową ,wypłacaną w ratach po 500 zł żenada .
Marcin K. 2017-01-29 19:41
Zdecydowanie nie zgadzam się z waszą opinie Ta firma dba o pracowników. To jest nie prawda ze wypłacają po 500 zł, tylko płaca całą pensję z premią. Myślę, że wypowiedzi są sfrustrowanych pracowników.
lysy 2017-03-29 16:43
to tylko twoja opinia marcinie k. nie wiem od kogo to uslyszales. w rogum nie pracuje i nie pracował żaden marcin k. w mojej opinii to najgorsze miejsce do pracy w pruszczu, a nawet trójmiescie., a zarzad nie szanuje tam nikogo. ludzie, przestrzegam!! warunki pracy na produkcji, a zwlaszcza szatnie pozostawiaja duzo do zyczenia (to straszne, jak mozna w takich warunkach sie przebierac?), brak sensownych naprawde rozwijajacych czlowieka szkolen,szkolen, jakies dziwne umowy, kierujacy scisle podporzadkowani dziwnym decyzjom zarzadu.
Zostaw swoją opinię o Rogum Kable Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rogum Kable Sp. z o.o.