Hansa-Flex Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hansa-Flex Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 08:30
Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Hansa-Flex Sp. z o.o. na naszym forum.
Artur 2017-04-06 07:01
Osoby bez doświadczenia z hydraulika siłowa umowa na zlecenie przez 3 miesiące.jezyk angielski. W stopniu komunikatywnym. Zdolności tokarskie,ślusarskie itp. Masa książek z asortymentem do nauki. Tryb pracy pn-pt 8h ale i tak zostaje się dłużej. Obsługa wózków widlowych, bhp i cały czas monitoring kierownika. Dojazdy do klientów. A to wszystko za 3000 brutto. Niemiecki kapitał w polskim wykonaniu.
Poznań 2017-06-29 22:43
Witam czy warto pracować w Hansa flex jako asystent techniczno handlowy i jakie są stawki
Jaś Fasola 2017-08-17 20:33
Kiedyś pracowałem pod Poznaniem w Hansie. mają tak kodeks etyki którego i tak nikt nie przestrzega, jeden drugiego przez trzeciego oraz czwartego podp... nawet mailowo. firma niemiecka ale z niemiecką firmą nic nie ma do czynienia wiedza ludzi o tematyce hydrauliki silowej znikoma. dla klienta czarna magia, katalogi źle opisane, współpraca między kolegami bardzo zła nikt ci nie wytłumaczy,pomoże, jako nowy pracownik jesteś porzucony tylko sobie. jakoś towaru R.P.C. Przebieg całej dokumentacji w firmie jak w NASA lub C.I.A. Straszny bałagan, pakietu socjalnego brak, premii brak. Biznes rodzinny o bardzo wysokich wymaganiach stawianych młodym pracownikom. szczerze nie polecam umowa na okres próbny, później określony.
WyJużWiecieKto 2017-08-18 12:23
Ja również nie polecam tego pracodawcy. Post wyżej doskonale opisuje całą sytuację. Podp... na potęgę...
Poświęcasz się, zostajesz po godzinach, starasz się dbać o wizerunek firmy, harujesz do późnej nocy przy rozkładaniu/składaniu stoiska na targach branżowych, w samochodach GPS-y i nawet w czasie przerwy podczas jazdy po klientach do Biedronki nie możesz wjechać po kierownik nie ma co robić i obserwuje gdzie jesteś. Za wszystko co robisz ponad swoje obowiązki dla dobra firmy nie usłyszysz nawet głupiego "dziękuję". A jeden z kierowników (już niepracujących) wykorzystywał ludzi do pracy przy swoim ogródku... Żenada ... Złodziejstwo, kłamstwo, pomawianie, oczernianie, pensja mizerna - Szkoda zdrowia i nerwów.
Zostaw swoją opinię o Hansa-Flex Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansa-Flex Sp. z o.o.