Maxfrut Sp. z o.o.

Jarogniewice

Opinie o Maxfrut Sp. z o.o.

bamber@wp.pl 2015-02-26 20:42:11
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma na czele z tym złamasem wegenke czy jak mu k...a piszą ogłaszają że potrzebóją a i tak nie zatrudnią i ani nie raczą dać odpowiedzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zajebane
Jacek z dębca 2015-03-06 13:27:38
kierownik (usunięte przez administratora) to jedno wielkie nie porozumienie,na niaczym sie nie zna,zeby nie był szwagrem Wegenki kopał byu rowy,izabela szubarga tylko błyszczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wali focha,duzo obiecuja a nie płaca,w dodatku mechanik to przyjaciel (usunięte przez administratora) ,umie tylko gadac a nawet z dzieciecym rowerkiem sobie nie poradz5 f5r0a t6 w5e325e sza0b56 bez *rzysz36sc5
Bingo 2015-07-01 10:05:19
Pani Prezes chowa głowę w piasek , przez dwa tygodnie potrafi nie odbierać telefonów , deklaracje słowne nic nie warte , szkoda czasu i zachodu dla tej firmy
luna 2015-08-04 19:14:17
Pracujcie Nie zajmujcie się kierownictwem.Stawka dobra.Trochę na wariackich papierach ale bywa gorzej
@peopel 2015-11-24 15:57:15
Szkoda poświęcać SWOJEGO cennego czasu na współpracę z tą firmą. Jaka jakość produktów- niech każdy oceni. Ja mam odmienne zdanie. Ogólnie to banda cwaniaków i partaczy. Każdemu, kto choć przez chwile się waha czy rozpocząć współpracę z Tym kontrahentem- zdecydowanie odradzam. Ocena: poniżej wszelkich norm, nawet BHP.
x 2016-02-16 15:38:29
Dno nie firma, już byli zgłaszani do Inspekcji pracy
bos 2016-03-14 14:00:14
kierują firmą debile
do bartek 2016-06-21 20:20:41
byli zgłaszani bo źle naliczali nadgodziny i wypłaty.
Niezadowolony 2016-10-01 12:31:13
Odradzam każdemu kto choćby zastanawia sie na możliwością pracy w tej firmie. Prezes -p.Weganke na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry, jednak rzeczywistość jest z gola odmienna. Pensje nie wypłacane na czas (nawet dwa miesiące po terminie). Wymaga od pracowników pełnej dyspozycyjności, lecz nie płaci za wyrobione nadgodziny. Jest jeszcze kilka drobniejszych spraw ktore nagabywanie wpływają na całościowa ocenę firmy. Co do kontroli pip to papiery maja czyste, jak robisz 12 godzin to i tak musisz wpisać 8. Nie pozostawiają Tobie wyboru.
juz po!! 2016-10-10 09:39:56
co prawda to prawda obiecanki na rozmowie a rzeczywistosc zgola inna
jeden wielki przekret a o pani prezes szkoda wspominac !!!!
rudyblondyn 2016-11-06 15:13:15
Byłem pracownikiem tej ekhm firmy. Jeśli zastanawiacie się nad pracą, to lepiej iść obok do Frosta. Dlaczego? Już tłumaczę:
- Maszyny są bardzo stare i wiekszość się regularnie psuje. Naprawiane są tak, żeby tylko chodziły, a nie żeby było dobrze. I do tego prezes twierdzi, że 100% awarii maszyn to wina operatora. Nawet wózek widłowy jest w takim stanie, że lepszy się na złomie znajdzie. Chociażby dlatego, że nie ma żadnych świateł, lusterek itp.
- Kwestia nadgodzin: nie są płacone. Jak ktoś ma powiedzmy 10h nadgodzin to czekają do ostatniej chwili, bo może akurat kogoś 2h nie będzie i będzie można odciągnąć to od nadgodzin.
- Wymagają bycia na telefon, a jak sie odmówi to są pretensje.
- Jakość produktu jest taka, że psu bym tego nie dał. Często jabłko jest zgnite, ale to w niczym nie przeszkadza. (Zdarzalo się, że jabłko które leżało miesiąc na dworze poszło na sok)
- Kierownik zapewniał mnie, że mam umowę. Po czym jak sie zwolniłem i musiałem się fatygować po PIT (bo nie byłem nawet poinformowany o tym, że jest) to dopiero w tym dniu prezes podpisywał moją umowę (mimo tego, że praktycznie co tydzień przypominałem o umowie, a PIT jechałem 3 miesiące po zwolnieniu).
- Pracownik jest wogóle nie doceniany. Za wszystko jest opieprzany, a za dobrze wykonaną robotę ani nawet dobrego słowa nie słychać.
- Główny mechanik praktycznie na niczym się nie zna. (Dziurawą rurę pod ciśnieniem naprawił na bandaż, patyki i zamalował farbą np.)
- Pracownicy nie mogą wjeżdżać nawet na teren zakładu. Samochody muszą parkować przed budką ochroniarza, na małym parkingu, który pomieści max 6 samochodów przy dobrym parkowaniu.
- W kodeksie pracy jest napisane, że pracownicy muszą mieć przerwę na śniadanie itd, przy czym w tej firmie ukrainiec od ktorego głównie zależy przerwa 3 pracowników, tej przerwy nie robi i w żaden sposób nie jest nawet za to ukarany. Zdarzyło się nawet, że sam prezes stwierdził, że przerwa nie jest konieczna.

- Jedyny pozytyw jaki mogę powiedzieć o tej firmie to są pracownicy. Ekipa jest w porządku i potrafi się zgrać i dogadać.

Szczerze to szkoda czasu i nerwów na tą firmę.
Zostaw swoją opinię o Maxfrut Sp. z o.o. - Jarogniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxfrut Sp. z o.o.